Бурштинова (янтарна) кислота

132.00 грн (ціна за 1 кг)

Бурштинова (янтарна) кислота (харчова добавка E363) – безбарвні кристали, розчинні у воді і спирті, двоосновна карбонова кислота з температурою плавлення 185 °С.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Бурштинова кислота, також янтарна/бутандіова/етан-1,2-дикарбонова – це органічна двоосновна насичена кислота з групи карбонових, добавка до їжі Е363. На вигляд – біла тверда маса, сформована безбарвними кристалічними структурами. Знадобилася бурштинова кислота? Україна купує у ПП «Система Оптимум». Приєднуйтеся! На складах компанії ця речовина постійно в наявності в достатніх обсягах. Якісні параметри – високі, ціни – навпаки, низькі, а умови придбання – комфортні.

Кислота бурштинова

Кислота бурштинова, як речовина природної етимології, входить до складу живих організмів (рослинних і тваринних). До того ж, вона присутня в бурому вугіллі, смолах, зокрема в бурштині, що ні у кого не викличе здивування. Однак входження до складу цієї скам’янілої викопної смоли вимагає поправки: вільна форма цього матеріалу є тільки в декількох видах з 32 можливих.

Бурштин став першоджерелом, з якого ця сполука була отримана шляхом відгону ще в сімнадцятому сторіччі. Сучасні промислові способи синтезу полягають у:

  • гідрогенізації, відновленні C4H2O3;
  • дії на етенкарбонову кислоту, акрилальдегід, етен та етин;
  • окисленні натуральної сировини (вугілля, сланців, торфу, різних нафтових фракцій) або ж органічних сполук (метилформальдегіду, фурфуралю, бутиролактону);
  • піролізі бурштинових залишків та крихти.

Властивості бурштинової кислоти

бурштинова янтарна кислотаБурштинова кислота добре піддається розчиненню у водних (6,8 г і 121 г/100 г при 20 °С і 100 °С, відповідно) і спиртових (9,9 г/100 г всього при 5 °С) середовищах. Незначно розчиняється в етоксиетані (1,2 г/100 г при 15 °С). У бензолі, бензині й метилтрихлориді розчинення не спостерігається. Її солі та ефіри називаються сукцинатами. Сублімації піддається легко при температурі близько 135 °С. А при досягненні 235 °C відбувається відщеплення H2O і трансформація в 2,5-діоксотетрагідрофуран, який, як і сама кислота, реагує за Фріделем-Крафтсом з аренами (процес сукцинілювання). Метиленовим групам сполуки характерна значна реакційна здатність, що пояснюється впливом карбоксильних груп (2-х карбоксилів). А оскільки їх два, то і солі, складні ефіри, аміди формуються по 2 ряди. Бромування цього реактиву приводить до утворення дибромбурштинової кислоти. При компонуванні діефірів цієї речовини з кетонами й альдегідами відбувається конденсування. Поєднуючись з нітридом водню і амінами, кислота бурштинова (ціна продукту, до речі, не «кусається») формує 2,5-піролідиндіон і його N-заміщені аналоги. Під впливом коротких ультрафіолетових хвиль здатна флуоресціювати. Молярна маса – 118,09 г/моль, густина – 1,56 г/см3. Термовластивості: t плавлення – 183 °C, t кипіння – 235 °C. Формула: C4H6O4.

бурштинова кислота формула

Бурштинова кислота дуже важлива для живих організмів. Її біохімічну роль важко переоцінити. Це проміжний елемент великого значення в обмінних процесах, бере участь у клітинному диханні. Без нього не обходиться вироблення АТФ, який наповнює енергією весь організм. Відтак у функціональних обов’язках кислоти – відновлення сил людини. Крім того, бурштинова кислота, ціна якої невисока, позитивно впливає на серцеву та мозкову діяльність, сприяє роботі печінки і розчиненню каменів у нирках, стоїть на сторожі появи і розвитку злоякісних новоутворень. Будучи сильним антиоксидантом, може знешкоджувати вільні радикали. Але і це ще не все. Їй під силу відновлювати імунну систему, нейтралізовувати величезний перелік токсинів, нормалізувати функціонування нервової системи, зменшувати запалення і рівень цукру в крові.

Застосування бурштинової кислоти

Купити бурштинову кислоту, у зв’язку з безліччю цінних властивостей, можна і необхідн

о для застосування в різних сферах. Основні з них:

 • медицина і фармацевтика. бурштинова кислота купитиТут важливі такі яскраво-виражені впливи цієї субстанції, як антиоксидантний, антигіпоксичний і метаболічний. Коли бурштинова кислота присутня в клітинах живих організмів, спостерігається активне засвоєння кисню, синтез АТФ і, як результат, збільшення енергозапасів (про це йшлося вище). Цей метаболічний засіб ефективно зменшує гіпоксію тканин. Організм, завдяки йому, посилено протистоїть згубним факторам, спрямованим ззовні. Головний мозок, імунна і нервова системи функціонують, як слід. Створюється надійний бар’єр, що захищає від токсинів і радіації. Стимулюється вироблення інсуліну. А ще це добрий засіб для запобігання алкогольним отруєнням і боротьби з похміллям;
 • косметологія. Кислота бурштинова – просто чудо-засіб для тих, хто хоче мати здоровий і красивий вигляд. Вона оновлює клітини і омолоджує організм (редермалізаційна дія), тому активно застосовується в косметичних цілях. Найбільш благотворний ефект відчувають шкіра і волосся. В спектрі її впливу: м’яке очищення, надання еластичності, відновлення захисного функціонування, розгладження зморшок, вирівнювання кольору, зменшення розтяжок і рубців від вугрів, збільшення густоти волосся, зволоження і сприяння укладанню. Її нерідко можна бачити в складі такої доглядової косметики, як маски, креми, шампуні та інші засоби, що позитивно впливають на здоров’я й красу волосся та шкіри;
 • аграрний комплексбурштинова янтарна кислота добриво гуртБурштинова кислота, ціна якої на сьогодні, на щастя, доступна, дуже цінується аграріями. Вона в складі добрив інтенсифікує ростові процеси різних культур (кукурудзи, кабачків, томатів, баклажанів, перцю і багатьох інших), сприяє дозріванню плодів, підвищує їх якість (максимізуючи обсяг вітамінів, цукрів) та кількість. Також збільшує стійкість до надмірно високих і низьких температур навколишнього середовища і стійкість до хвороб. Позитивними ефектами характеризується її застосування і для кімнатних квітів. Бурштинову кислоту для рослин купити варто, у зв’язку з безліччю переваг: прийнятна ціна і доступність у різних формах, практично абсолютна неможливість передозувань, не накопичення в ґрунті, можливість обробки всіх частин рослин, відсутність необхідності в дотриманні підвищених запобіжних заходів при роботі з речовиною;
 • харчопром. Добавка Е363 повсюдно використовується як регулятор кислотного рівня, вона попереджає колірні зміни продуктів і не дає утворюватися гіркому смаку, у зв’язку з антиоксидантними властивостями, що гальмують окислення. Її часто вводять у напої, карамель і жуйки, в ароматизовані сухі та желеподібні десерти. Також бурштинова кислота – компонент порошкових сумішей, призначених для домашнього приготування напоїв.

Кислота бурштинова, крім згаданих напрямків, знайшла застосування і в аналітичній хімії, синтезі барвників, інсектицидів, ароматичних сполук. Її використовують у виробництві смол та пластмас. Практичну цінність представляє не тільки сама кислота, але й її моно- і діаміди, які формуються при взаємодії з аренами та гетероциклами.

Бурштинову кислоту купити

Цікавить бурштинова кислота? Купити просто зараз можете у нас. Ми гарантуємо бездоганні якісні параметри речовини, заявлені на сайті й у супровідній документації (товар поставляється з лабораторним висновком і сертифікатом якості). Там же ви зможете знайти всю необхідну інформацію про цей хімічний продукт, а у випадку виникнення додаткових запитань, звернутися до наших менеджерів за контактними номерами. При замовленні бурштинової кислоти в ПП «Система Оптимум» можете бути впевнені: партія необхідного обсягу буде доставлена за потрібною адресою в мінімальні терміни. Це пояснюється, передусім, постійною наявністю товару на складі. Також на оперативність виконання замовлень позитивно впливає наявність власного автопарку компанії, ну і, звичайно ж, зручний графік роботи. З приводу доставки та оплати також звертайтеся за телефоном. Якщо знадобилася бурштинова кислота, де купити – питання нескладне. Ми до ваших послуг! Зробимо все, що від нас залежить, аби ви залишилися задоволені співпрацею з нашою компанією по максимуму і при необхідності поверталися до нас, як це роблять численні постійні клієнти ПП «Система Оптимум» з усіх регіонів країни.

Оптові ціни на бурштинову кислоту

Кожен, хто вводить у рядку пошуку запит «кислота бурштинова ціна Україна» або інші, подібні до нього, повинен отримати правдиву відповідь на запитання про вартість. На нашому сайті завжди вказані реальні ціни на кислоти опт, вони і допоможуть вам зорієнтуватися. Тим не менш, не є винятком певні поправки, але в жодному разі не в бік великих чисел. Навпаки, при замовленні значної оптової партії можливе надання додаткових знижок в індивідуальному порядку. Які саме обсяги і за якою ціною можна придбати, уточніть за телефоном або через e-mail. Кінцева вартість залежить від величини замовлення. Зверніть увагу! На сайті нашого підприємства ви також можете купити хімічне обладнання, меблі та багато хімічних речовин для ефективної і продуктивної роботи вашої компанії, лабораторії або установи. Оцтова кислота крижана, бура 5-водна, ацетилсаліцилова кислота – ціна на ці та інші продукти, як і у випадку з бутандіовою кислотою, є однією з найкращих на вітчизняному ринку хімічних товарів. Цікавить кислота бурштинова? Купити її або іншу продукцію вирішили у ПП «Система Оптимум»? Телефонуйте – ми готові приступити до виконання вашого замовлення без зволікань.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Бурштинова кислота

    

Гарантійний термін зберігання 3 роки
Виробник Китай
Формула C4H6O4

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Білий кристалічний порошок Білий кристалічний порошок
2 Масова частка основної речовини, % 99,5 99,65
3 Температура плавлення, °С 184,0-188,0 187
4 Вологість, % ≤ 0,5 0,35
5 Залишок після прожарювання, % ≤ 0,05 0,009
6 Важкі метали (Pb), % ≤ 0,005 0,001
7 Залізо (Fe), % ≤ 0,002 0,0002
8 Хлориди (Cl), % ≤ 0,0005 0,002
9 Сульфати, % ≤ 0,05 0,01

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

 

Міжнародна назва Butanedioic acid
Хімічна формула C4H6O4
Назви-синоніми бутандіова кислота, етан-1,2-дикарбонова кислота, добавка E363, янтарна кислота

Вага

мішок 25 кг

фасування 500 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бурштинова (янтарна) кислота за вигідною ціною, також замовити Бурштинова (янтарна) кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.