Сульфатна (сірчана) кислота, хч

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Сірчана кислота хч – це сильна 2-основна кислота кваліфікації «хімічно чиста», яка виступає важливим матеріалом хімічної промисловості. Рідка масляниста речовина, що не має запаху і кольору, з кислим смаком, що віддає міддю.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Кислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сірчана (сульфатна) кислота. У нас можна купити сірчану (сульфатну) кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота сірчана має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна сірчаної (сульфатної) кислоти також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 98,078±0,006 г/моль, густина – 1,8356 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 10,38 °C, t кипіння – 279,6 °C. Формула – H2SO4.

Застосування сірчаної (сульфатної) кислоти

сірчана кислота

Кислота сірчана знаходить застосування в таких процесах: виготовлення свинцевих акумуляторних батарей (є електролітом), виробництво мінеральних добрив, солей і кислот, хім. волокон, барвників, вибухівки та димоутворювачів. Не обходяться без неї і текстильна, шкіряна, нафтова сфери, металообробка та харчопром. У промисловому органічному синтезі бере участь у багатьох реакціях: дегідратації, гідратації, сульфуванні та алкілуванні.

H2SO4 і безпека

При роботі з цією речовиною життєво важливо знати про її токсичність. Цей продукт належить до 2-го класу небезпеки за ступенем впливу на людський організм. Вдихання парів може ускладнити дихання, спровокувати кашель. Часті негативні прояви – запалення гортані, трахеї, бронхів та ін.

Ця речовина пожежо- та вибухобезпечна. Контакт з водою стає причиною активної реакції, в процесі якої виділяється величезна кількість тепла, парів і газів.

Тара, перевезення, зберігання сірчаної кислоти

Упаковують сульфатну кислоту в кілька різновидів тари. Це можуть бути як спец. поліетиленові контейнери, так і ПЕТ-бочки, каністри. Транспортують її переважно автотранспортом. Зберігати ж рекомендовано в критих складах без опалення або під навісами, в герметичних ємностях, виготовлених із матеріалів, стійких до сірчаної кислоти.

Гарантійний термін придатності – 3 роки від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом сульфатну кислоту хімічно чисту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сірчану кислоту кваліфікації хімічно чиста, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Міжнародна назва Sulfuric acid
Хімічна формула H2SO4
Назви-синоніми дигідрогенсульфат, сірчана кислота, купоросна олія

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфатна (сірчана) кислота, хч за вигідною ціною, також замовити Сульфатна (сірчана) кислота, хч з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.