Соляна (хлоридна) кислота, хч

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Соляна кислота (хлороводнева/хлористоводнева кислота, хлористий водень) хімічно чиста – рідка хімічна речовина, що знайшла неабияке застосування в різних сферах промисловості.

SKU: .
Категорія: Кислоти

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності соляна (хлоридна) кислота, хч. У нас можна купити соляну (хлоридну) кислоту, хч гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна соляної (хлоридної) кислоти, хч Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Це сильна 1-основна кислота кваліфікації «хімічно чиста», водний розчин хлористого водню, прозорий і безбарвний, їдкий і такий, що димить на повітрі. Взаємодіючи з водою, змішується; також розчиняється в ефірі та бензолі.

Молярна маса – 36,46 г/моль, густина – 1,19 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -30 °C, t кипіння – 48 °C. Формула – HCl.

Отримання хімічно чистого продукту відбувається шляхом газоподібного синтезу хлороводню з хлору і водню в умовах підвищених температурних показників.

Застосування соляної (хлоридної) кислоти, хч

Соляна кислота задіюється в харчопромі як добавка Е507 для регулювання кислотності. Чимале значення має в лабораторній практиці. Використовують хлористоводневу кислоту хч як реагент при утворенні хлоридів металів, їдкого натру, при синтезі хлороводню. Її застосовують у радіотехнічному і електронному напрямках, у нафтовидобуванні для спец. обробки нафтосвердловин, при очищенні непитних вод, агрегатів і котлів, а також при травленні металів.

HCl і безпека

Ця речовина належить до 2-го класу небезпеки за впливом на людину. Дим, який вона утворює, здатний подразнювати дихальні шляхи і слизові, а на шкірі може залишати сильні хім. опіки. Тому працювати зі соляною кислотою необхідно в спецодязі, захисних окулярах і респіраторі. А у випадку розливання нейтралізувати цю сполуку потрібно, використовуючи багато води або лужний розчин.

Якщо Вам потрібно купити гуртом соляну кислоту хімічно чисту, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлоридну кислоту хч, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Соляна (хлоридна) кислота, хч за вигідною ціною, також замовити Соляна (хлоридна) кислота, хч з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.