Ортофосфорна кислота 75 % харчова

69.60 грн (ціна за 1 кг , куб)

Ортофосфорна кислота добре розчиняється у водних середовищах, етиловому спирті та інших розчинних матеріалах. При t 213 °C трансформується в гептаоксодіфосфат (V) водню H4P2O7. Взаємодії піддається з незначним переліком сполук: з основними оксидами, нітридом водню, металами, основами і солями слабких кислот.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ортофосфорна кислота 75 % харчова. У нас можна купити ортофосфорну кислоту оптом за доступною ціною. Кислота ортофосфорна  75% харчова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ортофосфорної кислоти 75% харчової Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна кислоти ортофосфорної  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти ортофосфорної оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ортофосфорною, або фосфорною, називають кислоту неорганічної етимології, що має середню силу. Отримують її під час гідратації пентаоксиду фосфору, який, в свою чергу, формується в процесі спалювання жовтого фосфору. Крім сірчанокислотного способу синтезу, також актуальне термоотримання.

Виглядає ця речовина як 75 % водний розчин, рідина, позбавлена забарвлення. Консистенція – сиропоподібна. Запах відсутній. Утворює 3 ряди фосфатів.

Молярна маса – 98 г/моль, густина – 1,685 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 42,35 °C, t кипіння – 158 °C. Хім. формула: H3PO4.ортофосфорна кислота формула

Де використовується?

Ортофосфорна кислота харчова 75 % – це добавка до їжі під кодом E338, популярний регулятор значення pH для різних харчових продуктів. Вводиться в ковбасні вироби, сири, зокрема плавлені, розпушувальні пекарські порошки. Надає їжі кислинки і дещо гіркуваті смакові характеристики. Також задіюється в цукроварінні.

Порівняно з іншими кислотами, які регулюють кислотний рівень, наприклад, з лимонною, ця к-та дешевша і легша в отриманні. Тому також часто використовується в масовому виробництві газованої води.

Харчопром – одна з головних галузей застосування, але не єдина. Також фосфорну кислоту доцільно купити оптом для стоматологічних цілей, а саме для очищення зубних поверхонь. Фармацевтам вона може послужити важливим помічником при виготовленні різних медикаментів. Застосовують цю сполуку і в косметичній сфері, і в сільському господарстві, і в низці інших напрямків.

Упакування, транспортування, зберігання.

Упаковують цей продукт, як правило, в скляну або поліетиленову тару. Крім того, з цією метою можуть застосовуватися бочки і каністри зі сталі, IBC-контейнери. На чому б не був зупинений вибір, упаковка перед внесенням в неї кислоти не повинна бути брудною або вологою. А потім важливо зберігати її цілісність.

Перевезення може здійснюватися залізницею в спец. цистернах, а також автотранспортом, призначеним для транспорту небезпечних матеріалів.

Правильне місце для зберігання – опалювальні склади. Важлива умова – розміщення в упаковці виробника.

Дотримання зазначених вище умов – запорука збереження продукту протягом трьох років. Також це запобігає ризику виникнення небезпечних ситуацій, впливів на людину.

До слова, якщо кислота під час зберігання закристалізувалася, повернути її знову в рідкий стан можна поступовим нагріванням до 60 °C.

Як впливає на людський організм?

Передусім позначається на його кислотно-лужній рівновазі, підвищує кислотність. Це важливо розуміти, тому що збільшується ризик появи деяких захворювань, зокрема остеопорозу і каріозних проявів.

Великі концентрації небезпечні опіковими ураженнями шкіри. Пари – виникненням носових геморагій та атрофій слизових носа, а також руйнуванням зубів і появою відхилень у формулі крові.

Маючи справу з H3PO4, не нехтуйте технікою безпеки. Завжди акцентуйте увагу на можливості термо- і хім. опіків. При мінімальному контакті зі шкірою з’являється червона пляма, що супроводжується болем. Якщо вражені об’ємні ділянки тіла, не є винятком не лише негативний вплив на верхні шари, але й поглиблення уражень, і їх поширення.

При роботі з цим реактивом не нехтуйте засобами індивідуального захисту, головним чином, респіратором, захисними окулярами і гумовими рукавицями. Подбайте про достатню провітрюваність робочого приміщення.

Якщо контакту кислоти зі шкірою уникнути не вдалося, приберіть все зайве з ураженої ділянки тіла, промийте значним обсягом проточної прохолодної води протягом 15 хвилин. Це потрібно робити після дзвінка в швидку допомогу і до її приїзду.

Зверніть увагу! Серветки і ватні тампони в зазначеній ситуації використовувати заборонено. Це тільки погіршить стан. Як варіант для зняття болю – холодний мокрий рушник/шматок тканини, але його можна тільки прикласти, не терти. Також можна випити знеболювальне.

Якщо вас цікавить харчова ортофосфорна кислота 75 % і ви шукаєте надійного оптового постачальника, зупиніть вибір на підприємстві «Система Оптимум». У нас – завжди достатні кількості продукції на складах. Доставку в усі регіони України здійснюємо оперативно. А ціни – одні з найкращих на вітчизняному ринку хім. реактивів. Звертайтеся!

Ортофосфорну кислоту 75 % харчову купити

Якщо Вам потрібно купити оптом ортофосфорну кислоту 75 % харчову, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ортофосфорну кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва phosphoric acid
Хімічна формула H3PO4
Назви-синоніми фосфорна кислота, ортофосфатна кислота

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ортофосфорна кислота 75 % харчова за вигідною ціною, також замовити Ортофосфорна кислота 75 % харчова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.