Оцтова кислота крижана

48000 грн
48.00 грн
(ціна за 1 кг)

Оцтова кислота (CH3COOH) повсякчас використовується в промисловості та побуті. Вона є хорошим розчинником для великої кількості органічних сполук, зокрема, льодяна оцтова кислота добре розчиняє целулоїд та нітрати целюлози. Інші кислоти жирного ряду такої властивості не мають. Також вона змішується з водою в різних пропорціях, а в сухому вигляді має гігроскопічні властивості.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Оцтова кислота (вона ж метанкарбонова або етанова) – це органічна сполука, кислота з групи карбонових, що належить до слабких насичених одноосновних її представників. Це перша з кислот, про які дізналися люди. Солям і складним ефірам цієї речовини присвоєна назва ацетатів. Сама ж вона в безводному стані носить назву «оцтова кислота крижана» (або абсолютна), оскільки при замерзанні формується маса, подібна до льоду. Загалом, існують такі різновиди:оцтова кислота формула

 • кислота оцтова льодяна або крижана (концентрація наближена до 100 %);
 • водний розчин етанової кислоти, або оцтова есенція (70-80 %);
 • оцет (3-15 %).

Цей продукт має рідкий стан, характеризується різким запахом і кислим смаком. Широта його застосування в різних промислових галузях і в побуті пояснюється бездоганними властивостями розчинника. Кислота оцтова розчиняє більшість органічних матеріалів, зокрема целулоїд і нітроклітковину, а також неорганічні та гази. Іншим жирним кислотам така властивість не характерна. При поєднанні з водою кислота, що розглядається, змішується з нею в будь-яких співвідношеннях. У безводному стані характеризується гігроскопічністю. Молярна маса – 60,05 г/моль, густина – 1,0492 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 16,75 °C, t кипіння – 118,1 °C. Формула: CH3COOH (C2H4O2). Отримання. Оцтова кислота може бути отримана різними способами:

 • окислення ацетальдегіду;
 • окислення бутану;
 • каталітичне карбонілювання метилового спирту;
 • біохімічний метод, оснований на здатності деяких мікроорганізмів окисляти етиловий спирт (оцтовокисле бродіння);
 • гідратація ацетилену за участю ртуті і її 2-хвалентних солей.

Сфери застосування кислоти оцтової

Оцтова кислота, ціна якої на сучасному ринку хімічної сировини варіюється, залежно від виробника/постачальника, може бути придбана для використання в різних напрямках. Один з головних – харчопром (а також кулінарія в побутових умовах). Тут водні розчини цієї натуральної речовини відомі як добавка до їжі Е260. Їх часто задіюють при консервуванні овочів. На їх основі створюють соуси для заправки салатів, зокрема майонези. За допомогою оцту маринують рибу і м’ясо, випікають різну кондитерку і створюють інші продукти харчування. А крім приготування їжі, на кухнях різних масштабів ця карбонова кислота бере участь і в маніпуляціях, спрямованих на позбавлення від накипу. Примітно, що як регулятор кислотності кислота оцтова дозволена для додавання до їжі в усьому світі, оскільки вважається безпечною для людського організму. Інші сфери застосування:

 • хімічна галузь. Служить розчинником для різних хімічних реактивів. Застосовується при виготовленні диметилкетону й ацетату целюлози;
 • лабораторна практика. Виступає реакційним середовищем при здійсненні окислення тих чи інших органічних речовин, зокрема сульфідів перекисом водню. Бере участь у синтезі органічних сполук, мінеральних барвників (паризької зелені, індиго) і складних ефірів;
 • промислове окислення (дія на пара-ксилол киснем повітря для отримання 1,4-бензолдікарбонової кислоти);
 • виробництво гербіцидів для аграрного комплексу, наприклад, феноксиоцтової кислоти. Солі цієї речовини добре показують себе в боротьбі навіть з найбільш стійкими шкідливими рослинами;
 • текстильне виробництво. Оцтова кислота опт часто купується для того, щоб служити спеціальною протравою при фарбуванні текстилю, нанесенні на нього друкованих елементів, забезпечуючи стабільність зв’язку текстильних волокон і барвника;оцтова кислота крижана
 • анілінофарбова галузь;
 • книгодрукування;
 • парфумерія (отримання запашних речовин);
 • гумотехнічне і пластмасове виробництво. Бере участь у виготовленні каучуку, штучних волокон і пластичних мас;
 • створення казеїну та декстрину;
 • виготовлення негорючих плівок;
 • побут. Допомагає відчищати поверхні від різних забруднень, доглядати за ними, а також видаляти плями з посуду та одягу, накип, приміром, з чайників, чистити мікрохвильові печі та ін. Оцет є чудовим дезінфектором, тому з його допомогою нерідко здійснюють прибирання такого типу. Крім того, він сприяє пом’якшенню одягу при пранні і володіє багатьма іншими чудодійними ефектами, за що і отримав неабияке застосування при виконанні різних побутових завдань.

А оцтова кислота льодяна, купити яку у нас ви можете просто зараз, ще і чудово дає раду з очищенням від сторонніх органічних домішок речовин, які піддаються окисленню марганцівкою.

Кислота оцтова у фармацевтичній промисловості

Оцтова кислота льодяна, купити оптом яку часто є потреба в фармацевтичній індустрії – популярний інгредієнт низки лікарських препаратів. Її як основну або допоміжну речовину можна побачити в складі аспірину (ацетилсаліцилова кислота), антипірину, фенацетину, свинцевого оцту, а також оцтовокислих солей Al і Pb, які виступають в’яжучими засобами при лікуванні різного роду запалень. Вона – основа для переважної кількості згаданих оцтовокислих солей.

Оцтова кислота ефективно нейтралізує основні оксиди та їх гідрати. Витісняє з вуглекислих солей вугільну кислоту, формуючи ацетати. Сприяє терапіям при м’язових захворюваннях.

Спільно з іншими ліками кислота оцтова льодяна опт використовується для позбавлення від лишаїв, поліартритів, радикулопатії, вошивості, алкогольних інтоксикацій та інших неприємностей.

Оскільки парам цієї речовини характерний різкий запах з подразнювальною дією, не є винятком її застосування в медичних установах замість нашатирного спирту. Їй так само під силу швидко вивести людину з непритомного стану. З іншого боку, з цими самими парами треба бути вкрай обережними. Якщо їх концентрація буде перевищена більш ніж на 30 %, можливі пошкодження слизових оболонок дихальних шляхів. Такі обсяги не дарма вважаються небезпечними, адже вони, крім усього іншого, здатні спровокувати хімічні опіки. Смертельною є доза в 20 мл. На токсикологічні характеристики ніяк не впливає спосіб отримання цього хім. продукту.

Оцтову кислоту купити

Цікавить кислота оцтова? Купити її можна зі складів ПП «Система Оптимум». У нас завжди в наявності великі обсяги цієї сполуки, тож відправка кожного замовлення, незалежно від його обсягів, здійснюється найближчим часом після надходження заявки.

Кислота оцтова, яку пропонує наша компанія, відповідає високим стандартам якості, всім пунктам, прописаним у супровідній документації (сертифікаті якості). Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що співпраця буде забезпечена належна. Комфорт покупки, як і якісна сторона питання, вас безсумнівно порадує.

Ми прагнемо максимально задовольнити запити і побажання кожного нашого замовника, тому при всіх зверненнях забезпечуємо індивідуальні рішення. Відтак кожен дрібно- або великооптовий замовник, який ввів у рядку пошуку «кислота оцтова купити оптом» і зупинив вибір на нашій пропозиції, в будь-якому випадку залишиться задоволений постачальником, й у нього відпаде необхідність надалі шукати нових партнерів, які спеціалізуються на постачанні хімічної сировини.

Кислота оцтова льодяна ціна

Купуючи хімічні реактиви та сировину, клієнти хочуть отримати оптимальне співвідношення якості та вартості, не бажаючи йти на поступки по котромусь із цих показників. Кислота оцтова льодяна (ціна якої у ПП «Система Оптимум» – одна з найкращих у країні) не є винятком. Ці два основних аспекти завжди повинні гармонійно поєднуватися один з одним, адже не хочеться платити багато за низькопробний продукт. Та й взагалі, справи мати з товаром поганої якості не те що не хочеться, а не є розумним.

Від використовуваної сировини залежить не тільки процес, але й результат. А це вкрай важливо для більшості напрямків, в яких використовується етанова кислота. Що стосується вартості, то платити надмірно багато сьогодні немає жодної потреби. Цю речовину цілком реально купити, заплативши невисоку ціну.

Хочемо звернути вашу увагу і на те, що при великих оптових замовленнях у нашій компанії можливі знижки в індивідуальному порядку.

Оцтова кислота від виробника в Україні

Якщо вам потрібна оцтова кислота від виробника в Україні, зупинити вибір на компанії «Система Оптимум» – 100 % правильне рішення. Мало того, що продукт завжди є на складі, що якість його підтверджена сертифікатом, що коштує він недорого, так ще й оперативність поставок стане для вас додатковим приємним аспектом співпраці. Власний автопарк нашої компанії дозволяє кожне замовлення виконувати чітко в терміни, обумовлені з клієнтом, незалежно від регіону України, в який потрібно доставити товар.

Щоб задати запитання, які стосуються наших пропозицій, умов придбання товару, його кінцевої вартості і тому подібні, зв’яжіться з нашими консультантами за телефоном або через електронну пошту. Контактні номери та електронну адресу ви без проблем знайдете на нашому сайті.

На завершення хотілося б нагадати, що асортимент нашої компанії дуже великий. Разом з розглянутою речовиною ви можете замовити також інші кислоти, наприклад, у нас є бурштинова кислота та інші.

Хочете купити реактиви у компанії «Система Оптимум»? Чекаємо на ваш дзвінок!


ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Оцтова кислота крижана

      

Гарантійний термін зберігання 2 роки
Виробник Китай
Формула CH3COOH

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Прозора рідина Прозора рідина
2 Густина, г/мл 1,05±0,020 1,0512
3 Колір, Pt-Co ≤ 10 < 10
4 Масова частка основної речовини, % ≥ 99,5 99,79
5 Мурашина кислота, % ≤ 0,05 0,02
6 Альдегіди, % ≤ 0,02 0,01
7 Залізо, ppm ≤ 0,5 0,15
8 Хлориди, (Cl), ppm ≤ 1 < 1
9 Перманганантне число, хв ≥ 120

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.

                                                                                      

Міжнародна назва Acetic acid
Хімічна формула CH₃COOH
Назви-синоніми етанова кислота, метанкарбонова кислота, E260
Країна Китай
Виробник Klyomo Company Limited

Вага

фасування 1000 кг

каністра 10 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оцтова кислота крижана за вигідною ціною, також замовити Оцтова кислота крижана з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.