Печі муфельні та шафи сушильні СНОЛ

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Шафи сушильні – це спеціальне обладнання, що має неабияке значення для лабораторій і промислових підприємств різної спрямованості. З його допомогою здійснюють сушку і стерилізацію матеріалів у повітряному середовищі в стандартному температурному діапазоні 50-300 ° С (максимально при 600 ° С). Особливою популярністю у наш час користуються шафи сушильні СНОЛ, що випускаються в різних варіантах виконання. З їх допомогою можна сушити посуд, хімічні речовини, здійснювати пікнометричний аналіз. Досягнення і підтримка всередині робочої камери певної температури важливі для здійснення аналітичних процесів у повітряному середовищі, для нормалізації, відпуску, термічної обробки та випробувань металів, скла, кераміки і виробів з цих та інших виробничих матеріалів у лабораторіях різноманітних промислових підприємств. Не менше значення термообробка і сушка, а відтак застосування такого обладнання, як сушильні шафи, має і для медичної сфери.

Купити шафи сушильні СНОЛ

Шафи сушильні купити оптом і в роздріб пропонує компанія «Система Оптимум». До вашої уваги – лабораторні печі, що відрізняються конструкцією і функціональним призначенням. Вся продукція оригінальна, сертифікована і характеризується високими експлуатаційними параметрами. Завдяки широкому асортименту, ми з упевненістю можемо говорити, що кожен наш клієнт знайде максимально відповідну вимогам і специфіці застосування техніку. Допоможемо підібрати ідеальні варіанти як для дослідницьких лабораторних кабінетів, так і для виробництв. Щоб проконсультуватися з приводу типу і моделі печі, зв’яжіться з нашим менеджером по одному із вказаних номерів. Оперативно отримаєте відповіді на всі запитання, що стосуються характеристик і особливостей тих чи інших моделей, а також їх ціни і умов придбання (оплати, доставки тощо).

Шафа сушильна: застосування

Шафи сушильні в сучасному світі використовуються часто і повсюдно. Діапазон застосування – дуже широкий. З їх допомогою виконують всі завдання, пов’язані з висушуванням і стерилізацією, зокрема затвердіння, термообробку, нагрівання, гарячу сушку, випробування матеріалів або тривале зберігання з підігрівом. Коли мова йде про термічні процеси з метою отримання результатів досліджень, забезпечення якості продукції, реалізацію функцій промислових і наукових лабораторій, часто без зазначеного виду обладнання не обійтися. Основні сфери застосування:

 • наукові та дослідні лабораторії;
 • медичні установи;
 • навчальні заклади;
 • студії по роботі з керамікою;
 • різні виробництва.

Сушильні шафи СНОЛ купити необхідно для нагрівання матеріалів, виконання аналітичних дій, сушки посуду зі скла і металу, а також висушування хімічних та інших зразків. Завдяки отриманню та підтримці всередині камери певної робочої температури, аналіз у повітряному середовищі, робота з металами, склом, керамікою, сушка, термообробка та інші процеси відбуваються на найвищому рівні. Оскільки сушильні шафи СНОЛ у багатьох лабораторіях застосовуються щодня, вони повинні бути надійними, задля забезпечення високих якісних стандартів і безпеки роботи. Сучасні реалії пояснюють необхідність використання винятково першокласного обладнання, що гарантує високоефективне виконання поставлених завдань. А позаяк шафи сушильні представлені на ринку чималою варіативністю, при виборі певної моделі можуть виникнути труднощі. Не кожен варіант підійде для тої чи іншої мети. Щоб покупка задовольнила повністю, щоб функціонування техніки відповідало всім передбачуваним завданням і вимогам, до вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Без вивчення спектру пропозицій, в цілому, без порівняння якості й характеристик різних моделей, оптимального рішення не знайти. Розглядаючи сушильні шафи СНОЛ, передусім, зверніть увагу на функціонал. Важливо точно знати, які завдання будуть виконуватися. Простежте, щоб була підтримка певного температурного режиму, якщо передбачається:

 • стерилізація інструментів (найбільш важливо для медицини);
 • обробка порошкової продукції з підвищеною вологістю;
 • додослідницька підготовка проб;
 • обробка зразків з метою визначення вологості;
 • термообробка пластику та ін.

Крім максимальної температури роботи, важливо врахувати об’єм робочої камери, адже різні цілі вимагають різних обсягів. Сучасним моделям характерний широкий діапазон місткості: від 20 до 700 л. Якщо вас цікавлять шафи сушильні, ціна – ще один фактор, який вкрай важливо врахувати при купівлі. Переваги хороших варіантів:

 • висока точність підтримки температурного режиму;
 • автоматичне регулювання температури;
 • оперативне нагрівання;
 • швидка адаптація до різнотипних завдань і легка інтеграція у відповідні процеси тестування;
 • високоякісна термоізоляція;
 • цифрова індикація;
 • добротні матеріали;
 • мале споживання енергії;
 • оптимальні габарити, вага і ергономічність;
 • сучасні дизайнерські рішення;
 • доступна вартість.

Правильно купити лабораторне обладнання цієї категорії можна, тільки точно усвідомлюючи специфіку подальшої експлуатації і добре орієнтуючись у можливих пропозиціях.

Види лабораторних печей

У каталозі ПП «Система Оптимум» представлені різні лабораторні електропечі, з яких підібрати варіант, що підійде для будь-яких завдань, не становить проблем. З їх допомогою можна нагрівати, обпалювати, виконувати гартування та інші термічні процеси. Печі муфельні використовуються для плавлення, гартування, випалу і т.д. виробів з кераміки, порцеляни, емальованих та інших. Їм властива наявність спеціальної ємності, що захищає оброблюваний об’єкт від прямої дії вогню або продуктів горіння. На окрему увагу заслуговують високотемпературні камерні моделі, необхідні металургії, машинобудуванню та іншим сферам важкої промисловості. Вони універсальні, високоточні й можуть бути застосовані для обробки різних металів. Максимальна робоча температура всередині таких печей становить 1300 °С. Шафи сушильні належать до економічних компактних електричних печей. Їх призначення полягає в сушінні та прожарюванні великого переліку матеріалів при t до 600 °С. Необхідні завдання реалізуються за допомогою руху повітря, внаслідок якого досягається рівномірний розподіл температури по камері. Повітрям рухає повітряний вентилятор, розташований всередині шафи. Завдяки мікропроцесорному регулюванню, передбаченому в цій техніці, гарантується надійність контролю роботи. Існує класифікація, за якою розрізняють моделі з природною (без вентилятора) і примусовою (з вентилятором) конвекцією. Перші підходять у тому випадку, коли є потреба в особливо швидкій сушці та стерилізації. Вони забезпечують оперативність і рівномірність впливу. Працюють повсякденно при t до 300 °C і мають широкий діапазон напрямів використання. Другі гарантують високу швидкість повітрообміну, в зв’язку з чим всі теплові процеси відбуваються максимально ефективно. Завдяки їм, а точніше однорідному температурному полю і великий динаміці температурних показників, вдається чудово економити час. Є варіативність і за типом конструкцій:

 • сухожарові пристрої, що забезпечують знезараження за допомогою нагрітого повітря;
 • з паровою системою (сушка відбувається із залученням насиченої пари);
 • вакуумні шафи, комплектовані, як правило, власними вакуумними насосами, що відкачують повітря з камери;
 • бактерицидні моделі, знезараження всередині яких відбувається під час роботи ламп (найкращий варіант для медичного застосування).

Більшість згаданих видів представлено в каталозі компанії «Система Оптимум». Ви можете вибрати сушильні шафи СНОЛ від виробника в Україні такі, які максимально підійдуть вам для роботи. А якщо виникнуть труднощі або просто запитання, що стосуються товару, наші фахівці прийдуть вам на допомогу.

Оптові ціни на сушильні шафи

Шафи сушильні СНОЛ опт – вигідна пропозиція від ПП «Система Оптимум». Якщо ви порівняєте наші ціни з пропозиціями інших виробників/постачальників, ви зрозумієте, чому варто оформити замовлення у нас. На всі печі муфельні ціна оптова. І це при незмінно високій якості та функціоналізмі кожного екземпляру обладнання. Крім доступної вартості, вас порадує оперативна доставка в будь-який регіон України. Зателефонуйте нам, щоб узгодити аспекти придбання – і незабаром зможете приступити до роботи, використовуючи новий технологічний пристрій. Зверніть увагу! Наш каталог не обмежується розглянутим видом техніки. Він неймовірно великий і покликаний задовольнити багато інших запитів. Наприклад, якщо вам необхідні гігрометри психрометричні, їх ви також можете вибрати з нашого асортименту. Якщо хочете купити реактиви для лабораторії, будь-які в бездоганній якості, за доступною ціною і з оперативною доставкою – наша компанія до ваших послуг. Одним словом, ми знаємо про потреби сучасних лабораторій і в 99 % випадків можемо стати для вас надійним партнером, поставляючи необхідне обладнання, реактиви, посуд, меблі та інше. За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами або пишіть листа на електронну пошту. У будь-якому випадку гарантуємо оперативне опрацювання вашого замовлення.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.