Відсмоктувачі та насоси вакуумні

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Медицина та, зокрема, хірургія – це та галузь наукової і практичної діяльності, де здоров’я і життя виступає найвищою цінністю, а рівень відповідальності неможливо переоцінити. Тому у цій сфері повинно використовуватися лише найнадійніше і сучасне обладнання. Компанія «Система Оптимум» пропонує великий вибір хірургічних медичних апаратів, серед яких Ви можете знайти медичні відсмоктувачі і вакуумні насоси різних марок та модифікацій.

Призначення та функції медичного відсмоктувача

Медичний відсмоктувач – це сучасний хірургічний пристрій, призначений для надання допомоги пацієнтам із ускладненнями, пов’язаними із усуненнями мокротиння в стані коми або під час операції, а також для відсмоктування крові, гною та інших рідин із ран після хірургічного втручання. Всі медичні відсмоктувачі, купити які можна у нашій компанії «Система Оптимум», можуть використовуватися в реанімаційних відділеннях, в стоматологічних і дитячих клініках, а також ними можна користуватися і в домашніх умовах.

Вакуумні насоси: особливості використання

Вакуумний насос – це прилад, який використовується для відпомповування газів чи парів до певного визначеного рівня тиску. Насоси вакуумні призначені для створення та підтримки вакууму у різних технологічних пристроях, системах і установках. Виділяють два основні типи вакуумних насосів: водокільцеві та пластинчасто-роторні. Водокільцеві вакуумні насоси використовуються для створення розрідження в закритих посудинах, трубопроводах. Робочою рідиною є вода. За допомогою них можна швидко та безпечно транспортувати сипкі матеріали по трубопроводах, відсмоктувати шкідливі гази від технологічного обладнання. А для відпомповування повітря, хімічно неагресивних газів і парогазових сумішей, очищених від вологи та механічних забруднень, використовуються пластинчаcто-роторні вакуумні насоси.

Купити відсмоктувачі та вакуумні насоси

Наша компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі широкий асортимент обладнання для відпомповування газів та пари, а також відсмоктування крові та інших рідин під час хірургічного втручання. У нас Ви знайдете тільки оригінальну продукцію, адже весь асортимент товарів сертифікований, що убезпечить Вас від можливого придбання підробленого товару. Ви можете купити медичні відсмоктувачі та насоси вакуумні, зателефонувавши нашим менеджерам, за допомогою електронної пошти або безпосередньо в офісі нашого підприємства.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.