Гуртовим клієнтам

Наша компанія пропонує гуртовим покупцям взаємовигідні умови співпраці. Замовлення товару кількістю від 1т або вартістю від 10000 грн. вважається гуртовим і гарантує вам обслуговування на лояльних умовах.

Звертаємо вашу увагу, що за умови співпраці на постійній основі наші клієнти можуть скористатися таким привілеєм, як часткове або повне відтермінування платежу.

Наші переваги:

  • індивідуальний підхід до гуртових покупців (надання персонального менеджера, персональних знижок, врахування всіх необхідних особливостей товару: певне фасування, виробник тощо);
  • спеціальні пропозиції для бюджетних організацій;
  • можливість здійснення доставки на склад покупця;
  • можливість здійснення прямої доставки товару до кінцевого споживача (актуально для клієнтів, які виступають посередниками, і не мають власного складу, транспорту тощо);
  • збереження гуртових умов при додатковому замовленні меншої кількості цього ж товару у 30-денний термін після формування основного замовлення.

За додатковими відомостями ви можете звернутися до фахівців нашого підприємства. Всі контактні телефони та адреса компанії вказані у розділі сайту «Контакти». Ви також можете заповнити електронну форму, розміщену в «Контактах», після чого наші фахівці в максимально стислі терміни зв’яжуться з вами для уточнення умов співпраці.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.