Барометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Барометр це прилад, що здатний вимірювати атмосферний тиск. Оскільки величина атмосферного тиску переважно зумовлює погодні умови, то барометр часто називають «прогнозист погоди». Даний прилад у використанні дуже простий. Достатньо подивитися на рухому стрілку приладу, яка показує величину атмосферного тиску на градуйованій шкалі, де нанесені поділки абсолютних значень тиску в міліметрах ртутного стовпчика. В багатьох побутових моделях барометрів на шкалі виділені зони, що вказують на погоду, яка достатньо вірогідна при вказаному тиску (дощ, вітер, шторм, хмарно, ясно). На сьогоднішній день існують такі достатньо зручні і елегантно оформленні побутові барометри, які оснащені ще й термометром, годинником, вологоміром-гігрометром, завдяки чому вони стали абсолютно необхідними, особливо в сім’ї з маленькими дітьми. Купити барометр – означає забезпечити себе та свою родину достатньо необхідною та часто важливою інформацією щодо можливих змін у погодних умовах у найближчий час.

Види барометрів та принципи їх роботи

Найточніше вимірює атмосферний тиск ртутний барометр, адже тиск прийнято вимірювати у міліметрах ртутного стовпчика. Тиск атмосфери урівноважується вагою стовпчика ртуті в запаяній з одного кінця скляній трубці. Метеорологи користуються саме таким безпосереднім вимірюванням атмосферного тиску. В побуті найчастіше використовують барометри іншого принципу дії, оскільки ртуть є небезпечною речовиною для здоров’я людини. У таких барометрах-анероїдах механічного принципу немає рідини. Атмосферний тиск урівноважується тонкостінною гофрованою металічною коробочкою, усередині якої створено розріджене повітря. Зміна атмосферного тиску викликає зміну у поведінці цієї коробочки – вона поперемінно розширюється та стискається. Такі деформації за допомогою важільної системи передаються на рухому стрілку, яка на відградуйованій відповідним чином шкалі показує величину атмосферного тиску.

Купити барометри у компанії «Система Оптимум»

Наша компанія пропонує широкий вибір барометрів для використання як на метеорологічних станціях, так і в побуті. Купуйте у нас барометри, ціни на які завжди відповідають якості продукції і знаходяться у доступних межах. Для вибору барометра дзвоніть нам за телефонами що вказані в розділі "Контакти". Наші менеджери детально проконсультують Вас зі всіх питань ціни, характеристик і доставки товару.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.