Барометр-анероїд БАММ-1

6240.00 грн (ціна за 1 шт)

Барометр-анероїд метеорологічний БАММ-1 використовується для вимірювання атмосферного тиску в наземних умовах в діапазоні температур від 0 до 40 °C і відносній вологості до 80 %.

SKU: .
Категорія: Барометри

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності барометри-анероїди БАММ-1. У нас можна купити барометр БАММ-1 за доступною ціною. Барометр-анероїд БАММ-1 має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барометрів БАММ-1 по всій території України. Ціна барометра БАММ-1 також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги барометра-анероїда БАММ-1

Барометр-анероїд БАММ-1 є обов'язковим приладом для всіх атестованих лабораторій для реєстрації атмосферного тиску під час дослідів. Крім цього він застосовується при геодезичних вимірах для внесення поправок у свідченнях геодезичних приладів. Технічні характеристики БАММ-1:

Діапазон вимірювання 80 – 106 кПа (600 — 800 мм рт. ст.)
Межі допустимої абсолютної похибки вимірювань ±0,2 кПа (±1,5 мм рт.ст.)
Межа допустимої додаткової похибки ±0,5 кПа (±3,75 мм рт. ст.)
Ціна поділок шкали тиску 0,1 кПа (0,5 мм рт. ст.)
Габаритні розміри діаметр: 152 мм висота: 90 мм
Вага 1,0 кг

Барометри БАММ-1 купити

Якщо Вам потрібно купити оптом барометри БАММ-1, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Барометр-анероїд БАММ-1 за вигідною ціною, також замовити Барометр-анероїд БАММ-1 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.