Барометр БТК-СН-8Т

2520.00 грн (ціна за 1 шт)

Барометр БТК-СН-8 призначений для спостереження за змінами атмосферного тиску в приміщеннях в географічних районах, розташованих не вище ніж 300 метрів над рівнем моря.

SKU: .
Категорія: Барометри

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності барометри БТК-СН-8Т. У нас можна купити барометр БТК-СН-8Т за доступною ціною. Барометр БТК-СН-8Т має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барометрів БТК-СН-8Т по всій території України. Ціна барометра БТК-СН-8Т також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги барометра БТК-СН-8Т

Барометр являє собою механічний стрілочний прилад, який працює від впливу атмосферного тиску на анероїдний чутливий елемент. Корпус приладу виробляється із цінних порід деревини. В конструкції барометра передбачений біметалічний стрілочний термометр, який вимірює температуру повітря. Технічні характеристики БТК-СН-8Т:

Діапазон вимірювання тиску 927 - 1073 гПа (695 - 805 мм рт. ст.)
Діапазон вимірювання температури -10...+50 °С
Межа допустимої додаткової похибки ±0,5 кПа (±3,75 мм рт. ст.)
Ціна поділки шкали тиску 1 гПа (1 мм рт. ст.)
Габаритні розміри діаметр: 210 мм висота: 60 мм

Барометри БТК-СН-8Т купити

Якщо Вам потрібно купити оптом барометри БТК-СН-8Т, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Барометр БТК-СН-8Т за вигідною ціною, також замовити Барометр БТК-СН-8Т з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.