Шумоміри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

На сьогоднішній момент у повсякденному житті нас оточує надзвичайно багато шумів різноманітного походження. Телевізори і побутові прилади вдома та в офісі, звуки автомобілів і громадського транспорту на вулиці впливають на нас щодня, викликаючи у людей неспокій, роздратування і погіршення здоров’я. Щоб швидко, якісно і точно виміряти рівень шуму у будь-якому приміщенні або на вулиці, наша компанія «Система Оптимум» пропонує Вам використовувати шумоміри. Шумомір – це прилад для оцінки і вимірювання рівня шуму на робочих місцях, у промислових приміщеннях, на автомобільних станціях та дорогах. Шумоміри знайшли своє застосування у сфері охорони здоров’я, промислового виробництва та у житловій сфері.

Будова та принцип роботи шумомірів

За своєю будовою шумомір – це мікрофон, до якого підключений вольтметр. Підвищення рівня звукового тиску, що впливає на мембрану мікрофона, викликає приріст напруги електричного струму на вході у вольтметр. Це, відповідно, і відображається за допомогою індикаторного пристрою, відградуйованого у децибелах. Сигнал після виходу з мікрофона пропускається через відповідні електричні фільтри, за допомогою чого вимірюється рівень звукового тиску у контрольованих смугах частот. Завдяки своїй конструкції, властивості шумоміра наближаються до властивостей людського вуха. Тому в шумомірах використовуються декілька комплектів фільтрів, що відповідають різній інтенсивності шуму, оскільки чутливість людського вуха залежить від інтенсивності та частоти звуку. Шумоміри, ціни на які у нашій компанії здивують Вас своєю доступністю, поділяють на класи (0, 1, 2, 3) відповідно від рівня точності вимірювання. Чим вищий клас шумоміра, тим вищою є його ціна. Найпоширенішими сферами застосування цього приладу є різноманітні дослідження і екологічний моніторинг рівня шуму поблизу автомагістралей, населених пунктів та аеропортів.

Купити шумоміри з доставкою по всій Україні

Наша компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі широкий асортимент обладнання для вимірювання рівня промислового і побутового шуму. У нас Ви знайдете тільки оригінальну продукцію, адже весь асортимент товарів сертифікований, що убезпечить Вас від можливого придбання підробленого товару. Купити шумоміри усіх необхідних розмірів та характеристик Ви можете у нашій компанії «Система Оптимум», адже саме у нас Ви знайдете величезний вибір шумомірів усіх типів за доступними цінами та з доставкою по всій Україні.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.