Секундоміри та таймери

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Секундомір – пристрій, що призначений для підрахунку часу, витраченого для здійснення певного процесу чи дії. Цей час може вимірюватись у хвилинах, секундах та частках секунди. Секундомірами зворотного відліку можна вважати таймери, адже це годинниковий пристрій, що відраховує інтервал часу, який задано для виконання того чи іншого процесу чи дії.

Різновиди секундомірів і таймерів

Найпростішим секундоміром є однокнопковий механічний секундомір. Включення, виключення секундоміра і повернення стрілки у початкове положення виконується послідовним натисканням однієї і тієї ж кнопки. Обертаючи кнопку, можна завести пружину секундоміра. Шкала такого секундоміра проградуйована в секундах. Значно точнішими є електронні секундоміри. Вони здатні вимірювати соті частки секунди, що є важливим при проведенні різних спортивних змагань високого рівня, при використанні в науково-дослідних та навчальних лабораторіях, або у військовій справі. Таймери використовуються як прилади виробничо-технічного, військового або побутового призначення, що в заданий момент часу сигналізують або вмикають-вимикають роботу певного обладнання. Вони мають достатню точність і включаються як елементи технологічних ліній деяких процесів промислового виробництва, зв’язку, наукових досліджень тощо. Таймери бувають механічні, електромеханічні, електронні (кварцові) з програмним забезпеченням. Деякі види таймерів забезпечуються програмними пристроями з видачею певних сигналів у певній послідовності для виключення різних пристроїв та обладнання виробничої технологічної лінії. Купити секундоміри та таймери - означає забезпечити точність вимірів своїх досягнень у спорті, точність роботи різних технологічних виробничих ліній та лабораторних досліджень.

Купити секундоміри та таймери з доставкою по всій Україні

Секундоміри та таймери, важливі годинникові пристрої, що застосовуються у різних видах нашої діяльності, можна придбати у нашій компанії «Система Оптимум», яка пропонує широкий вибір цієї продукції, сертифікованої в Україні, з гарантією виробника. Подзвонивши за телефонами, вказаними на нашому сайті, Ви можете замовити і купити секундоміри та таймери, ціна яких відповідає якості продукції. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати такі секундоміри та таймери, що найбільше відповідають Вашим потребам.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.