Секундомір "Агат" 1-кнопковий

3600.00 грн (ціна за 1 штуку)

Секундомір СОCпр “Агат” призначений для вимірювання часу в хвилинах, секундах і долях секунди, застосовується при проведенні спортивних змагань, а також в наукових дослідженнях і при хронометражах. Механізм секундоміра калібру 42 мм на 16-ти рубіновому камінні має пружинний двигун, анкерний хід і коливальну систему “баланс – спіраль” з періодом коливання 0,4 с. Тривалість роботи від одного повного заводу не менше 18 годин. Для управління стрілками механізм секундоміра забезпечений спеціальним сумуючим пристроєм.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності секундомір "Агат" 1-кнопковий. У нас можна купити секундомір "Агат" 1-кнопковий за доступною ціною. Секундомір "Агат" 1-кнопковий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна секундоміра "Агат" 1-кнопкового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку секундомірів "Агат" 1-кнопкових по всій території України.

Пуск, зупинка стрілок здійснюється натисненням на заводну головку, повернення на нуль - натисненням на кнопку. Секундомір має 60-секундну шкалу з ціною поділки 0,2 с і 60-хвилинний лічильник з ціною поділки 1 хв. Корпус секундоміра металевий, хромований.

Технічні характеристики:

Клас точності 2
Допустима погрішність за 10 хв, с ±0,6
Допустима погрішність за 60 хв, с ±1,8
Діапазон робочих температур,°С -20...+40
Габаритні розміри (не більше), мм d55x19x76
Вага, кг 0,12

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Секундомір "Агат" 1-кнопковий за вигідною ціною, також замовити Секундомір "Агат" 1-кнопковий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.