Секундомір "Агат" 2-кнопковий

2250.00 грн (ціна за 1 штуку)

Секундомір СОСпр-2б-2-010 (двокнопковий, протиударний) “АГАТ” призначений для вимірювання часу в хвилинах, секундах і долях секунди. Застосовується при проведенні спортивних змагань, а також у наукових дослідженнях і при хронометражу.  Механізм секундоміра калібру 42 мм на 16-ти рубінових каменях має пружинний двигун, анкерний хід і коливальну систему “баланс – спіраль” з періодом коливання 0,4 с.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності секундомір "Агат" 2-кнопковий. У нас можна купити секундомір "Агат" 2-кнопковий за доступною ціною. Секундомір "Агат" 2-кнопковий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна секундоміра "Агат" 2-кнопкового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку секундоміра "Агат" 2-кнопкового по всій території України.

Тривалість роботи від одного повного заведення не менше 18 годин. Для управління стрілками механізм секундоміра забезпечений спеціальним пристроєм та підсумовує дії. Пуск, зупинка стрілок здійснюється натисканням на заводну голівку, повернення на нуль - натисканням на кнопку. Секундомір має 60-секундну шкалу з ціною поділки 0,2 с і 60-хвилинний лічильник з ціною поділки 1 хв. Корпус секундоміра металевий, хромований.

Технічні характеристики:

Клас точності 2
Допустима похибка за 10 хв, с ± 0,6
Допустима похибка за 60 хв, с ± 1,8
Діапазон робочих температур, °С -20 ... +40
Габаритні розміри, мм d55 X 19 X 76
Маса, кг 0,12
Механізм протиударний пристрій вузла балансу

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Секундомір "Агат" 2-кнопковий за вигідною ціною, також замовити Секундомір "Агат" 2-кнопковий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.