Ваги

Ваги (або терези) – це спеціальний пристрій для зважування та визначення маси тіла. На сьогоднішній день існує декілька різновидів ваг. Вони розрізняються за типом, розмірами, призначенням та багатьма іншими показниками. Ваги вологомірні, лабораторні, аналітичні, механічні, аптечні, складські та торгівельні – ось декілька видів ваг за типом і призначенням. Одним з основних видів ваг є аналітичні ваги. Це високоточні лабораторні ваги, які використовуються для визначення маси твердих, рідких або сипких речовин. Найпоширеніші в галузях промисловості, сільському господарстві, фармакологічній індустрії та в наукових дослідженнях. Наступним різновидом є ваги електронні лабораторні, які мають найвищу точність і використовуються для статистичного виміру маси тіла на різноманітних підприємствах, в банках та ювелірних крамницях. Багато моделей лабораторних ваг обладнані додатковими функціями, такими як гідростатичне (визначення густини рідин та твердих тіл) і динамічне (визначення ваги нестатичних предметів, тварин) зважування. Аптечні ваги призначені для точного визначення ваги речовин при проведенні лабораторних аналізів. Виготовляються зі сталі. Основа та чаші ваги – із різноманітних пластмас. Одними із найпопулярніших і найбільш використовуваних є торгівельні ваги. Вони призначені для зважування товарів і наступного визначення загальної вартості товарів за ціною за кілограм згідно визначеної ціни. Такі ваги мають багатий функціонал і широку сферу застосування. Вони можуть мати дисплей, а також термопринтер для друку етикеток. Найпопулярнішими торгові ваги є на підприємствах роздрібної торгівлі для розрахунків між продавцем та покупцями. Доволі оригінальним і специфічними видом ваг є ваги вологомірні, які застосовуються для швидкого і точного визначення вмісту вологи у матеріалах та речовинах зважування. Можуть використовуватися для визначення маси та відносної вологості у сипких та рідких продуктах, таких як: зерно, цукор, молокопродукти, будматеріали тощо.

Купити ваги з доставкою по Україні

Компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі ваги різної конструкції та функціонального призначення. Для вибору конкретного типу та моделі ваг дзвоніть нам за вказаними телефонами і наші менеджери проконсультують Вас зі всіх питань ціни, характеристик і доставки товару. Тому, якщо ви шукаєте, де купити ваги – наша компанія «Система Оптимум» є оптимальним варіантом. Адже саме у нас Ви знайдете величезний вибір ваг усіх типів за доступними цінами та з доставкою по всій Україні.

Види ваг та їх особливості

Ваги (аналітичні, лабораторні, побутові, медичні. промислові) призначені для точного зважування вантажів, маса котрих коливається від долі граму до декількох тон. Вони поділяються на еталонні, загального і спеціального використання. Наприклад, ваги лабораторні загального призначення використовуються тільки безпосередньо для зважування. Еталонні ваги використовуються з іншою метою - вони забезпечують атестацію та повірку еталонних різноважок, а також різноважок спеціального та загального призначення. Ваги спеціального призначення — це обладнання, котре використовується в окремій спеціалізованій галузі господарства для конкретно визначених цілей (в АПК, медицині, металургії, тваринництві тощо). Виходячи з особливостей, лабораторні ваги можуть мати цифровий і аналоговй датчик. За принципом своєї дії, урівноваження даного обладнання буває автоматичним, неавтоматичним і напівавтоматичним. Аналітичні ваги призначені для лабораторного визначення маси твердих, рідких і сипких матеріалів. Застосовуються аналітичні ваги найчастіше: у лабораторіях і контролюючих організаціях; в університетах; у наукових організаціях і дослідницьких центрах; на фармацевтичних виробництвах, аптеках і в косметології; в атомній енергетиці та аерокосмічній індустрії; для нанотехнологій; у металургійній галузі та видобутку дорогоцінних металів. Ваги-вологоміри дозволяють установити наявність вологи в зразку і визначити її частку та кількість відносно маси, методом висушування його під час дослідження. Вологоміри експлуатуються підприємствами харчової, хімічної, фармацевтичної, будівельної галузей та у деяких інших сферах діяльності. При використанні цього приладу залучаються в процесі дослідження також інші лабораторні прилади та обладнання, такі як: пробовідбірники, фотоколориметри, магнітні мішалки та інше лабораторне устаткування. Електронні товарні та складські ваги з автономним живленням призначені для зважування різних вантажів при облікових і технологічних операціях на промислових і торгових підприємствах.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.