Вага рокла

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Ваги-рокла оснащені точним ваговим механізмом третього класу точності, який має функціональність електронних складських ваг. Устаткування виконує всі стандартні для складської ваги функції: налаштовується на нульове значення, підсумовує масу зваженої продукції, підраховує кількість однотипних виробів, запам’ятовує дані зважування. Результат зважування виводиться на великий рідкокристалічний дисплей з регульованим підсвічуванням. Ваги рокла можна підключити до комп’ютера, щоб зберегти і роздрукувати дані зважування продукції.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вага рокла. У нас можна купити ваги рокла гуртом за доступною ціною. Вага рокла має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ваги рокла Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ваги рокла по всій території України. Ціна ваг рокла також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі ваги рокла гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Робота складу здійснюється за кількома напрямками, основні з яких – переміщення та облік продукції. Коротко про те, як працює склад, можна сказати так: вантаж перевозиться за допомогою візка, перевантажується на вагу, потім переміщується назад на візок і відвозиться у потрібне місце. А якщо маса вантажу перевищує декілька сотень кілограмів? Уявляєте, наскільки трудомісткий процес прийому продукції або відвантаження товару зі складу? Чи можна якось спростити це завдання, зробити облік товару на складі не таким ресурсозатратним? Виявляється, можна! Для цього потрібні ваги рокла!

У конструкції даного обладнання поєднані два механізми: ваги і гідравлічного візка. Маючи ваги рокла, не потрібно перевантажувати товар для зважування з візка на вагу – ці дві дії можна робити одночасно, тим самим скоротивши час прийому товару на склад і його видачу зі складу. До того ж, маючи таке обладнання (два в одному), можна заощадити на купівлі складської ваги, для якої потрібне окреме місце.

Маса вантажу на цих вагах визначається за допомогою тензометричних датчиків. Зважувати можна продукцію на палетах, піддонах, в ящиках, мішках і бочках. Ваги-рокла забезпечені регулювальними елементами, завдяки яким зважування можна проводити навіть на будь-якій поверхні.

Конструкція вантажопідйомної платформи посилена, передбачений захист від перевантаження. Підняття вантажу і повороти рокли здійснюється за допомогою гідравлічного механізму. Надійні колеса витримують значне навантаження, дозволяючи легко переміщувати будь-який вантаж навіть по нерівній поверхні.

Ваги рокла просто необхідні на продовольчих складах, овочевих базах, на промислових підприємствах, у місцях прийому металобрухту і макулатури. Сьогодні це сучасне функціональне обладнання дозволяє проводити зважування продукції на складі на новому якісному рівні.

Якщо Вам потрібно купити гуртом ваги рокла, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ваги рокла, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вага рокла за вигідною ціною, також замовити Вага рокла з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.