Стерилізатори сухоповітряні

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Сьогодні для стерилізації медичної техніки, яка полягає у знищенні усіх видів бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів за допомогою високої температури всередині камери, використовують спеціальний пристрій – стерилізатор медичний. Він використовується для дезінфекції і висушування медичних приладів та інших виробів медичного призначення (хірургічного обладнання, шприців, скляного і металевого посуду).

Використання і застосування медичних стерилізаторів

Найчастіше стерилізатори встановлюються у стаціонарних медичних закладах, аптеках, лабораторіях та інших медико-біологічних закладах. Вони мають доволі просту конструкцію і дозволяють стерилізувати декілька приладів та аксесуарів одночасно. Цінність, яку представляє стерилізатор, полягає в тому, що цей невеликий і компактний прилад дозволяє зберігати чистоту і гігієнічність усіх необхідних медичних інструментів. Найчастіше медичні стерилізатори, ціна на які у нашій компанії надзвичайно доступна, призначені для експлуатації у приміщеннях з температурою повітря від +10°С до +35°С та відносною вологістю до 90%. Купити стерилізатор з доставкою по всій Україні Ви можете у нас просто і зручно. Для цього Вам лише необхідно подзвонити нам за вказаними телефонами, і наші менеджери порадять найкращу і найоптимальнішу модель саме для Ваших потреб. Окрім звичайних стерилізаторів, які використовуються переважно для висушування і дезінфекції виробів медичного призначення, існують також повітряні стерилізатори, які призначені для проведення повітряної стерилізації медичного інструменту з температурними показникам до +200°С.

Купити медичні стерилізатори у компанії «Система Оптимум»

Медичні стерилізатори користуються великою популярністю і застосовуються у різноманітних лабораторіях, науково-дослідних та медичних центрах. Наша компанія пропонує Вашій увазі широкий асортимент обладнання для медичної стерилізації хірургічних інструментів та медичного посуду. У нас Ви знайдете тільки оригінальну продукцію, адже весь асортимент товарів сертифікований, що убезпечить Вас від можливого придбання підробленого товару. Купити стерилізатор медичний усіх необхідних розмірів та характеристик Ви можете у нашій компанії «Система Оптимум», зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, за допомогою електронної пошти або безпосередньо в офісі нашого підприємства.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.