Манометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Манометр – прилад, що призначений для вимірювання тиску рідин, газів або пари. Вони мають надзвичайно широке застосування в багатьох галузях промисловості та на підприємствах, де необхідно знати, контролювати та регулювати тиск. Розрізняють манометри високого і низького тиску. Манометри, що вимірюють тиск розрідженого газу, мають назву вакуумметри. Вони призначені для вимірювання глибини вакууму – різниці між атмосферним тиском і тиском розрідженого газу. Комбінований прилад, який об’єднує в собі функції манометра та вакуумметра, тобто вимірює як тиск вище атмосферного, так і вакууметричний тиск, називається мановакуумметр. В групу манометричних приладів входять ще напоромір, який призначений для вимірювання надлишкового тиску в різних системах, та тягомір, який використовується для вимірювання малих величин вакуумметричного або надлишкового тиску природного газу, інших неагресивних газів та повітря. Купити манометри усіх видів можна в компанії «Система Оптимум». Якість продукції гарантується виробником. Продукція сертифікована в Україні.

Принципи роботи основних видів манометрів

Основою вимірювальної системи манометра є чутливий елемент, який служить первинним перетворювачем тиску. Залежно від конструкції і принципу дії чутливого елемента розрізняють рідинні, поршневі та деформаційні манометри. Найновіші розробки манометрів базуються на зміні фізичних властивостей різних речовин під дією тиску. Особливо це стосується вакуумметрів, які не завжди можуть охопити весь діапазон потрібних вимірювань одним універсальним методом. А тому використовуються різні фізичні закономірності, що прямо чи опосередковано пов’язані з тиском газу. Поширені теплові вакуумметри, дія яких ґрунтується на прямій залежності теплопровідності газу від його тиску. Існують вакуумметри рідинні, радіометричні, іонізаційні, компресійні тощо. Всі вони розраховані на вимірювання тиску газу в певному діапазоні і розділяються на 2 групи: абсолютні та відносні. Абсолютні вакуумметри мають чутливість, однакову для всіх газів і вимірюють безпосередньо їх тиск. Відносні вакуумметри вимірюють величини, що є залежними від тиску.

Купити манометри у компанії «Система Оптимум»

Наша компанія пропонує широкий асортимент сертифікованих приладів для вимірювання тиску. Купити манометри, ціна яких завжди відповідає якості продукції, Ви можете, подзвонивши і замовивши їх за телефонами, вказаними на нашому сайті. Наші менеджери проконсультують та допоможуть Вам вибрати саме ті манометри, які повністю відповідають Вашим потребам.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.