Тахометри

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Для вимірювання кількості обертів за хвилину різноманітних деталей механізмів, що обертаються, використовується спеціальний прилад – тахометр. За показами тахометра легко вирахувати і лінійну швидкість різних точок механізмів, що обертаються. Вимірювання швидкості обертання тіла може бути контактним і безконтактним. Це залежить від типу датчика та необхідної швидкості перетворення в реальні одиниці виміру, масштабовані і заздалегідь запрограмовані (штуки, метри, пакунки, хвилини тощо). Підрахунок здійснюється, як правило, шляхом реєстрації кількості сигналів-імпульсів, що надходять від датчика, порядку надходження сигналів та інтервалів між ними. Цей універсальний прилад може використовуватись у багатьох сферах виробництва в якості лічильника імпульсів, наприклад, при підрахунку продукції, що переміщується на транспортері конвеєрної лінії, витрат сировини поштучного виміру, матеріалів, часу випробувань машин і механізмів із заданою кількістю обертів тощо.

Принципи побудови та дії тахометрів

Тахометри влаштовані за такими принципами їх дії: - перетворення частоти обертів у відхилення стрілки вказівника на певний кут (механічні та електромеханічні тахометри); - підрахунок кількості імпульсних сигналів за певний заданий проміжок часу; - вимірювання часового інтервалу між імпульсними сигналами з обчисленням зворотної функції (електронні тахометри); Підрахунок та перетворення даних тахометра може проводитися в прямому, зворотному або в обох напрямах. Купити тахометри – означає суттєво полегшити облік витрат матеріалів та готової продукції на виробництвах із застосуванням конвеєрних ліній, значно покращити точність виконання випробувальних програм для машин і механізмів, що обертаються (колінвали, маховики, розподільчі вали тощо). Цифрові тахометри призначені для вимірювання швидкості обертання з відстані. Відстань до точки обертання може бути до 600 мм. За допомогою світлодіода електронний тахометр з кожним обертом фіксує місце заміру на об’єкті вимірювання і, таким чином, вимірюється швидкість та частота обертання в об/хв або в об/сек.

Купити тахометри в компанії «Система Оптимум»

Щоб замовити та купити тахометри, ціна на які оптимально співвідноситься з якістю продукції, варто подзвонити за телефонами, що вказані на сайті, і наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію щодо технічних характеристик, цін та умов доставки нашої продукції по Україні.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.