Хімічні реактиви та хімічна сировина

Хімічні реактиви

Хімічні реактиви (хімічні реагенти) – очищені препарати хімічної природи, які використовуються для різного роду аналізів у науково-дослідних центрах, лабораторіях, освітніх установах та ін. Переважно це окремі речовини, але в деяких випадках можуть бути сумішами з декількох компонентів, як наприклад, нафтовий ефір. Також іноді хімічними реактивами називають досить складні сполуки спец. призначення (приклад – лужний водний розчин дигідрату тетрайодомеркурату (II) калію). Кожен хім. реактив поставляється з етикеткою, на якій обов’язково має бути присутня така інформація: назва та формула, маса і кваліфікація (ступінь чистоти), дата виробництва та термін зберігання, а також номер партії. Хімічні реактиви - це спеціальні препарати, що дозволяють здійснювати хімічний аналіз лабораторних і науково-дослідних робіт. Головною вимогою, якій повинні відповідати реактиви, є їхня чистота.
Компанія «Система Оптимум» займається продажем реактивів і хімічної сировини. Вона має хорошу репутацію серед клієнтів та інших підприємств, представлених на хімічному ринку України. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції:

 • ветеринарні субстанції та вітаміни;
 • кислоти;
 • рідкі органічні реактиви;
 • деззасоби;
 • неорганічні реактиви;
 • барвники та харчові ароматизатори;
 • поживні середовища;
 • тверді органічні реактиви;
 • засоби захисту рослин;
 • фіксанали;
 • хімічні індикатори та барвники;
 • луги.

Прайс-лист на хімічну сировину і реактиви ви можете отримати у наших менеджерів.
Основна галузь застосування реактивів - це лабораторії різних санітарних установ. Саме тому дані речовини часто називають хімічними реактивами для лабораторій. Грамотне використання сировини, знання кваліфікації та правил зберігання, а також небезпечних властивостей того чи іншого реактиву дозволяє отримувати коректні результати досліджень, які згодом будуть використовуватися при здійсненні державного санітарного нагляду. Термін придатності хімічних реактивів залежить від умов зберігання. При цьому велика частина хімічних товарів має тривалий термін зберігання, це стосується навіть відновлювачів і сильних окислювачів.

Де купити хімічні речовини та реактиви?

Купити хімреактиви можна в компанії «Система Оптимум». Ознайомитися з асортиментом пропонованої продукції ви можете в нашому онлайн-каталозі. Зв'яжіться з нами за телефоном, який вказано на сайті, та наші фахівці нададуть вам детальну консультацію з усіх питань.

Різновиди хімічних реактивів

Існує кілька класифікацій, головні з яких виділяють хімічні реагенти за: 1. Чистотою: - технічні, тех. (кількість основного компоненту – не менше 70 %; позначення на упаковці – смужка світло-коричневого кольору). У них міститься чимало домішок, підходять для допоміжних процесів; - чисті, ч. (кількість основного компоненту – не менше 98 %; позначення на упаковці – смужка зеленого кольору). На домішки відводиться всього близько 0,1 %; - чисті для аналізу, ч.д.а. (кількість основного компоненту – приблизно 98 %; позначення на упаковці – смужка синього кольору). Домішок містять до 0,07 %, застосовуються для аналітичних досліджень; - хімічно чисті, х.ч. (найчистіші речовини з кількістю основного компоненту від 99 %; позначення на упаковці – смужка червоного кольору). Домішок – не більше 0,003 %; - особливо чисті, ос.ч. (реагенти, які мають високу чистоту, позначення на упаковці – смужка жовтого кольору). Мінімальний обсяг домішок. 2. Призначенням: - загального; - спеціального.

Як правильно зберігати хім. реагенти?

Те, в яких умовах речовини повинні перебувати при зберіганні, залежить від їх токсичності. Безпечні не потребують особливих умов, їх достатньо помістити в шафу, тумбу або на полицю. Для небезпечних слід забезпечити такі аспекти зберігання: - сухе, добре провітрюване приміщення; - окреме місце, що закривається на ключ, з позначенням «небезпечно», «отрута» тощо; - хороша закупореність плюс відсутність поблизу джерел відкритого вогню (для вогненебезпечних); - розміщення за системою (за алфавітом або згідно з групами, до яких належать); - відмежування від інших реагентів (наприклад, для аміаку); - витяжна шафа (для речовин, що мають різкий запах або пари яких отруйні); - спеціальний затемнений скляний лабораторний посуд (для світлочутливих); - спец. поліетиленова упаковка (для речовин, які не можна тримати в скляних ємностях). До вашої уваги – хімічні реактиви від ПП Система Оптимум: кислоти, луги та окислювачі, тверді й рідкі речовини органічної і неорганічної етимології, стандартні реагенти і стандарт-титри... Перед покупкою реактивів необхідно узгодити з менеджером спосіб доставки продукції, що вас цікавить. Деякі види хімічної сировини доставляються спеціальними кур'єрськими службами, однак отруйні та легкозаймисті речовини, як правило, мають адресну доставку і перевозяться за допомогою рейсової машини компанії.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.