1-Нафтол

2520 грн
2520.00 грн
(ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити 1-нафтол оптом клієнтам з усіх регіонів України. Речовина завжди в наявності й може бути доставлена вам без зволікань. Якість відповідає високим вимогам, що підтверджує вся необхідна супровідна документація, а доступна ціна робить нашу пропозицію однією з найкращих на хімічному ринку країни. Купити 1-нафтол у компанії «Система Оптимум» – значить отримати потрібні обсяги матеріалу з бездоганними якісними параметрами швидко й недорого.

Основна інформація про 1-нафтол

1-Нафтол – це органічна сполука, що представляє клас нафтолів, з двома аналогічними бензольними ядрами, які перебувають у спільній паралелі. Один із двох ізомерів мононафтолу (спільно з 2-нафтолом). Альфа- і бета-нафтоли – 2 ізомери з однаковою хім. будовою молекул (формула – C10H8O) і різними просторовими конфігураціями.

1-Нафтол – це оксипохідне нафталіну (нафтену), в якому атом Н в α-позиції заміщений на гідроксильну групу. За структурою і хім. властивостями є схожість з фенолами. Проміжний продукт в органічному синтезі.

Синонімічні назви: α-нафтол, альфа-нафтол, 1-гідроксинафтален, 1-оксинафталін, нафталін-1-ол.

Властивості. Цей хім. продукт надходить у продаж у вигляді білих, буває, що жовтуватих/сіруватих/бежевих/рожевих кристалів, які мають легкий фенольний запах. Піддається розчиненню в таких середовищах, як етиловий спирт, діетиловий ефір, метилтрихлорид, диметилкетон, бензол й інші орган. розчинники, лужні розчини. У воді розчиняється погано, причому ступінь розчинення залежить від температури: якщо вода холодна, розчинення практично унеможливлене, у міру ж збільшення t води розчинність трохи підвищується.

Молярна маса – 144,16 г/моль, густина – 1,224 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 96,1 °C, t кип. – 288 °C (із загорянням), t спалаху – 148 °C.

У хімічному плані α-нафтолу характерний прояв властивостей фенолів. Його хім. реакції виділяються значною реакційною здатністю. Взаємодія з лугами дає розчинні у воді солі, з ангідридами і хлорангідридами – ацетильні похідні. Наявність сильних к-лот, як наприклад хлороводневої або сірчаної, приводить до утворення ефірів зі спиртами. Ця речовина реагує з багатьма групами сполук: спиртами, нітридом водню і його похідними (солями амонію), діазосполуками, галоїдами та галогенопохідними, киснем, воднем, кислотами (H2SO4, HNO3...) та ін. Залучається в такі реакції, як галоїдування, амінування, електрофільне заміщення, сульфонування, нітрування, гідрогенізація (за участю каталізаторів). Одна з актуальних р-цій – Бухерера-Лепті: формування при нагріванні з гідросульфітом натрію і нітридом водню бісульфітного похідного, в ході реагування якого з надлишком аміаку з’являється α-нафтиламін.

Якісна р-ція на альфа-нафтол – взаємодія з хлорним залізом з набуттям р-чином у результаті фіолетового забарвлення.

Нагріваючись, ця сполука сублімує. Загалом, горюча і здатна до самозаймання.

Знаходження в природі та отримання. У природному середовищі цей реактив можна зустріти в якості незначного компонента кам’яновугільного дьогтю (кам’яновугільної смоли). Видобуток 1-нафтолу зі смоли в ході її переробки – ключовий варіант природного вироблення.

Промисловий синтез можливий різними способами, в т.ч. з:

 • 1-нафтиламіну (гідроліз);
 • 1-йоднафталіну та KOH;
 • натрієвої солі 1-нафталінсульфокислоти та гідроксиду Na (лужне плавлення);
 • тетрагідронафталіну (окислення + дегідратація);
 • бензинових нафтофракцій (каталітичний риформінг).

Техніка безпеки. Нафталін-1-ол – малотоксична речовина. Під час горіння вивільняє отруйні газоподібні сполуки. Є небезпечною при вдиханні. Здатна потрапляти до організму через цільну, без пошкоджень шкіру, подразнювати слизові оболонки та шкірні покриви. Зі симптомів отруєння: головний біль і запаморочення, нудота й блювота, втрата сил, ускладнене дихання, судоми, посинілі губи, шкіра і нігтьові пластини, порушення свідомості.

Щоб запобігти будь-яким негативам, важливо, маючи справу з цим матеріалом, дотримуватися запобіжних заходів:

 • використання ЗІЗ (респіраторів, окулярів, рукавиць);
 • наявність діючої примусової вентиляції в приміщенні;
 • зберігання при кімнатній t в герметично закритій упаковці з ПЕ або скла, із захистом від впливу сонячного випромінювання.

Сфери застосування 1-нафтолу:

 • хімпром. Цей реагент необхідний для різних орган. синтезів. З його допомогою виходить створювати галогенні та нітропохідні нафтоли, зокрема нафтосульфокислоти, гідроксикислоти, нафтиламіни. З нього виробляють чисті незамутнені клеї для радіоелектроніки, оптиколіній зв’язку;
 • анілінофарбова промисловість. 1-Нафтол – сировина для виготовлення азобарвників;
 • виробництво пестицидів і зооцидів. Зокрема зазначена речовина використовується для отримання ефективного засобу для боротьби з гризунами (1-нафтилкарбаміду);
 • фотосправа. У кольоровій фотографії 1-нафтол – блакитний дифундувальний кольороутворювальний елемент. Є тією частиною проявників, що забезпечує блакитні відтінки. Хоча це і не проявна речовина з класичною структурою, вона здатна проявляти хлоросрібний фотопапір. Якщо ж поєднується з сильними лужними р-нами, піддається окисленню, а відтак утворенню таких активних проявних компонентів, як нафтогідрохінон і димерний 4,4'дигідроксибінафтил;
 • фармацевтика. Має важливе значення для синтезу низки вітамінів і лікувальних препаратів;
 • косметична галузь. Вводиться в косметику як антисептик, антиоксидант, який оберігає жири і олії від швидкого псування. Служить сировинною базою для барвників і запашних речовин. У невеликих обсягах дозволений для введення в засоби тимчасового нанесення, як ось у фарби для волосся, що надають фіолетовий і бордовий тони.

Купити альфа-нафтол з доставкою по Україні

Доставляємо хім. речовини з нашого асортименту, зокрема й 1-нафтол, у різних оптових обсягах по всій країні. Спосіб доставки, терміни, оплата та інші нюанси обговорюються з кожним замовником в індивідуальному порядку. При великих замовленнях надаються персональні знижки.

Якщо для вас актуальне придбання α-нафтолу, телефонуйте – надамо всю потрібну інформацію й узгодимо умови поставок.

Міжнародна назва naphthalen-1-ol; 1-hydroxynaphthalene; 1-naphthalenol; α-naphthol
Хімічна формула C10H8O
Назви-синоніми альфа-нафтол, 1-оксинафталін, нафтален-1-ол, 1-гідроксинафтален

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом 1-Нафтол за вигідною ціною, також замовити 1-Нафтол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.