Пропіонат кальцію (кальцій пропіоновокислий )

82.80 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропіонат кальцію – один з хім. продуктів, які є в асортименті компанії «Система Оптимум». Купити його можуть клієнти з усієї України в будь-яких необхідних обсягах і на вигідних умовах. Всі партії – і дрібно-, і великогуртові – доставляються по країні в мінімальні терміни, позаяк матеріал є в постійній наявності на складах у достатніх кількостях. Доставка можлива різними способами, в кожному випадку цей момент обговорюється і реалізується індивідуально, за узгодженням із замовником. Ціни на пропіонат кальцію невисокі. Необхідну якість підтверджують сертифікати. Детальна інформація – далі в описі товарної позиції та в телефонному режимі.

Пропіонат кальцію: загальна інформація

Пропіонат кальцію (кальцій пропіоновокислий/пропановокислий, Calcium propionate) – це сполука органічної етимології, сіль Ca і пропіонової (пропанової/метилоцтової) кислоти, харчова добавка, зареєстрована під кодом E282. Зовнішній вигляд – порошкоподібна/гранульована біла маса, сформована безбарвними кристалами моноклінної сингонії. Запах відсутній (може бути слабкий аромат пропіонової к-ти), смак – легкий лужний. Спостерігається добре розчинення у воді, етилені та деяких інших органічних розчинниках, незначне – в спиртах (етиловому і метиловому), сполука не розчиняється в бензолі й диметилкетоні. Легко реагує з різними речовинами, утворює низку хім. сполук, зокрема аміди, ефіри, галогенангідриди та ін. При t більше 300 °C розкладається і формує вуглекислий кальцій. Молярна маса – 186,22 г/моль. Густина – 1,38 г/см³. Хімічна формула – Ca(C3H5O2)2.

Отримання пропіонату кальцію здійснюється шляхом реакції окису/гідроокису кальцію і пропіонової к-ти з подальшим випаровуванням надлишкової води в неглибокому вакуумі (0,6-0,95 бар) при t 70-90 °С. У випадку з водним р-чином, для якого характерне пересичення, актуалізується випадання у вигляді моногідрату. Нагрівання до більш ніж 100 °С призводить до втрати кристалізаційної води.

Зберігання слід здійснювати в упаковці виробника (як правило, в багатошарових паперових або поліетиленових мішках) в темному складському приміщенні при t до 25 °С із запобіганням попадання на продукт вологи (при відносній вологості повітря до 40 %). Оптимальний термін зберігання – 2 роки від дати виробництва.

Сфери застосування пропіонату кальцію

Один з головних промислових споживачів цього матеріалу – харчопром, де добавка E282 дозволена для застосування в якості консерванту харчових продуктів. Вона пригнічує ростові процеси мікроорганізмів Bacillus mesentericus, різну цвіль. За консервуючим впливом схожа на дію бензоатів, але на противагу їм здатна функціонувати як в кислих, так і в нейтральних середовищах.

Великі обсяги пропіоновокислого кальцію як антимікробного агента з широким спектром дії в харчовій галузі витрачаються на хлібопечення, виробництво хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів, створення сумішей, що поліпшують якість борошна. Речовина не тільки ефективно запобігає виникненню «картопляної хвороби», грибка, бактерій і цвілі на поверхні готових виробів, будучи в цій справі універсальним засобом, але ще й відмінно справляється із завданнями скорочення часу ферментації, підвищення ферментативної толерантності, поліпшення м’якості та структури тіста, якості хліба і кондитерки, збагачення харчової продукції кальцієм. Завдяки їй хліб (з пшеничного і житнього борошна), а також ХБВ (коржі, паніні, здобу, паски та інше) можна виробляти зі збільшеним терміном зберігання.

Також за допомогою пропіонату кальцію консервують молочні та м’ясні продукти (в т.ч. фарш), виготовляють соєві, оцтові й винні соуси, заправки. На сирних виробництвах ним обробляють поверхні твердих сирів, а разом з пропіоновою або сорбіновою к-тою використовують при виготовленні плавленого сиру. У виноробстві незначні обсяги цієї добавки запобігають передчасному дозріванню напоїв.

Необхідні дози цієї субстанції залежать від кислотності й вологості. Продукти з низьким рН вимагають менших обсягів пропіонату кальцію. Е282 не змінює технологічний процес, не є заміною покращувача для борошна і ніяк не позначається на смако-ароматичних параметрах готових виробів.

Важливо! Застосування зазначеної добавки у виробництві продуктів харчування, а також їх вживання повинні бути нормованими і відповідними певним параметрам. Дослідження показали, що ця речовина здатна провокувати ожиріння і діабет. Хоча, загалом, вона вважається нетоксичною (належить до четвертого класу небезпеки), не накопичується в організмі, виводиться в повному обсязі у вигляді вуглекислого газу.

Інші галузі, в яких застосовують пропіонат кальцію:

  • кормовиробництво. Виступає добавкою в сухі корми для домашніх тварин, що чудово протистоїть всіляким гнильним і цвілевим явищам, характерним для тривалого зберігання;
  • тваринництво. Використовується в профілактичних і лікувальних заходах при пологовому парезі й кетозі у корів. Позитивно позначається на підвищенні рівня кальцію в крові, допомагає при молочній пропасниці та субклінічній гіпокальціємії;
  • виробництво косметичних засобів, передусім кремів і паст. Подовжує терміни зберігання;
  • фармацевтика. Цю сіль додають в офтальмологічні антибактеріальні лікарські препарати, очні краплі.

Купити пропіонат кальцію у ПП «Система Оптимум»

Ми багато років працюємо в сфері продажу різних добавок і хімічних речовин, необхідних для реалізації виробничих процесів у всіляких промислових напрямках. Серед наших постійних клієнтів – великі та маленькі підприємства з усієї України. Нас цінують за відмінну якість продукції, що поставляється, зручні умови придбання, оперативність доставки і доступні ціни. Тому закономірно не вважають за необхідне підшукувати інших постачальників. Якщо і для вас цінні перелічені аспекти співпраці і ви вирішуєте, де купити пропіонат кальцію, звертайтеся. Організуємо все на найвищому рівні. Забезпечимо професійне обслуговування. При великому оптовому замовленні потішимо додатковою персональною знижкою.

Деталі про пропановокислий кальцій, про інші хім. продукти та умови їх придбання – за контактними номерами. Телефонуйте!

Міжнародна назва calcium propanoate, calcium propionate, calcium dipropanoate, calcium dipropionate, mycoban
Хімічна формула Ca(C3H5O2)2
Назви-синоніми кальцій пропіоновокислий, кальцій пропановокислий, E282

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пропіонат кальцію (кальцій пропіоновокислий ) за вигідною ціною, також замовити Пропіонат кальцію (кальцій пропіоновокислий ) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.