Диметилгліоксим

1680.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Диметилгліоксим – це важлива для лабораторної практики органічна сполука, необхідна для виконання низки аналітичних досліджень. Чим вона є за своєю суттю, якими властивостями володіє, як застосовується і де її можна купити – далі.

Що таке диметилгліоксим? Короткий опис продукту

Диметилгліоксим – це органічна сполука, представник оксимів (ізонітрозосполук). Зовні – неоднорідний кристалічний порошок білого забарвлення, можливо, з жовтуватим відтінком. Речовина з формулою C4H8N2O2, густиною 1,38 г/см³ і молярною масою 116,12 г/моль. Диметилгліоксим класифікації «чда» плавиться при температурі близько 238 °С, а закипає при 271 °C.

Синоніми, які можна зустріти в тематичних джерелах: діоксим діацетилу, діацетилдіоксим, 2,3-бутандіондіоксим, реактив Чугаєва. Остання назва цій речовині надана на честь відомого хіміка Лева Чугаєва, який запропонував основний спектр задіяння – визначення Ni, встановлення якісно-кількісних параметрів цього хімічного елемента.

Властивості зазначеної сполуки важливі, головним чином, у зв’язку з її взаємодією зі солями нікелю. Вступаючи з ними в контакт, диметилгліоксим приводить до утворення червоного комплексу, який легко осідає і визначається гравіметрично, який не піддається розчиненню. Це формується хелат диметилгліоксимат нікелю.

Щодо розчинності діоксим діацетилу... Він добре розчиняється в спиртах, зокрема етиловому та ізопропіловому, а також в етоксиетані, мінеральних кислотах і лужних р-чинах. У воді ж розчинення слабке, як і у водному аміаку.

Отримання. Органічний синтез речовини може передбачити реалізацію низки технологічних рішень і залучення основних реагентів. Найбільш поширений варіант отримання – дія гідроксиламіну на діацетил. Зручний для лабораторної практики спосіб ґрунтується на застосуванні метилетилкетону (бутанону). Крім того, існують й інші можливі способи синтезу діацетилдіоксиму.

Для чого потрібен діоксим діацетилу?

В цьому випадку про застосування говорити багато не будемо. Це не той варіант, коли сфери експлуатації – найрізноманітніші. Все якраз навпаки: використання диметилгліоксиму має вузькоспеціалізований характер.

Як уже згадувалося, головне призначення субстанції – дефініція нікелю в лабораторних умовах. Також з її допомогою виявляють паладій. Як реагент-селектор вона допомагає у вивченні якісно-кількісних параметрів Ni та Pd, в їх виявленні, гравіметрії, спектрофотометрії, екстракційно-фотометричному знаходженні. Спектрофотометричне встановлення наявності Ni здійснюється за участю окислювальних матеріалів (I2, Вr2) в лужному середовищі. За допомогою описаного методу аналізують чисті речовини, природну воду і сталі. Варто відзначити, що у випадку визначення Pd за допомогою реактиву Чугаєва реальний результат може бути отриманий навіть в присутності різних інших елементів, зокрема родію та іридію.

Що слід знати про безпеку при роботі з речовиною?

Перед тим, як купити диметилгліоксим і використовувати його в лабораторії, важливо ознайомитися з технікою безпеки. Так вдасться будь-які ризики звести до мінімуму.

Тут немає нічого складного. У світлі цього питання необхідно запам’ятати лише таке:

  • 2,3-бутандіондіоксим займистий;
  • при нагріванні виділяються гази-токсини;
  • стабільний, але не поєднується з окислювачами;
  • реактив небезпечний при проковтуванні та вдиханні його в складі пилу, парів, туману і газу (код ризику – 22);
  • слід уникати його попадання на шкірні покриви, слизові оболонки очей і робочий одяг (код безпеки – 24/25).

Щоб запобігти негативам при роботі з 2,3-бутандіондіоксимом слід використовувати такі засоби індивідуального захисту, як респіратор, окуляри та рукавиці. Закінчивши застосування реактиву, не забудьте гарненько вимити руки, якщо забруднився одяг, почистити його, аби до наступного використання він був повністю чистим. Простежте, щоб робоче місце було оснащене належною вентиляцією.

При зберіганні потрібно забезпечити цій сполуці відсутність сусідства з тепловими джерелами і відкритим полум’ям. Тара повинна бути щільно закритою. Оптимальне місце для зберігання – сухе, прохолодне, добре провітрюване приміщення. Не варто виходити за рамки температурного діапазону 2-8 °C. В таких умовах реактив може зберігатися до півроку.

Купити диметилгліоксим у компанії «Система Оптимум»

Коли б вам не знадобилося купити диметилгліоксим, ви завжди можете звернутися до працівників ПП «Система Оптимум». Наша компанія здійснює поставки різних хімічних речовин, зокрема і розглянутої, по всій Україні на постійній основі. Якість продукції – висока, ціни – доступні, доставка – в мінімальні терміни.

Отримати додаткову інформацію про такий товар, як диметилгліоксим, купити його на вигідних умовах, можна просто зараз. Наші фахівці готові опрацювати вашу заявку без зволікань!

Міжнародна назва N,N′-dihydroxy-2,3-butanediimine; dimethylglyoxime
Хімічна формула CH3C(NOH)C(NOH)CH3
Назви-синоніми 2,3-бутандіондіоксим, діоксим діацетилу, реактив Чугаєва

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Диметилгліоксим за вигідною ціною, також замовити Диметилгліоксим з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.