Диметиламінобензальдегід

2460.00 грн (ціна за 1 кг)

Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід – речовина органічної етимології, порошкоподібна маса світло-жовтого/сіруватого кольору, що складається з листоподібних кристалічних структур. Розчиненню піддається в органічних розчинниках (ацетоні, бензолі, етиловому спирті та сірчаному ефірі), у воді і трихлорметані розчинення погане.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності  диметиламінобензальдегід . У нас можна купити  диметиламінобензальдегід  за доступною ціною.  Диметиламінобензальдегід  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  диметиламінобензальдегіду по всій території України.  При купівлі  диметиламінобензальдегіду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості, які має речовина, характерні для альдегідів і амінів. Взаємодіючи з гідроксиламіном, призводить до утворення ізонітрозосполук (оксимів), з фенілгідразином – фенілгідразону. При сполученні з кислотами формує солі. Відгін при стандартному тиску дає розкладання на N,N-диметиланілін та формальдегід. Під дією спиртового розчину гідроксиду натрію при t 30 °С трансформується в сукупність 4-диметиламінобензилового спирту і 4-диметиламінобензойної кислоти, а при нагріванні з оловом у соляній кислоті – в 4,4'-біс-(диметиламіно)-транс-стильбен. Молекулярна маса – 149,19 г/моль, густина – 1,072 г/см3. Термовластивості: t плавлення – 74 °С, t кипіння – 176 °С. Формула – C9H11NO. Отримання. У промислових масштабах цю сполуку отримують шляхом конденсації диметиланіліну з формальдегідом та п-нітрозо-N,N-диметиланіліном. Після цього йде розмежування сформованих у процесі азометинів за допомогою мурашиного альдегіду у присутності етанової кислоти. Синтезування препаративним методом виглядає як формілювання фенілетиламіну диметилформамідом за участю оксихлориду фосфору (вихід – 80 %).

Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід у застосуванні

Ця речовина, головним чином, виступає індикатором, реактивом для виявлення кислот: 4-гідроксипіролідін-α-карбонової (оксипролін) та β-(β-індоліл)-α-амінопропіонової (триптофан). Раніше ці хімічні матеріали використовувалися як сполучні компоненти у фарбах і барвниках. Сьогодні знаходять застосування в реставруванні та експертних роботах художніх творів. Будучи реагентом на індольне ядро Трп, дає забарвлення червоного кольору в сірчаній кислоті, реагентом на піроли – фіолетове забарвлення. У фотометрії з його допомогою виявляють наявність первинних ароматичних амінів, з якими за умови забезпечення кислого середовища створює шифові основи. Також є реактивом для сульфаніламідних препаратів. Диметиламіно(N,N)-n-бензальдегід – джерело стирилових, триарилметанових і деяких інших барвників.

Безпека. Як і всі хімічні речовини, цей продукт вимагає дотримання певних правил при зберіганні та використанні. Перебувати він повинен у прохолодному приміщенні при t 2-8 °С. Стабільний, але до світла чутливий. Не можна поєднувати його з основами і потужними окисниками. За вказівками з безпеки належить до категорії S61, в якій мовиться, що необхідно уникати його попадання в довкілля. Вказівки щодо ризику: R22 (небезпечний при ковтанні) і R52/53 (становить загрозу для водних організмів). Клас небезпеки – 6.1 (може призвести до серйозних травм, смерті, зазвичай, при вдиханні, всмоктуванні через шкірні покриви або ковтанні).

Якщо Вам потрібно купити гуртом диметиламінобензальдегід, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на диметиламінобензальдегід, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва 4-(dimethylamino)benzaldehyde; N,N-dimethyl-4-formylaniline; DMAB; PDAB
Хімічна формула (CH3)2NC6H4CHO
Назви-синоніми p-диметиламінобензальдегід, DMAB, п-ДАБА

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Диметиламінобензальдегід за вигідною ціною, також замовити Диметиламінобензальдегід з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.