Глюкоза фармакопейна

76.80 грн (ціна за 1 кг)

Глюкоза фармакопейна – це спеціальний вид глюкози, призначений для використання в медицині та фармацевтиці. Загалом, глюкоза – це моносахарид, 6-атомний цукор, альдегід 6-атомного спирту глюциту.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності глюкоза фармакопейна. У нас можна купити глюкозу фармакопейну за доступною ціною. Глюкоза фармакопейна має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна глюкози фармакопейної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фармакопейної глюкози по всій території України.  При купівлі глюкози фармакопейної оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Складається з кристалічних утворень, що не мають кольору і запаху (може йти у вигляді білого солодкого порошку). Розчиняється у воді, розчинниках органічної природи, в спирті спостерігається складне розчинення.

Молярна маса – 180,16 г/моль, густина – 1,54 г/см³, t плавлення – 146 °C. Формула – C6H12O6.

глюкоза формула

Глюкоза входить до складу плодів, квітів, тканин тварин. У людському організмі вона – найбільш універсальне енергоджерело, що забезпечує нормальний перебіг метаболізму. Бере участь у формуванні глікогену, живленні тканин мозку, функціонуючих м’язів.

Застосування в медицині глюкози фармакопейної

Широко використовує глюкозу з різною метою медицина. При інтоксикаціях (харчових, викликаних інфекціями) передбачено її внутрішньовенне введення в якості антитоксину. Вдаються до неї також при гіпертонії з порушенням кровопливу мозку, вегетативній дистонії, розладах сну і т.д. Крім того, ендокринологи застосовують глюкозу і глюкозовмісні препарати при встановленні наявності та типу цукрового діабету. Часто входить цей продукт і в препарати ветеринарного призначення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом глюкозу фармакопейну, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на глюкозу фармакопейну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глюкоза фармакопейна за вигідною ціною, також замовити Глюкоза фармакопейна з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.