Парафін лабораторний гранульований

130.20 грн (ціна за 1 кг)

У лабораторних та медичних умовах використовується спеціальний (лабораторний) очищений парафін. Саме на основі парафіну виготовляється хлорпарафін, який найчастіше знаходить застосування у лабораторіях.

Лабораторний парафін – це один з трьох видів продукту (спеціальний очищений), поряд з харчовим і технічним. Випускається в гранулах. Використовується в лабораторній, медичній та аптечній практиці.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності парафін лабораторний гранульований. У нас можна купити парафін за доступною ціною. Парафін лабораторний гранульований має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку парафіну гранульованого по всій території України.  При купівлі парафіну лабораторного гранульованого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Загалом, парафін є сумішшю твердих вуглеводнів насиченого ряду, які отримують у процесі переробки нафти або сланцевої оливи. Молекулярна маса – 300-450 г/моль, t плавлення – 50-57 °С. У воді та спирті не розчиняється; розчинення відбувається в ефірі, метилтрихлориді, бензині та оліях (жирних, ефірних). Виявляє інертність до багатьох хімреагентів. Окислюється під впливом нітратної кислоти, кисню повітря (при t 140 °C і більше), а також низкою інших окислювачів. При цьому утворюються різні жирні кислоти.

Зовнішній вигляд. Гранульована форма. Білий колір. Напівпрозора щільна текстура, дещо маснувата на дотик. Запах і смак відсутні.

Особливості застосування. Парафін у лабораторних цілях використовують як повноцінний реактив і для отримання хлорпарафіну. Якщо є необхідність проводити нагрівання, потрібно користуватися водяними банями, оскільки парам парафіну властива горючість.

У лабораторіях і аптеках цим продуктом наповнюють скляні ємності, щоб ізолювати їхній вміст від повітря і вологи. Він входить до складу мазей, застосовується в боротьбі з ожирінням і при пластичних операціях на обличчі.

Зберігати цю речовину слід у прохолодному місці.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Парафін лабораторний гранульований за вигідною ціною, також замовити Парафін лабораторний гранульований з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.