Глюконо-дельта лактон

90.00 грн (ціна за 1 кг)


Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Глюконо дельта лактон Е575 – відома й дуже потрібна для низки промислових галузей речовина з переліком важливих якостей і характеристик. З основних сфер задіяння: харчопром (харчова промисловість), косметичний і фармацевтичний напрямки, хімічна промисловість та ін. Якщо ви хочете дізнатися про неї якомога більше інформації, зокрема, як повинен виглядати і якому опису має відповідати глюконо дельта лактон, для чого він потрібен у тій чи іншій галузі, яка з українських компаній пропонує найвигідніші умови придбання цього матеріалу – читайте далі.

Характеристики

Характеристики Норма
Міжнародна назва glucono delta-lactone
Альтернативна назва харчова добавка e575
Молекулярна формула C6H10O6
Молекулярна масса 178,140 г/моль
Т плавлення 150-153 °С
Смак без смаку
упаковка мішок

Глюконо-дельта-лактон купити в Україні

Щоб глюконо-дельта-лактон купити з максимальною вигодою, сьогодні немає необхідності співпрацювати з закордонними компаніями, витрачаючи багато часу, сил і грошей. Сучасний український ринок хімічних речовин, органічних реактивів і харчових добавок настільки широкий і різноманітний у всіх сенсах (не тільки у видовому, а й за цінами, умовами придбання та ін.), що не підібрати пропозицію, яка повністю підійде, практично нереально. Звичайно, може знадобитися докласти зусиль, витратити додатковий час, щоб порівняти кілька варіантів. Але є спосіб зробити все максимально швидко і легко. Зверніться до ПП «Система Оптимум» – і результат перевершить усі ваші очікування!

Як стверджують наші численні постійні клієнти, купити в Україні цю та інші речовини найкраще у нас, у зв’язку з цілим переліком причин:

  • ми гарантуємо бездоганні якісні параметри кожної партії продукції, що підтверджуються відповідним сертифікатом якості;
  • реалізуємо будь-які обсяги товару, працюємо як дрібним, так і великим оптом;
  • приймаємо замовлення від клієнтів з усієї країни, від підприємств різних масштабів і напрямів діяльності;
  • не завищуємо ціни, навпаки прагнемо організовувати взаємовигідну співпрацю, а при великих оптових замовленнях надаємо додаткові знижки в індивідуальному порядку;
  • завжди консультуємо, подаємо відсутню на сайті інформацію (якщо є така потреба) в телефонному режимі;
  • кожну заявку опрацьовуємо оперативно, а доставку здійснюємо в мінімальні терміни.

Якщо вас цікавить купівля глюконо-дельта-лактону... Якщо хочете замовити цей матеріал з оперативною доставкою і недорого без шкоди якісній стороні… Наша компанія – до ваших послуг!

Низькі ціни від виробника

Про купівлю чого не йшла б мова – чи то, скажімо, одягу, обладнання, чи, як у цьому випадку, хімічної речовини – хочеться купити з розумними витратами і гарантією якості. Додатково це бажання збільшується, коли мова йде про придбання на опт. Як же знайти саме ту пропозицію, яка дозволить максимально заощадити і не потягне за собою жодних негативних нюансів? Мабуть, найкраще вирішення цього питання – це придбання у виробника. Тільки той, хто сам виробляє той чи інший товар, хто може працювати безпосередньо з клієнтами, не заглиблюючись з головою в додаткові витрати, здатний робити найвигідніші пропозиції.

Вас цікавить саме така? Хочете купити глюконо дельта лактон з вигодою? Звертайтеся до працівників компанії «Система Оптимум». Будь-які покупки оптом потішать вас чималим переліком переваг, починаючи з цінового фактора, закінчуючи умовами доставки. Ціна на розглянутий реактив у нас – одна з найкращих на хімічному ринку України. Замовите – не прогадаєте!

Міжнародна назва (3R,4S,5S,6R)-3,4,5-Trihydroxy-6-(hydroxymethyl)oxan-2-one; D-Glucono-1,5-lactone; Glucono-delta-lactone; GDL
Хімічна формула C6H10O6
Назви-синоніми глюконолактон, E575

Вага

фасування 1000 кг

25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глюконо-дельта лактон за вигідною ціною, також замовити Глюконо-дельта лактон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.