Глюконат натрію

68.40 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобився глюконат натрію? Купити хочете в Україні на вигідних умовах? Шукаєте компанію, яка не підведе? Цікавить вся інформація про цю речовину, зокрема характеристики, способи синтезу, сфери використання, умови придбання та інше? Глюконат натрію, ціна якого – одна з найкращих на українському ринку хімічних реактивів, пропонує купити ПП «Система Оптимум». Далі ми розповімо все, що потрібно дізнатися про цей товар, перед тим як його замовити.

Купити глюконат натрію в Україні

Де купити цю сполуку – ключове запитання, на яке необхідно знайти відповідь. Оскільки пропозицій в цьому сегменті достатньо, але всі вони відрізняються одна від іншої, радимо починати саме з вибору компанії. Якщо репутація хороша, якщо є позитивні відгуки попередніх клієнтів, а підприємство багато років активно функціонує, піклуючись про задоволення запитів замовників, швидше за все, співпраця з ним потішить вас максимально.

Зупините вибір на глюконаті натрію від компанії «Система Оптимум» – і всі аспекти придбання будуть реалізовані якнайкраще. З переваг нашої компанії:

 • висока якість продукції, відповідність реальних характеристик і якостей заявленим;
 • можливість купити речовину в різних обсягах, необхідних для задіяння в будь-якій галузі;
 • оперативність поставок товару по всій Україні способом, узгодженим з кожним конкретним замовником;
 • доступні ціни на будь-які кількості реактивів + персональні знижки при великих оптових замовленнях;
 • консультативний супровід і надання всієї необхідної інформації про продукт, який купується.

Якщо вивчивши опис товару, поданий нижче, ви будете мати додаткові запитання, зможете зателефонувати нашим консультантам і детально про все розпитати. Ми хочемо, щоб співпраця здійснювалася на принципах прозорості та всеохопності інформації. Нічого приховувати від вас не станемо, щоб на завершення ви отримали такий результат, на який розраховували.

Характеристики глюконату натрію

Глюконат натрію (натрій глюконовокислий, натрій D-глюконат) – це хім. сполука, сіль натрію і глюконової к-ти, відома в харчопромі як добавка до їжі під кодом Е576. Має вигляд безбарвної твердої кристалічної маси без будь-яких ароматичних параметрів. Доброму розчиненню піддається в холодній воді (розчинність становить 59 г/100 мл), лугах і кислотах. При дії спиртів та їх похідних ніяких реакцій не дає. У зв’язку зі здатністю з’єднувати іони металів (як от Fe і Са), позитивно впливає на пластичні характеристики різних сукупностей. Розкладається при t 205 °С. Молярна маса – 218,14 г/моль. Формула: NaC6H11O7.

Де міститься? У природному середовищі натрій D-глюконат входить до складу глюконової к-ти, реагування якої з лугами дає на виході речовину, що розглядається (плюс відбувається виділення домішок у вигляді усіляких солей вугільної к-ти). Крім того, отримання можливе шляхом лужної ферментації целюлози.

Застосування. Зазначена речовина широко застосовується в таких напрямках:

 • харчова галузь (виступає комплексоутворювачем і смакопосилювачем);
 • нафтовидобування (участь в цементуванні свердловин);
 • будівництво (як присадка для бетону та будсумішей);
 • виробництво промислових та побутових мийних засобів (є важливим інгредієнтом, нерідко є в складі пральних порошків, відбілювачів і шампунів);
 • лакофарбова сфера (вводиться в водоемульсійні фарби);
 • текстильна галузь (допомагає ізолювати непотрібні тут іони металів при створенні текстильних волокон);
 • металургія (використовується у виготовленні сталі та алюмінію);
 • целюлозно-паперова промисловість (відбілювання целюлози);
 • медицина і фармакологія (виступає регулятором водно-сольового балансу);
 • фотосправа (раніше активно використовувалася при проявленні фотознімків).

Певне значення ця речовина має і для тварин (зокрема, для свиней). Іноді задіюється для риболовлі.

Ми коротко розглянули, для чого натрій глюконат може знадобитися в тому чи іншому напрямку. Зараз же хочемо більш детально зупинитися на основних сферах, де використовують цей хім. продукт. Але перед цим зазначимо, що в більшості випадків він виступає комплексоутворювачем, що дозволяє створювати однорідні суміші з компонентів, які природним чином не змішуються. Формує з такими матеріалами хелатні зв’язки.

Глюконат натрію як харчова добавка. Як підсилювач смаку натрій D-глюконат покращує чутливість рецепторів, розташованих на язику, тим самим підвищуючи смакові відчуття. Завдяки йому білкові продукти (зокрема, м’ясна, рибна, грибна їжа) стають більш насиченими. А взагалі може використовуватися з цією метою в будь-якій їжі. З його участю нерідко виготовляють напівфабрикати, соєвий соус, бульйонні кубики, чіпси, приправи для риби та м’яса. У закладах громадського харчування (їдальнях, кафе, ресторанах і т.д.) в чистому вигляді виступає приправою.

Ще одна роль, з якою Е576 справляється на ура – утворення комплексів. Тому її зараховують і до групи емульгаторів. Крім того, може слугувати регулятором кислотного рівня.

Також не можна не згадати про здатність глюконату натрію інтенсифікувати ефективність антиоксидантів. Він зв’язує і робить незасвоюваними надлишкові обсяги таких матеріалів, як залізо, кальцій і важкі метали. Як це стосується харчопрому? Взяти, наприклад, пивоварну галузь. Тут зазначені речовини використовуються для боротьби з хвороботворними організмами і осідають у вигляді накипу на стінках пляшок, а також ємностей, що використовуються при виготовленні. За допомогою сполуки, що розглядається, очищають і інші пляшки для харчових продуктів, плюс миють мембрани, застосовувані в ультрафільтраційному розділенні молока.

Промислові мийні засоби. Глюконат натрію, як і глюконова кислота, є комплексоутворювальним засобом для двовалентних і тривалентних катіонів металів у пром. мийних розчинах лужного типу. У цьому сегменті зазначена сіль відрізняється особливою ефективністю. Вводиться в рідкі рецептури разом з поверхнево-активними речовинами, фосфатами, гідроксидом і силікатом натрію. Чудовий результат досягається, завдяки синергетичному ефекту. Натрій глюконовокислий вступає в реакцію з іонами кальцію, під час чого утворюється хелатна сполука, яка піддається розчиненню. ПАР краще показують себе в м’якій, позбавленій мінералів воді. Але оскільки демінералізація – процес дороговартісний, використання глюконату натрію є вигідним з економічної точки зору. Він діє не тільки як комплексоутворювач, але й як диспергатор, антикорозійний агент. Примітні його значна розчинність і підвищена стабільність в лужному середовищі. Тому цілком логічно використовувати його в лужних рецептурах цього напрямку для очищення від органічних і неорганічних матеріалів, видалення іржі, відкладень вугілля і силікатів зі скла тощо. Уваги заслуговує також те, що цей додаток робить рідкі пром. засоби придатними для задіяння в воді різної твердості. Інші компоненти мийних композицій завдяки йому діють посилено, їх корозійний вплив мінімізується, а розчинення у воді поліпшується.

Будівельна індустрія. Натрій D-глюконат здатний гальмувати схоплювання бетону, зменшувати необхідну для приготування розчину кількість води і підвищувати пластичність матеріалу навіть при використанні в невеликих дозах. Так, з його допомогою створюють високоміцний бетон.

Основні механізми, характерні цій добавці в зазначеному процесі:

 • адсорбція (концентрація на частинках цементу при гідратації з подальшим запобіганням контакту з водою + уповільнення схоплювання);
 • преципітація (взаємодія в водній фазі з іонами кальцію з утворенням шару глюконату кальцію, який не піддається розчиненню і проникненню, в результаті чого сповільнюється гідратація і збільшується період затвердіння);
 • комплексоутворення (ізолювання іонів кальцію, тим самим створення бар’єру для зародження кристалів);
 • диспергування (як результат – поліпшення змочування, підвищення плинності, забезпечення зменшеного вмісту води зі збільшенням у результаті міцності цементу).

Нафтовидобувна сфера. Специфічні властивості речовини, що розглядається, пояснюють її активне залучення і в цьому сегменті при цементуванні свердловин, необхідному для того, щоб:

 • огороджувати, зміцнювати і фіксувати бурову колону з боків свердловини;
 • захищати буровий простір, зокрема, елементи бурів і колон, виконані зі сталі та чавуну, від змін тиску і корозійних чинників;
 • зменшувати рідинні втрати крізь проникний шар;
 • запобігати «засолюванню» свердловин (підтримка солей в розчинному вигляді);
 • подовжувати термін дії споруди.

Спосіб введення глюконату натрію залежить від класу використовуваного цементу. Якщо в складі є добавки-сповільнювачі, цю сполуку додають до самого цементу. В інших випадках нею обробляють виробничу свердловину.

Металургія. Глюконат натрію купити – потреба, актуальна для виплавки сталі та алюмінію, а також травлення сталі. У створенні зазначених металів цей реактив виступає ефективним хелатуючим агентом, який зв’язує іони, не даючи відкладатися гідроксиду алюмінію на поверхнях. Осад завдяки йому без проблем видаляється при фільтрації. Що стосується травлення сталі, то глюконовокислий натрій запобігає появі відкладень солей металів у ванні/на листках, унаслідок чого стан поверхні металу стає таким, як потрібно.

Медицина. Які показання до застосування в медичному напрямку? Передусім, потреба відрегулювати водно-сольовий баланс. Також цю субстанцію використовують в антишокових і дезінтокаційних крапельницях. Часто не обходиться без неї боротьба з обмороженнями, опіками та значними крововтратами. З її допомогою відновлюють баланс електролітів і лікують перитоніт.

Користь і шкода. Відразу ж слід розглянути такий аспект, як дія на організм натрій D-глюконату. Про користь ми згадали, розглядаючи задіяння в медичних цілях. Щодо шкоди цієї солі, перш за все, в якості добавки до їжі. Е576 прийнято вважати добавкою, яка нешкідлива для людини, тому дозволена до застосування в різних країнах, зокрема і в Євросоюзі. Хоча певна небезпека, все ж, є. З побічних ефектів:

 • посилення не тільки смакових відчуттів, а й відчуття голоду, а відтак спонукання їсти більше, ніж потрібно;
 • провокування алергій, головного болю, запаморочення, відчуття важкості в шлунку, шкірних висипань, почервоніння обличчя, тахікардії та підвищеного потовиділення при вживанні у великих кількостях;
 • залежність при регулярній присутності цієї добавки в раціоні (через якийсь час їжа без неї здається прісною).

Висновок: вживати продукти, на етикетці яких є Е576, можна, але в помірних обсягах, інакше доведеться зіткнутися зі згаданими вище негативами.

Замовити глюконат натрію оптом

На сайті компанії «Система Оптимум» ви завжди можете замовити глюконовокислий натрій в необхідних обсягах. Дрібні та великі оптові замовлення обробляються оперативно, незалежно від місця доставки. Заявки на опт приймаємо з усієї України.

Де купити, в кінцевому підсумку вирішуєте ви самі. Але якщо зупините вибір на нашій пропозиції, точно не прогадаєте.

Транспортування і зберігання. Це важливі аспекти, залишати без уваги які не можна, незалежно від місця придбання продукту. Отже, перевозити допустимо будь-якими видами транспортних засобів з обов’язковим дотриманням правил вантажоперевезень на кожному з них. Для зберігання знадобиться сухий закритий склад. Він повинен бути прохолодним і добре провітрюваним. Тримати запаковану речовину потрібно на палетах, запобігаючи потраплянню на неї сонячного світла. І транспортування, і зберігання повинні здійснюватися в закритій упаковці виробника.

Гарантійний термін придатності – два роки з дня виготовлення.

Ціни на «Система Оптимум»

Ціни на всі хімічні речовини, представлені в нашому каталозі – в доступних межах. Що б вам не знадобилося – якась амінокислота, луг, вітамін, органічний реактив і т.д. – все доступне для придбання в потрібних обсягах у зручний для вас час і за привабливими оптовими цінами. Глюконат натрію – не виняток. Його, як і глутамат натрію, купити оптом можете, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним номером телефону. Також приймаємо заявки через електронну пошту. Завжди готові проконсультувати щодо наших товарів і умов їх придбання тим каналом зв’язку, який для вас підходить.

Замовляйте натрій D-глюконат та інші хімічні реагенти у ПП «Система Оптимум» – зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені кожним аспектом співпраці!

Міжнародна назва sodium gluconate; sodium (2R,3S,4R,5R)-2,3,4,5,6-pentahydroxyhexanoate
Хімічна формула HOCH2(CHOH)4COONa
Назви-синоніми натрій глюконовокислий, натрій D-глюконат, Е576

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глюконат натрію за вигідною ціною, також замовити Глюконат натрію з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.