Харчові ароматизатори і барвники

Різні харчові ароматизатори оптом купити сьогодні необхідно практично всім підприємствам харчового сегменту. Це величезна категорія продукції, яка здатна задовольнити будь-які запити споживачів. За допомогою спеціальних добавок, продукти харчування набувають більш насичених смако-ароматичних характеристик і привабливого забарвлення. Харчові ароматизатори купити можна в рідкій і твердій формі. Їм під силу – зміна, коригування та інтенсифікація вже наявних запаху, смаку і кольору тих чи інших продуктів, причому не тільки харчових. Вони нерідко вводяться також у корми для тварин, ліки, косметику і засоби особистої гігієни. Використовуються для кави, для електронних сигарет та ін.

Вже нікого не насторожують і не дивують, а скоріше, навпаки, тішать, ароматні медикаменти, які більш зручно вживати, особливо дітям. Звичайна зубна паста користується не таким попитом, як, наприклад, полунична або смородинова. Якщо на прилавку є два продукти, один з яких стандартний, а інший смачний і ароматний, то вибір найчастіше зупиняють саме на другому. Чому так? Дослідницьким шляхом доведено, що приємний аромат позитивно позначається на смакових сприйняттях. У результаті покращується психоемоційний стан людини, вона може повноцінно відчути принадність смачної страви.

Купити харчові ароматизатори та барвники

Питання, де купити ароматизатори та барвники харчові оптом найкраще, актуальне для багатьох. Дійсно, варіантів придбання чимало: можна замовити у виробників або постачальників, у режимі офлайн або через інтернет, зрештою, є пропозиції від вітчизняних і зарубіжних компаній. Як вибрати найкращий варіант, щоб всі аспекти співпраці порадували по максимуму?

Найоптимальніший варіант придбання (не тільки на нашу думку, але й з урахуванням відгуків наших численних клієнтів) – купити в Україні барвники та ароматизатори від виробника, оформивши заявку на опт онлайн. Так найлегше, найбільш оперативно, зручно і вигідно. Вам не доведеться витрачати багато часу на пошуки і придбання. Ціни, як правило, в такому випадку – найкращі з можливих. Всі аспекти співпраці можна узгодити без відриву від виробництва в телефонному режимі, а потім у мінімальні терміни отримати необхідні обсяги продукції в своє розпорядження.

Де замовити в Україні?

Якщо ви шукаєте українську компанію, що спеціалізується на продажу харчових ароматизаторів і барвників, якій можна довіряти, звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Ми реалізуємо цю категорію продукції в великому асортименті в гарантовано високій якості та за найбільш вигідною вартістю. Харчові барвники купити у нас, як і у випадку з ароматизаторами – значить отримати масу незаперечних переваг, зокрема:

 • бездоганна якість кожної партії товару, що підтверджується відповідним сертифікатом;
 • оперативні поставки партій будь-яких обсягів (як дрібним, так і великим оптом) у будь-який регіон країни;
 • можливість використання продукції в різних напрямках, задля досягнення максимально бажаних результатів;
 • доступні ціни на весь перелік добавок + індивідуальні знижки при великих оптових замовленнях;
 • консультативний супровід, надання всієї необхідної інформації про товари, а також допомога з вибором вдалих варіантів, відповідно до ваших потреб і побажань.

«Система Оптимум» – компанія, яка на постійній основі співпрацює з багатьма українськими підприємствами харчової, сільськогосподарської, медичної, косметичної та інших галузей. Вони завжди знають, де можна купити за необхідності ароматизатори та барвники харчові найбільш вигідно, і не витрачають часу на пошуки. Приєднуйтеся!

Ароматизатори харчові

Харчові ароматизатори купити необхідно, позаяк ці спец. добавки до продуктів харчування покращують їх смак і роблять аромат більш апетитним. Це можуть бути як окремі речовини, так і цілі смако-ароматичні сукупності, поєднані з наповнювачами (сухими носіями, розчинними компонентами) або без таких. Ірландський крем, варене згущене молоко, вишня, полуниця, лимон, шоколад, ваніль, какао, волоський горіх, фундук і т.д. – цими та багатьма іншими смаками ви можете доповнити свою харчову продукцію з нашою допомогою. А взагалі один продукт може містити до 50 різноманітних компонентів, завдяки чому створити унікальне поєднання ароматичних параметрів і надати надзвичайного смаку їжі не буде складно. Ароматизатори роблять запах не тільки приємним, але й більш насиченим, в той час, як барвники піклуються про привабливий колір харчових продуктів.

Безсумнівна перевага для харчових підприємств, які реалізують застосування в своїй практиці ароматизаторів та барвників – створення і презентація неймовірно великого асортименту смачних і ароматних продуктів на базі однотипної сировини. Як результат, попит і кількість продажів максимізуються.

Харчові барвники купити, ароматизатори замовити на опт – 100 % не прогадати. Ця продукція не тільки ефективна і гарантує чимало переваг для харчового підприємства, вона ще й не шкідлива. Екобезпечні інгредієнти добуваються, головним чином, шляхом вилучення аромату з відповідної сировини тваринної або рослинної етимології. Тобто виробництво виглядає, як екстракція, пресування або дистиляція натуральних сировинних матеріалів.

Однак, є низка ароматів, які таким чином добувати складніше, менш зручно. Інша річ – пром. синтез необхідного запаху. Сьогодні аромати полуниці, винограду, яблука та інші для використання в харчопромі нерідко отримують хімічними методами. При цьому враховується, що продукт повинен бездоганно справлятися зі своїм призначенням – відтворювати необхідні апетитні параметри широкої продуктової групи:

 • рибних, м’ясних і сирних продуктів;
 • фруктових і овочевих виробів;
 • всілякої кондитерки і хлібобулочної продукції (цукерок, тортів, пирогів, шоколаду, морозива, карамелі, десертів...)
 • молокопродуктів;
 • безалкогольних напоїв.

Внесення ароматизаторів в їжу здійснюється з такими цілями:

 • стабілізація смако-ароматичних характеристик;
 • відновлення початкових смаку і аромату, втрачених під час переробки/зберігання харчової сировини, при концентруванні, смаженні, сушінні, пастеризації, заморожуванні або консервації;
 • підвищення стійкості та посилення природних смаку і запаху;
 • надання позбавленим смаку поживним продуктам тих чи інших смако-ароматичних параметрів, виробництво їх не тільки корисними, а й смачними, ароматними;
 • насичення їжі відповідними характеристиками, якщо унеможливлена природна поява смаку і запаху, зокрема при приготуванні в пароварках та мікрохвильовках;
 • усунення/маскування неприємних запахів, властивих якісній сировині.

Ці добавки просто незамінні, якщо виготовлення харчових продуктів передбачає такі технологічні процеси, при яких запах сам сформуватися не здатний. З іншого боку, якщо страва набуває поганого запаху під час приготування, оскільки при її створенні, у зв’язку з тими чи іншими причинами, застосована низькопробна сировина, маскувати його за допомогою ароматизаторів неприпустимо.

Походження ароматизаторів

Знати, де купити харчові ароматизатори та барвники, важливо. Але не менше значення має інформування про їх походження.

Сучасний ринок цієї категорії продукції представлений такими видами, відповідно до походженням:

 • натуральні (складаються винятково з природних компонентів);
 • ідентичні натуральним (поєднання природних інгредієнтів і синтетичних);
 • штучні (результат абсолютної розробки хімічним шляхом).

До натуральних добавок зараховуються всі ті, які зроблені з залученням конкретної рослинної або тваринної сировини. Їх вартість дещо більша, порівняно з іншими видами, що логічно позначається на зростанні цінового фактора готової харчової продукції. Також максимальну стабільність їжі вони не забезпечують, але змагатися з їх екологічною безпекою інші види не здатні. На штучних добавках зупиняють вибір, позаяк вони і дешевші, і стабільніші. Але тут може відлякувати хімічна природа. А ось найпопулярніші – це речовини, ідентичні натуральним. Вони поєднали в собі найкращі сторони двох інших варіантів.

Тут же хотілося б розглянути ще одну класифікацію, основану на формі випуску (агрегатному стані). Відповідно до неї, виділяють сухі порошкові продукти і рідкі харчові ароматизатори та барвники (у формі концентрованих рідин).

Рідкі добавки використовуються найчастіше. З їх допомогою виробляють напої, майонези, соуси, джеми, йогурти, морозиво, кондитерку та ін. Вони бувають жиро- і водорозчинними, відтак, відрізняються за t кипіння. У зв’язку з високою концентрацією рідких матеріалів (есенцій), застосування відбувається максимально економічно.

Що стосується сухих добавок, то вони бувають або безбарвними, або пофарбованими в той чи інший колір. Використовуються тоді, коли задіювати рідкий аналог не доцільно. Для їх виготовлення аромакомпонент наносять на сухий носій (крохмаль/цукор/сіль). У харчопромі з їх участю найбільш часто створюють кондитерські вироби. Також вони популярні в медицині й косметичній галузі.

Як варіант форми випуску – емульсії (розчини з забарвленням). Їх використання полегшене і має такий додатковий плюс, як можливість легкоінтенсивного фарбування їжі в естетичні тони.

Чимале значення у виготовленні ароматизаторів відводиться розчиннику. Він надає ті чи інші параметри, впливає на якісний рівень, тривалість дії та сферу застосування. Популярні розчинники: етанол, 1,2-діоксипропан, 1,2,3-триацетоксипропан та ін. Якщо говорити про носії для порошкових продуктів, то тут слід згадати желатин, спец. високозасвоюваний крохмаль, гуміарабік, декстрин, сіль і цукор.

Зберігання ароматизаторів

Якщо ви хочете придбати сухі або рідкі харчові барвники, ароматизатори, в обов’язковому порядку попередньо ознайомтеся з правилами зберігання. Збереження початково високої якості можливе лише в тому випадку, якщо забезпечити добавкам спеціальні умови зберігання.

Передусім, упаковка повинна бути щільно закритою. Оптимальне місце – прохолодне затемнене приміщення. Температура повітря не повинна перевищувати 25 °С. Важливо обмежити доступ дітей і сторонніх.

Стандартний термін придатності цієї категорії продукції – 12 місяців.

Зверніть увагу! Для ароматизаторів є нормою поява опалесценції та осаду при тривалому зберіганні. Якщо спостерігається щось подібне, відмовлятися від залучення немає потреби. Просто перед використанням збовтайте ємність.

Ароматизатори харчові купити недорого

Де продаються ароматизатори та барвники харчові недорого? Придбати різні варіанти хоч зараз за доступними цінами можна на сайті «Система Оптимум»!

Ми не прагнемо завищувати вартість і втрачати клієнтів. Завжди намагаємося організувати співпрацю таким чином, щоб вона була спільно вигідною.

У нас на сайті представлені такі ароматизатори і харчові барвники, ціна яких – у доступних межах. При бажанні можете порівняти з пропозиціями інших компаній, щоб бути повністю впевненими, що найбільш вигідно купувати саме у нас!

Вигідні ціни для оптових покупців

Особливі вигоди відчують наші оптові клієнти. Харчові барвники оптом доступні без шкоди якісній стороні продукції та комфорту придбання. У нас спрацьовує принцип: що більша партія замовляється, то дешевше виходить кожна одиниця товару. Знижки надаються в індивідуальному порядку.

У скільки обійдеться та чи інша добавка, можете уточнити зручним для вас способом: через електронну пошту або телефоном. Зв’яжіться з менеджером – і він скаже точну цифру, з урахуванням необхідних вам обсягів.

Замовити від виробника

Якщо ви хочете купити в Україні харчові добавки з категорії «ароматизатори та барвники», найкраще зупинити вибір на пропозиціях від виробника. Більш високої якості, як і доступнішої ціни ніхто запропонувати не зможе.

Звертайтеся до ПП «Система Оптимум», яке представляє різних виробників, замовляйте необхідні речовини для свого підприємства в потрібних обсягах – позитивні враження від співпраці гарантуємо!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.