Неорганічні речовини

Неорганічні реактиви – досить великий перелік простих і складних хімічних речовин, що беруть участь у різноманітних реакціях. Як і інші хімреактиви, вони важливі для наукових досліджень, лабораторних робіт, реалізації промислових завдань. У більшості випадків без них неможливий хім. аналіз як в умовах лабораторії, так і в виробничих масштабах. Купити неорганічні реактиви (солі, гідроксиди, оксиди, кислоти, метали і неметалеві елементи) – потреба, яка виникає повсюдно. Комусь потрібні великі обсяги, комусь – порівняно малі. Хтось купує частіше, хтось рідше. Але популярності, у зв’язку зі зрозумілими усім причинами, цій категорії продукції не бракує.

Купити неорганічні реактиви

Актуальна покупка хімічних матеріалів неорганічної етимології? Цікавлять хім. реагенти, в складі яких – різні елементи і речовини, крім практично всіх вуглецевих сполук? Хочете замовити ті чи інші складні розчини, наприклад, реактив Несслера, що сприяє визначенню наявності нітриду водню в розчині? Може, знадобився оксид алюмінію, амоній сірчанокислий, гіпохлорит натрію, гідразин гідрат, гідроксид кальцію, йодид калію або щось інше, що містить каталог, а саме ця рубрика в інтернет-магазині нашої компанії? Звертайтеся! Бездоганну якість і вигідні умови співпраці гарантуємо!

Фізичні властивості неорганічних реактивів

Всі неорганічні хім. сполуки, що існують в природному середовищі і синтезовані в умовах лабораторії – це приблизно 700 тисяч найменувань! Вони бувають простими і складними. Перші складаються з одного елемента. Їх не так вже й багато, всі вони представлені в таблиці Менделєєва і умовно діляться на метали та неметали. У складі других – два і більше різних елементів. Їх дуже багато: всілякі солі, основи, оксиди, кислоти. Але, незважаючи на кількість і варіативність, цій групі речовин, а точніше її чотирьом перерахованим підкласам, характерна деяка схожість хім. складу і фізико-хімічних властивостей. Більшість таких реактивів – це тверді речовини. Є, звичайно, і рідкі. З параметрів, крім форми (стану), які також відрізняються: колір, густина, t кипіння/спалаху, ступінь розчинення у воді. До того ж, низці цих матеріалів характерні ароматичні властивості. А окремі з них, взаємодіючи з водою, формують робочі розчини лугів. З наведеної вище інформації випливає, що неорганічні реактиви мають як загальні властивості, так і специфічні. Саме неповторність кожного з них пояснює можливість виконання незліченної кількості цікавих хім. реакцій. Взяти, приміром, метасилікат натрію. Він оперативно змінює свій стан, залежно від компонентів, що містяться в робочому розчині. Поєднуючись з іонами водню (умови: кисле середовище + нагрівання), він формує склоподібний продукт – силікагель.

Застосування неорганічних реактивів

Речовини цієї групи, передусім, користуються популярністю в аналітичній хімії. Без них не обходиться багато надважливих реакцій, що стосуються якісного і кількісного визначення компонентів сукупностей. Також великий перелік неорганічних речовин бере участь в найрізноманітніших процесах на різнотипних виробництвах. Взяти хоча б гранульований алюміній: з нього створюють ракетне пальне і піротехніку. І це з урахуванням того, що матеріал вкрай необхідний в лабораторних дослідженнях при формуванні різних параметрів середовищ з метою оперативного створення алюмінієвих виробів. Тобто багато речовин цієї групи потрібні і важливі як для лабораторної практики, для дослідів, так і для виробництва. Все перерахувати і описати не є можливим ось так відразу. Але якщо ви зателефонуєте нам і розповісте, що саме вас цікавить, ми надамо вичерпну інформацію щодо кожного конкретного реактиву. Розглядаючи використання речовин неорганічного походження, не можна не згадати про нюанси поводження з ними. При роботі важливо не нехтувати ЗІЗ, хоча б рукавицями, виготовленими з гуми, і маскою. Не варто допускати контакту реактивів зі шкірою. Ретельно слід підходити і до процесу зберігання. Як правило, найкращими умовами вважаються сухі закриті склади. Зрозуміло, що це загальні рекомендації. Перед використанням кожної конкретної речовини обов’язково потрібно ознайомитися зі специфікою застосування саме її.

Замовити в інтернет-магазині

Якщо вам знадобилися якісь неорганічні реактиви, зверніться до фахівців компанії «Система Оптимум». Це забезпечить вам цілу низку незаперечних переваг, а саме:

 • великий асортимент матеріалів для здійснення ще більшої кількості лабораторних, дослідних та/або промислових завдань;
 • гарантовано високу, таку, що підтверджується сертифікатами, якість продукції від надійних виробників, що, в свою чергу, є запорукою успіху кожного робочого процесу;
 • ціни, одні з найкращих на зазначений сегмент товарів в Україні, з реальністю отримання додаткових знижок в індивідуальному порядку;
 • можливість купити оптом в будь-яких, хоч навіть найбільших, обсягах, завдяки постійній наявності на складах компанії всіх представлених у цій рубриці товарних позицій;
 • придбання з доставкою в будь-який регіон країни в найкоротші терміни, у зв’язку з наявністю власного автопарку компанії і бездоганно налагодженою логістикою.

Неорганічні реактиви оптом

Купівля реактивів оптом у підприємства «Система Оптимум» – це 100 % правильність прийнятого рішення. По-перше, ви отримуєте в своє розпорядження необхідні обсяги робочих матеріалів бездоганної якості, що дозволяє запобігати простоям, виконувати кожне завдання вчасно. По-друге, нівелюється необхідність надмірно часто вирішувати організаційні питання (з приводу оплати, доставки тощо). По-третє, хім. речовини опт – це гарантія того, що ціна порадує у всіх сенсах. На сайті проставлена актуальна вартість всіх речовин. Навіть невеликий порівняльний аналіз з пропозиціями інших українських компаній, що працюють на хімічному ринку, покаже, що співпрацювати з ПП «Система Оптимум» вигідно!

Доступні ціни в Україні

Покупки реактивів в Україні, завдяки нашій компанії, що має величезний досвід роботи й веде розумну цінову політику, у великої кількості споживачів з усієї країни асоціюються з доступністю і надійністю. Так, якщо бажаєте придбати неорганічні речовини недорого, вам до нас. Можете бути впевнені: наші фахівці запропонують найкращі варіанти і, якщо буде можливим (особливо при великих оптових замовленнях), нададуть знижки в індивідуальному порядку. Деталі – за контактними номерами телефонів.

Великий асортимент

Підсумуємо. Про переваги співпраці з компанією «Система Оптимум» ми поговорили вище. Думаємо, сумнівів не повинно бути, але в разі чого, ми завжди готові їх розвіяти в телефонному режимі, відповівши на всі ваші запитання. Що стосується різноманітності, пропонованої нами українським покупцям. Це величезний перелік таких речовин:

 • металів (зокрема, алюміній, цинк, олово та ін.);
 • неметалів (бром, йод і т.д.);
 • солей (алюмоамонійні і алюмокалієві галуни, кріоліт, молібдат амонію, карбонат і бікарбонат натрію, амоній, свинець і натрій оцтовокислі, біхромат, бісульфат і метабісульфіт натрію, карбонат, нітрат і карбід кальцію, бура, заліза (III) хлорид, йодид, йодат і сульфат калію, кадмій хлористий, тринатрійфосфат, хлорид марганцю, сульфати заліза, цинку і міді, монокалійфосфат...);
 • основ (аміак, гідроксиди натрію, калію, кальцію, барію, літію тощо);
 • оксидів (алюмінію, титану, кальцію...);
 • кислот (борна, ортофосфорна, сірчана та ін.).

Хочете купити неорганічні реактиви? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Це доступно, легко, зручно та надійно!

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.