Алюміній оксид (оксид алюмінію)

240.00 грн (ціна за 1 кг)

Оксид алюмінію є хімічною неорганічною сполукою, що складається з алюмінію і кисню, з хімічною формулою Al2O3.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксид алюмінію. У нас можна купити алюміній оксид оптом за доступною ціною. Алюміній оксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна алюмінію оксиду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку алюмінію оксиду по всій території України. Ціна алюмінію оксиду також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі алюмінію оксиду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості та застосування оксиду алюмінію

Оксид алюмінію, зазвичай, існує в кристалічній поліморфній формі α-Al2O3, в якій він найчастіше зустрічається у природі у вигляді мінералу корунду, що формує такі коштовні камені, як рубін і сапфір. Окис алюмінію має важливе значення: 

  • як реагент для отримання металевого алюмінію;
  • як абразив через його жорсткість;
  • як вогнетривкий матеріал завдяки його високій температурі плавлення.

На зовнішній вигляд чистий оксид алюмінію є білою твердою речовиною без запаху. Молярна маса оксиду алюмінію 101,96 г/моль, густина 3,95-4,1 г/см3, температура плавлення 2072 °С. Даний реактив є електричним ізолятором, але має відносно високу теплопровідність. Оксид алюмінію не розчиняється у воді. У своїй найбільш поширеній кристалічній формі, а саме корунду або оксиду α-алюмінію, його твердість робить його придатним для використання в якості компонента в ріжучих інструментах. Оксид алюмінію захищає металевий алюміній від дії атмосферного повітря. Металевий алюміній дуже легко взаємодіє з киснем повітря, при цьому утворюється тонкий захисний шару оксиду алюмінію (товщиною 4 нм) на будь-якій відкритій поверхні алюмінію. Цей шар захищає метал від подальшого окислення. Окис алюмінію є амфотерною речовиною, тобто він може вступати в реакцію з кислотами та основами. Переважна більшість цієї хімічної сполуки споживається для виробництва алюмінію. Будучи досить хімічно інертним, оксид алюмінію є поширеним наповнювачем для пластмас. Крім того, він застосовується як складник у сонцезахисних кремах та іноді присутній в косметиці, наприклад, в рум'янах, губній помаді тощо. Окис алюмінію широко використовується як абразив, у тому числі в якості набагато дешевшої заміни промислових алмазів. Для виробництва багатьох видів наждачного паперу застосовують кристали оксиду алюмінію. Лусочки цього реактиву використовують як пігмент у деяких фарбах.

Про використання оксиду алюмінію в гранульованому вигляді як осушувача

Гранульований оксид алюмінію широко застосовується як осушувач природного та інших газів. Виступає адсорбентом для адсорбційних осушувачів, причому досить затребуваним. З його допомогою здійснюють ефективне осушення при консервації приладів і техніки. Його використовують у дихальних клапанах цистерн, трансформаторах та ін. системах.

Гранули оксиду алюмінію (4-8 мм) як осушувача примітні високою адсорбційною здатністю, стійкістю до крапельної вологи, великою механічною та термостійкістю, стабільністю й надійністю. Вони забезпечують глибоке осушення. Є поновлюваними поглиначами без істотного зниження активності при повторному залученні. Відтак мають тривалий період експлуатації.

Оксид алюмінію як чудовий наповнювач для адсорбційних осушувачів стисненого повітря підтримує поширення й доступність методу адсорбції.

Оксид алюмінію купити

Якщо Вам потрібно купити оптом алюміній оксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксид алюмінію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва aluminium oxide, aluminium(III) oxide, dialuminium trioxide
Хімічна формула Al2O3
Назви-синоніми окис алюмінію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Алюміній оксид (оксид алюмінію) за вигідною ціною, також замовити Алюміній оксид (оксид алюмінію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.