Лауретсульфат натрію (Sodium Laureth Ether Sulfate (SLES 70%), сульфоетаксилат натрію)

78.00 грн (ціна за 1 кг)

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

«Система Оптимум» пропонує купити лаурет сульфат натрію 70 % самовивозом зі складів або з доставкою по Україні. Товар – у постійній наявності в достатніх обсягах для своєчасних поставок по Україні будь-яких необхідних замовникам партій. Лаурет сульфат натрію 70 % відповідає всім заявленим технічним характеристикам. Має сертифікат якості. Добре справляється зі своїми функціями, оптимізуючи відповідні виробничі процеси. Ціна на продукт – одна з найдоступніших на ринку хімічної сировини в країні. Більше інформації – нижче й за контактними номерами.

Короткий опис лаурет сульфату натрію, фізичні та хімічні властивості

Лауретсульфат натрію 70 % – це натрієва сіль (водний розчин) диетоксисульфатів аліфатичних спиртів, базова аніонна ПАР із групи етоксильованих алкілсульфатів. Будучи чудовим піноутворювачем, надійним і доступним, активно та повсюдно вводиться до складу різних мийних засобів. Виготовляється при безперервному плівковому сульфонуванні сірчаним ангідридом у вигляді газу відповідних диетоксиетильованих спиртів з подальшою нейтралізацією утворюваних продуктів. Спирти, що застосовуються при отриманні, можуть мати як синтетичну, так і природну етимологію. Найпоширеніший варіант сировини – додеканол.

Лаурет сульфат натрію також відомий під синонімічними назвами та скороченнями: сульфат лаурилового ефіру/сульфоетоксилат натрію, Sodium Lauryl Ether Sulfate, СЛЕС, SLES 70.

Випускається промисловістю у вигляді рідкої речовини, в’язкої та плинної (пастоподібної), прозорої чи блідо-жовтої. Має характерні мало відчутні ароматичні параметри.

Входження активної рідини до складу продукту, як стає зрозуміло із назви, становить 70 % від загальної маси.

Густина – 1,05 г/см³.

Молярна маса – 384 г/моль.

pH 1-відсоткового водного р-чину – 7,25.

Термічні характеристики. Речовина закипає при t 100 ℃. Т замерзання – 8-12 ℃. Т спалаху – понад 94 ℃. Здатність до самозаймання проявляється при навколишній t приблизно 310 ℃.

Лаурет сульфат натрію піддається розчиненню у воді в різних співвідношеннях, формуючи прозорі розчини (можуть набувати жовтизни або коричневого забарвлення). Високу мийну здатність і піноутворення проявляє навіть у твердій воді, маючи до неї стійкість. Також розчиняється в етиловому спирті. Має загущувальний ефект. Стабільний із розчинами кислот та лугів. Вступає у взаємодію з аніонними й амфотерними ПАР. Розкладаючись, не утворює токсинів.

Поверхнево-активна речовина SLES 70 – прекрасний очищувач, емульгатор, диспергатор, знезаражувач, змочувач, солюбілізатор та піноутворювач, добре сумісний з іншими видами ПАР. Примітний значним біологічним розпадом, малою ймовірністю подразнення шкіри та слизової оболонки очей.

Увага! SLES – не SLS

Іноді виникає плутанина в поняттях лаурет сульфат натрію та лаурилсульфат натрію. Є це одним і тим самим чи все-таки йдеться про дві різні речовини? Про різні. Плутати SLS та SLES не варто. Хоча їх властивості багато в чому перегукуються, але й відмінності є, які слід враховувати.

SLES дає кращу м’якість, не погіршуючи очищувальну, піноутворювальну та в’яжучу дії. Йому властиве менше подразнення. Підходить для всіх видів мийних засобів, плюс для дитячих товарів. Лауретсульфат натрію – чудовий варіант там, де потрібно досягти хорошого очищення, виключивши жорсткість рівня SLS.

Єдиний нюанс – підвищене висушування, але його легко уникнути, виконуючи ретельне змивання.

Сфери застосування

Видатні характеристики SLES 70 %, насамперед ефективність, економічність, універсальність та суттєве піноутворення, пояснюють широту його задіяння як детергента і поверхнево-активної речовини. Його вводять у різні засоби гігієни, побутову, автомобільну та іншу хімію (мийні та чистячі продукти), роблячи ті максимально ефективними. Він – основа великого списку товарних груп.

Гігієнічні та косметичні засоби, у складі яких може бути присутнім лаурет сульфат натрію 70 %: рідке мило, гелі для вмивання, засоби для зняття макіяжу, зубні пасти, креми для гоління, косметика для інтимної гігієни, шампуні, гелі для душу й піни для ванної. Ця речовина використовується при виготовленні надширокого переліку рідких засобів для миття рук, обличчя, гігієни волосся та тіла. Тут дуже цінне зведення до мінімуму подразливого впливу на шкіру.

Значно поширене виробництво із залученням сульфоетоксилату натрію засобів побутової хімії. Це, зокрема, рідини для миття посуду, підлоги, скляних поверхонь, пральні порошки, в тому числі, для ручного прання, продукти для видалення сильних забруднень. У двох останніх видах побутової хімії за допомогою SLES 70 реалізується часткова заміна LABSA або фосфату. Це дозволяє регулювати споживання фосфатів й знижувати відсоток активної речовини.

Застосування лаурет сульфату натрію 70 % у ролі мастила, барвника, для очищення, піноутворення, знежирення поширене і в промисловості, у різних галузях, таких як:

  • фармацевтика;
  • поліграфія (в т.ч. для очищення друкарської фарби з макулатури);
  • лакофарбовий сегмент;
  • нафтовидобуток та функціонування вугільних шахт;
  • виготовлення засобів пожежогасіння;
  • текстильне виробництво;
  • шкіряна індустрія;
  • олійно-жировий комплекс.

СЛЕС – популярний основний компонент різноманітних промислових та автомобільних мийних засобів, автокосметики, машинних олив тощо.

Хімія, що ґрунтується на зазначеній речовині, може також підлягати загущенню солями, бетаїнами або амідами. Бетаїни та аміди додатково підвищують піноутворювальні якості продукції.

Люди щодня зіштовхуються з необхідністю застосування SLES, що обумовлюється його ключовою функцією – формуванням істотних обсягів пружної піни. Завдяки піні, вдається легко відмивати різного роду забруднення, виводити домішки з рідин та виконувати інші не менш значущі завдання.

Питання безпеки

Отрутою, їдким середовищем чи чимось наднебезпечним лаурет сульфату натрію 70 % не назвеш. Авторитетні американські організації зарахували його до НЕканцерогенних речовин. У Європі його НЕ включили до списку заборонених найменувань. Безпека СЛЕС для застосування споживачами отримала підтвердження австралійських дослідників. Цей матеріал має офіційний дозвіл на введення в косметичну та іншу продукцію, яка під час застосування передбачає безпосередній контакт з тілом людини. Пожежо- та вибухобезпечний. Належить до четвертого класу небезпеки за впливом на організм.

Проте деякі ризики є. І про них варто знати хоча б у загальних рисах. Сильно концентровані розчини можуть провокувати алергії, висипання та набряки, позаяк значно знежирюють, що призводить до подразнення шкіри та слизових у людей з підвищеною чутливістю. Вдихання концентрованої пари здатне подразнювати горло і ніс, проковтування рідини – шкодити ШКТ, провокувати отруєння.

Слід враховувати, що ця сполука повністю на шкірних покривах не розчиняється, а відтак може стягувати їх і висушувати. Проте ретельне змивання на ура вирішує цю проблему. Єдине, що SLES як компонент побутової хімії та засобів особистої гігієни не рекомендований для застосування людьми з атопічним дерматитом. У них він здатний загострювати стан шкіри та погіршувати самопочуття.

Деякі продукти, що містять лаурет сульфат натрію, можуть мати домішки 1,4-діоксану. FDA рекомендує рівень цих домішок не залишати поза увагою.

При роботі з речовиною, що розглядається, необхідно використовувати відповідні масштабам та специфіці ЗІЗ (одяг, рукавиці, окуляри). Не можна вживати їжу та воду. Після закінчення як виробничих, так і побутових маніпуляцій потрібно добре вимити руки.

Упаковка, транспортування та зберігання СЛЕС 70

При виготовленні матеріал пакується у спеціальні пластикові бочки 170-220 л або куби. Зсередини тару обробляють захисним препаратом.

Для перевезення підходить будь-який вид транспорту. Як небезпечний цей вантаж не класифікується.

Зберігати його рекомендовано в чистому сухому складі з правильно облаштованою вентиляцією в закритій тарі виробника, запобігаючи впливу прямого сонячного випромінювання, вологи та інших кліматичних факторів. Оптимальний температурний режим – 5-30 ℃. Негативні температури повітря погано впливають на властивості СЛЕС.

Термін придатності товару – 1 рік із дня виготовлення.

Лаурет сульфат натрію 70 %: способи оформлення замовлення

Якщо вам потрібно купити Sodium Lauryl Ether Sulfate, звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Приймаємо замовлення через кошик сайту, телефоном та за допомогою електронної пошти. Якщо є якісь запитання, зручніше та найшвидше отримати на них відповіді в телефонному режимі. Наші менеджери завжди в робочий час на зв’язку та готові допомогти вам, надавши кваліфіковану консультацію.

Незалежно від способу оформлення замовлення, всі заявки опрацьовуються оперативно. Доставка по Україні – у мінімальні терміни, за погодженням з клієнтом. Також можливий самовивіз зі складу.

Ціна та наявність

Ми пропонуємо лише якісну хімічну продукцію за привабливими цінами. Лаурет сульфат натрію 70 % - не виняток. Для постійних клієнтів та при великих оптових замовленнях можливі знижки в персональному порядку.

Наявність зазначається у картці товару. В які терміни необхідні обсяги речовини можуть бути доставлені, уточнюйте у менеджера.

Замовляйте SLES 70 надійно та вигідно у компанії «Система Оптимум»!

Міжнародна назва
Хімічна формула

Вага

каністра 22 кг

фасування 1100 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лауретсульфат натрію (Sodium Laureth Ether Sulfate (SLES 70%), сульфоетаксилат натрію) за вигідною ціною, також замовити Лауретсульфат натрію (Sodium Laureth Ether Sulfate (SLES 70%), сульфоетаксилат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.