Оксид кальцію (Негашене вапно)

16.20 грн (ціна за 1 кг)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Кальцій оксид – продукт гасіння вапна, що не зазнав витримки у воді – це пористий матеріал, популярний у різних сферах, а відтак має широкий спектр застосування. Його використовують для будівництва та ремонту як джерело кальцію для виробництва цементу, штукатурних сумішей, декоративних елементів. Він знаходить застосування в такому напрямку, як деревообробка та задіюється як домішка до асфальту. Основні обсяги у будівництві витрачаються на вапняний цемент: при поєднанні з водою оксид стає гідроксидом, який далі поглинає з повітря вуглекислоту, через що сильно твердне, виступаючи вже карбонатом кальцію.

Окрім того, що негашене вапно відкриває великі будівельні можливості, застосовується для виготовлення протипожежних матеріалів, таких як гіпсові плити та гіпсокартон. Також його можна знайти залученим у котрийсь промисловий процес, наприклад, у виробництво скла, паперу чи кераміки. Є практика використання в якості харчової добавки E-529. Цікаве застосування у виготовленні посуду, що самонагрівається: речовина розташовується між двома стінками, а в потрібний момент капсула проколюється і відбувається реакція з виділенням тепла. У сільському господарстві купити вапно негашене мають потребу, щоб використовувати як добриво для підвищення рівня pH ґрунту (для зменшення кислотності), для забезпечення рослин кальцієм та видалення деяких видів забруднень з води.

На відміну від гашеного вапна, купити негашене вапно – означає взяти в роботу продукт, що має більш високу концентрацію кальцію. Він може бути ефективнішим у застосуванні як добриво та для інших промислових цілей. Однак, через його властивість реагувати швидко з водою та виділяти значну кількість тепла, він може бути складнішим у застосуванні як будівельний компонент та в інших процесах, де потрібне точне регулювання по температурі та швидкості реакції.

Негашене вапно: технічні властивості та фізичні характеристики

Оксид кальцію, також відомий як негашене вапно, є неорганічною речовиною, що складається з кальцію та кисню. Формула оксиду кальцію – CaO. Добувають його шляхом прожарювання вапняку, основним компонентом якого є кальцій карбонат.

На вигляд це біла або світло-сіра кристалічна речовина, яка має тверду та пилувату консистенцію. Оксид кальцію, ціна якого в нашому інтернет-магазині доступна, має високу гігроскопічність, тому поглинає вологу з повітря. Роблячи ймовірним створення гідравлічного вапна, зазначена властивість має неабияке значення для галузі будівельних матеріалів, а саме для того, щоб можна було виготовити той чи інший водонепроникний розчин.

Негашене вапно має властивість швидко реагувати з водою, утворюючи гідроксид кальцію, що називається гашеним вапном. Під час цієї реакції виділяється значна кількість тепла, тому її необхідно проводити з обережністю. Крім того, негашене вапно може взаємодіяти з кислотами, утворюючи солі кальцію та воду.

Незаперечні переваги матеріалу:

  • екочистота;
  • значна міцність та довговічність;
  • антисептичні характеристики;
  • як правило, добра зручність в роботі.

Чи небезпечне негашене вапно для людини?

Перед тим, як негашене вапно купити й застосовувати, важливо зрозуміти, чи несе воно якусь небезпеку. Потрібно знати, з чим маєш справу і як вберегтися від ймовірних негативів.

Тож, вапно може бути подразливим для очей, шкіри та дихальних шляхів, тобто ризики є при потраплянні на будь-які поверхні тіла. Тому необхідно дотримуватися заходів безпеки при роботі з ним. Крім того, при взаємодії з водою утворюється луг, який може бути небезпечним для природи. А реакція з кислотами здатна спровокувати появу вибухонебезпечних речовин.

Працюючи з негашеним вапном, використовуйте ЗІЗ та відповідні робочі інструменти. Зберігайте в закритому вигляді (в захисній упаковці) в сухому місці. Не нехтуйте експлуатаційними рекомендаціями та вказівками виробника. При контакті шкіри з матеріалом без зволікань змийте його водою.

Застосування негашеного вапна у сільському господарстві

Негашене, як і гашене вапно активно застосовують у сільському господарстві, проте мета може відрізнятися. Додавання негашеного вапна в ґрунт допомагає збагачувати його кальцієм. Негашена маса передусім значима, тому що містить значну кількість кальцію, який є важливим мікроелементом для рослин, сприяє росту та зміцненню їх структури, а ще підвищує врожайність. Один із головних способів використання негашеного вапна в сільському господарстві полягає в тому, щоб додати його до ґрунту як добриво. Результатом експлуатації в с/г є і те, що воно здатне зменшити кислотність ґрунту, тобто підвищити його pH-рівень (відновити кислотний баланс). Крім того, сприяє утворенню такої ґрунтової структури, яка покращує дренаж та повітропроникність.

Нерідко виникає потреба оксид кальцію купити не лише для рослинництва, а й для тваринництва. Негашене вапно успішно використовується для розведення тварин. Воно додається до раціону тварин, що допомагає зміцнювати їх кісткову тканину та зуби, а також регулювати кислотність шлунково-кишкового тракту.

Незважаючи на корисні властивості, необхідно бути обережними при роботі з негашеним вапном у сільському господарстві, оскільки використання надмірних кількостей може призвести до залуження ґрунту і пошкодження рослин. Важливо підібрати правильні/застосовувати рекомендовані дози та розподіляти добриво рівномірно по всьому периметру ділянки поля. Аналогічно дотримання оптимальних дозувань важливе й для тваринництва.

Де і як краще купити оксид кальцію за найкращою ціною?

Якщо ви шукаєте магазин, щоб зробити замовлення на негашене вапно, ціна якого є без перебільшень однією з найкращих пропозицій на ринку України, а доставка – швидка та надійна, звертайтеся у ПП «Система Оптимум». Реалізуємо продукт з фасуванням у мішки по 25 кг. Завжди маємо достатні обсяги товарів у наявності на складі для продажу. Пропонуємо зручні умови доставки і оплати, щоб ви могли зробити покупку у нас максимально комфортно. Незалежно від того, знадобиться вам один мішок негашеного вапна чи велика оптова партія, можете бути впевнені, що заплатите за товар недорого – усі варіанти обсягів замовлень реалізуються на вигідних для клієнта умовах. Будь-яка форма співпраці (чи то роздрібна, чи оптова) – зручна, прийнятна й взаємовигідна.

Зробіть вибір на користь найкращої продукції! Звертайтеся у компанію «Система Оптимум»! Телефонуйте за контактними номерами – і наші кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на усі ваші запитання стосовно товару та умов його придбання.

Міжнародна назва calcium oxide
Хімічна формула CaO
Назви-синоніми палене вапно, кальцій оксид, оксид кальцію, негашене вапно

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид кальцію (Негашене вапно) за вигідною ціною, також замовити Оксид кальцію (Негашене вапно) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.