Крейда кормова

7.50 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропонуємо купити кормову крейду для тварин та птиці. На складах нашої компанії товар у наявності в достатніх обсягах і може бути відправлений вам без зволікань. Висока якість кормової крейди підтверджена сертифікатом. Замовити її можна у кількості від 30 кг. Верхньої межі об’ємів немає, знадобляться тонни кормової крейди – доставимо у найкращому вигляді. Ціна на дрібні та великі оптові партії – доступна. Зазначена вище вартість актуальна.

Кормова крейда: короткий опис матеріалу

Крейда кормова – це порошкоподібний (грудковий або мелений) продукт з білим (можливо, світло-сірим чи кремовим) забарвленням. Вологість – не більше 10 %. Ароматичні характеристики не властиві. У воді майже не розчиняється. Домішки, які можна було б побачити неозброєним оком, не містить.

Основу кормової крейди становить карбонат кальцію – до 97,5 % (але не менше 85 %). Якщо пройтися окремими елементами, то 37 % (37 грамів на кожні 100 г) припадає на кальцій. Решта, зокрема калій, натрій і фосфор – у незначних кількостях: 0,5, 0,3 та 0,18 %, відповідно. Кремній та інші елементи не займають більше 5 %.

Крейда кормова застосовується передусім у тваринництві. Вона має бути якісною й відповідати певним технічним вимогам (стандартів, ТУ, санітарних норм тощо). А всі її параметри мають бути підтверджені сертифікатом якості.

Інші сфери застосування різних видів крейди:

 • харчопром (очищення буряків при виробництві цукру);
 • медицина й фармацевтика (створення ліків та біологічно активних добавок);
 • косметична галузь (створення косметики, зубної пасти);
 • побілка дерев, бордюрів, стін, огорож та ін.;
 • легка промисловість (виготовлення високоякісного крейдованого паперу, скла, полімерів);
 • будівництво (введення до складу будівельних сумішей, оздоблювальних матеріалів).

Отримують кормову крейду з природної внаслідок помелу. Випуском займаються провідні галузеві підприємства. Ступінь помелу, масова частка токсинів та нешкідливих речовин, плюс тих, що нерозчинні в соляній к-ті, залежать від марки меленої кормової крейди та виробника.

Позначення, які можна зустріти у різних марок крейди:

 • МК – кормова;
 • ММ – мелена;
 • ІП – для вапнування ґрунту;
 • ЖП – для тварин та птиці;
 • ПК – для виготовлення комбінованих кормів;
 • С – сепарована;
 • СГ – сепарована та гідрофобізована;
 • О – збагачена;
 • ХО – хім. осаджена.

Упаковка, транспортування, зберігання.

Цей матеріал може упаковуватися в різну тару, залежно від фасування: у різні види пакетів, полімерні банки тощо. Якщо брати фасування 30 кг, то для нього характерне використання мішків з поліпропілену. З кожною упаковкою йде інструкція із застосування.

Перевезення кормової крейди можливе різними видами транспорту, як от автомобільним та залізничним. Транспортувати і зберігати необхідно в упаковці виробника в сухому місці, без доступу для дітей та тварин, запобігаючи сусідству з харчовою продукцією та отрутохімікатами.

При покупці важливо дізнатися про особливості товару, позаяк відмінні марки різних виробників можуть зберігатися й застосовуватися протягом різного часу. Найчастіше термін придатності не обмежений. Але, буває, що виробник вказує – 12 місяців з дня виготовлення, якщо були дотримані оптимальні умови зберігання та перевезення. Коли цей період закінчується, невитрачений продукт не підлягає застосуванню. Його піддають вибракуванню та утилізують разом із побутовими відходами. Це саме стосується крейди з пошкодженою упаковкою, сторонніми домішками та нехарактерними змінами кольору.

Уважно читайте інструкцію.

Застосування та значення кормової крейди у сільському господарстві

Купити крейду кормову – екочистий натуральний продукт – найчастіше необхідно для тваринницької галузі. Її введення до раціону тварин та птиці є однією з ключових передумов повноцінного нормалізованого харчування та підвищення продуктивності. Вона необхідна для ВРХ, коней, кіз, свиней, курей, качок, індиків та інших сільськогосподарських видів. Є важливим елементом харчування кроликів, нутрій, шиншил і навіть равликів. Одним словом, характеризується універсальністю, підходить для всіх видів с/г тварин за умови дотримання норм та кількостей введення до раціону кожного з них. Для розрахунку дозування також враховується вага та вік тварини.

Марки ММЖП та ММПК – основні джерела кальцію для тварин. Причому перша просто додається до води або готових сухих кормових сумішей, оскільки створюється сиромеленим способом і складається з дрібних грудок. Друга, головним чином, задіюється в гранулюванні.

Загальні позитивні впливи кормової крейди на тваринний організм:

 • сприяння правильному та повноцінному формуванню кісткової тканини, зміцнення скелета, що мега важливо для підтримки тонусу м’язів, збільшення м’язової маси, для постійного та прискореного приросту;
 • профілактичні заходи, спрямовані на запобігання порушенням кальцієвого обміну й супутніх захворювань, зокрема рахіту, остеопорозу, дистрофії, кісткової деформації;
 • стимуляція роботи серцево-судинної системи;
 • сприяння оптимальному згортанню крові;
 • забезпечення сталості осмотичного тиску;
 • участь у трансляції нервових імпульсів, скороченні скелетної та гладкої мускулатури;
 • активація травних процесів, метаболізму;
 • нормалізація обміну заліза;
 • виведення токсинів з організму;
 • зміцнення імунітету;
 • створення благотворних умов для здорового потомства та збереження молодих особин;
 • збільшення виживання й продуктивності.

Все це не тільки дає здорове поголів’я, кожен із представників якого показує чудові результати у своєму сегменті. Це також забезпечує зниження кормовитрат, підвищення засвоєння їжі та максимізацію прибутку с/г справи.

Окремі плюси кормової крейди для тварин:

 • підвищення приросту сухої маси;
 • збільшення надоїв та жирності молока;
 • поліпшення стану вовни;
 • вдосконалення смакових параметрів продукції (м’яса і молока).

Що дає кормова крейда при систематичному застосуванні птиці:

 • підвищення якісності пера;
 • збільшення міцнісних характеристик яєчної шкаралупи, а відтак досягнення більш надійної транспортабельності;
 • сприятливий вплив на яйценосткість;
 • сприяння приросту маси птахів м’ясних порід;
 • поліпшення смаку м’яса та яєць.

Крейда характеризується оперативним всмоктуванням в організмі, а відтак прискорено справляється зі своїм призначенням – покращенням роботи різних органів та систем із забезпеченням усіх супутніх переваг.

Крейда кормова як розпушувач, розкислювач ґрунтів і кальцієве добриво

Крім тваринництва, крейда кормова може використовуватися в городництві та садівництві. Тут на неї покладаються два завдання. Перше полягає у покращенні стану ґрунту. Друге – в постачанні кальцію та інших мікроелементів с/г культурам.

За допомогою крейди землю розпушують (вона чудово справляється з розпушенням важких ґрунтів), удосконалюють її структуру та водопроникність, здійснюють розкислення. Дія крейди м’яка, тому вона найкраще підходить для слабокислих ґрунтів. При сильно підвищеній кислотності потреба внесення крейди актуалізується частіше. Але при цьому важливо знати міру, інакше кальцій може накопичитися в надмірних кількостях. Водою він не вимивається і в підвищених обсягах здатний нашкодити корінню.

Використання крейди характерне при посадці різних овочевих культур і невеликих кущів навесні (крейдяна маса з’єднується з ґрунтом). Плодові дерева та багаторічники рекомендовано, своєю чергою, удобрювати восени, ближче до зимової сплячки.

Перед тим, як використовувати крейду в садівництві, її, як правило, подрібнюють, аби частинки були не більші 1 мм в діаметрі, та розводять у воді. Так вдається досягти оптимального часу отримання результатів. У вигляді рідини крейда проникає глибше, живлячи, як слід, кореневу систему. Після поливу ґрунту поживним розчином необхідне перекопування.

Як варіант – розсипати крейду по снігу ранньою весною. Коли той розтаватиме, карбонат кальцію проходитиме вглиб ґрунту. Осіннє розсипання по ґрунтовій поверхні теж може бути, але обов’язково в безвітряну погоду.

Щоб зміцнити розсаду та посприяти її гарному розвитку, крейду можна засипати в лунки при посадці. Вона простимулює ріст коренів і захистить від негативної дії бактерій.

Ще крейда ефективна проти попелиці (тлі). З цією метою її можна розсипати по зеленій масі городніх насаджень. Але не варто цього робити з капустою та листовою зеленню.

Ключові аспекти, на які слід звертати увагу при застосуванні крейди в рослинництві: вид культури, характеристики ґрунту й погодні умови. Загалом нічого складного, проте слід бути уважними.

Кормова крейда від ПП «Система Оптимум»

Продаж кормової крейди здійснюється на постійній основі та взаємно вигідних умовах. Будь-які питання щодо товару та його придбання можете уточнити в менеджера за контактними номерами. «Система Оптимум» гарантує високу якість, оперативну доставку і доступну ціну кормової крейди для всіх клієнтів, незалежно від обсягів замовлення.

Замовляйте кормову крейду на сайті або в телефонному режимі – виконаємо доставку найближчим часом!

Вага

фасування 1000 кг

фасування 30 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Крейда кормова за вигідною ціною, також замовити Крейда кормова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.