Оксид ртуті (ІІ) жовтий

9600.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобилося оксид ртуті купити без звернення до закордонних підприємств, тобто в межах нашої країни? Шукаєте надійну компанію, яка пропонує вигідне партнерство? ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг! У продажу – оксид жовтої ртуті, що реалізується різними обсягами, починаючи від 1 кг. Якість продукту висока, ціна – одна з найкращих на українському ринку, умови придбання – комфортні без будь-яких «але». Звертайтеся!

Купити оксид ртуті

Оксид ртуті (ІІ) – це хімічна речовина, бінарна сполука таких елементів, як ртуть і кисень. Існує в червоній і жовтій формах, яким характерні однакова структура і кристалізація в ромбічній сингонії. Звідки ж відмінності в кольорі? Забарвлення залежить від розміру часток: жовті не перевищують 4 мкм, червоні становлять 8 мкм і більше. Перша форма (ртуті оксид жовтий) утворюється, коли до розчину солі Hg (II) додають луги. Отримання другої (червоної) виглядає як акуратне нагрівання нітрату ртуті (II) при t 350 °С.

Якщо ви запитуєте себе, де купити перший із зазначених варіантів, розгляньте пропозицію від компанії «Система Оптимум». Ми – не єдине підприємство, у якого можна купити в Україні цю сполуку. Але ми, вже точно, є одними з тих небагатьох, співпраця з якими тішить у всіх сенсах.

Забезпечуємо кожному клієнтові цілий перелік переваг покупки, зокрема:

  • даємо можливість придбати за раз партію речовини такої кількості, яка необхідна;
  • гарантуємо високу якість продукції, що відповідає всім нормам і вимогам;
  • оперативно опрацьовуємо кожне замовлення і організовуємо доставку по країні в мінімальні терміни тим способом, який є кращим у певній ситуації;
  • за необхідності консультуємо і надаємо додаткову інформацію про товар в телефонному режимі, якщо чогось важливого ви не можете знайти на нашому онлайн-ресурсі;
  • не завищуємо ціни, навпаки, прагнемо завжди забезпечити розумне якісно-цінове співвідношення, а при великих оптових замовленнях надаємо додаткові знижки в індивідуальному порядку.

Якщо ви вирішите замовити цю речовину у нас, не прогадаєте. І якість, і ціна, і організаційні аспекти, і багато іншого, що забезпечується компанією «Система Оптимум», стане для вас приємним сюрпризом.

Хімічні та фізичні властивості

Розглядаючи цю сполуку, дуже важливо не випустити з уваги такі питання, як її властивості і розкладання, зокрема фізичні та хімічні властивості, а також, де використовується і яку небезпеку здатна нести людині. Тож давайте їх розглянемо без зволікань.

Жовтим оксидом ртуті (II) називається тверда кристалічна речовина, позбавлена ароматичних характеристик, порівняно нестійка в стандартних умовах, що є головною і найважливішою оксидною ртутною сполукою. Зустріти її в природному середовищі практично нереально, за одним лише винятком (мається на увазі рідкісний мінерал монтроїдит).

Варто зазначити, що цьому реактиву характерні тільки слабкі основні властивості. У воді він практично не розчиняється (концентрація насиченого водного розчину дорівнює 2,6•10-4 моль/л). Зате розчиненню піддається в кислотах (особливо легкому – в соляній і азотній), а також у концентрованих лужних розчинах з утворенням у першому випадку солей, а в другому гідроксокомплексів. Взаємодія з нітридом водню приводить до появи основи Міллона. Перебування на світлі є передумовою поступового потемніння.

Якщо порівнювати жовтий і червоний оксиди ртуті, то перший більш хім. активний, розкладанню піддається при t 332 °C, а нагріваючись, червоніє. Т розкладання червоного – вища (500 °C), а колірні зміни при нагріванні такі: набуття чорного забарвлення.

Молярна маса – 216,59 г/моль, густина – близько 10 г/см³. Формула: HgO.

Техніка безпеки. Перед тим, як ви вирішите замовити цей оксид для тієї чи іншої мети (детальніше про застосування – трохи нижче), хочемо акцентувати увагу на його токсикології та небезпеці. Це вкрай важливе питання, вивчити яке в повному обсязі повинен кожен, кому доведеться мати справу з оксидом ртуті.

Отже, ця сполука негорюча, але може сприяти загорянню інших матеріалів. Потрапляючи у вогонь, виділяє пари з подразнювальним або токсичним впливом. Тобто, розкладаючись при нагріванні, утворює сильно токсичні пари ртуті та кисню, що підвищує пожежонебезпеку. Важливо усіма силами запобігати контакту з відновниками, а у випадку загоряння дозволено використовувати всі засоби вогнегасіння. Крім того, необхідно враховувати бурхливі реакції з хлором, перекисом водню, фосфорнуватистою кислотою, гідратом гідразину, магнієм (при нагріванні), дітіодихлоридом і трисульфідом водню.

Працюючи з цим продуктом, життєво важливо запобігати будь-яким контактам, оскільки він має чималий токсичний вплив на людей, як, втім, й інші сполуки ртуті. Його пари не можна вдихати, потрапляння до організму через шкіру і рот необхідно унеможливити. При короткочасній дії аерозольної форми можливе подразнення очей, шкірних покривів і дихальних шляхів. Якщо ж це буде відбуватися довше або регулярно, не є винятком ураження нирок. Випадкове проковтування навіть незначних обсягів може призвести до летального результату. Смертельна доза – 18 мг/кг.

Основні симптоми негативного впливу на організм: кашель, почервоніння очей і шкіри, болі в животі, нудота, блювота, діарея. Щоб мінімізувати ймовірність всього цього, не вдихайте дрібнодисперсний пил зазначеної речовини, використовуйте спецодяг, ЗІЗ для захисту органів дихання, рук і обличчя. Простежте, щоб робоче приміщення було обладнане доброю витяжною вентиляцією. Під час роботи не їжте, не пийте, не куріть. Після неї перед їжею помийте руки. При будь-якій дії цієї субстанції на організм зверніться до лікаря.

Сполука, що розглядається, здатна завдати шкоди не тільки людям, а й навколишньому середовищу. Вона може біоакумулюватися в гідробіонтах. Тому фахівці наполегливо рекомендують не давати їй проникати в зовнішнє середовище.

Сфери застосування. Настав час дізнатися, де оксид ртуті застосування знаходить і для яких, власне, напрямків може бути актуальним його придбання оптом.

Мабуть, головний сегмент, де може знадобитися окис ртуті, це лабораторно-дослідницька діяльність, проведення певних аналізів. За необхідності в прикладній хімії з нього створюють інші сполуки ртуті й безпосередньо саму ртуть. Як реактив-окислювач він має велике значення для різних видів органічного синтезу. У хімпромі важливий як сировинний матеріал для виробництва фарб, призначених для кораблів. Також може задіюватися в деяких видах гальваноелементів, застосовуватися для отримання хім. джерел електроструму.

Ще одна важлива сукупність галузей, яку не можна залишати поза увагою – фармацевтика, медицина, ветеринарія. Жовтий окис ртуті (II) – ефективний антисептик, що вводиться зокрема до складу мазей. Порівняно з дийодидом ртуті, на шкіру діє слабше. Здійснює не тільки антисептичний (знезаражувальний) вплив, але й подразнювальний, припікаючий. Як протизапальний засіб (2 % жовта ртутна мазь, що складається з жовтого оксиду ртуті, вазелінової олії, вазеліну і ланоліну) використовується в офтальмології при таких проблемах: кон’юнктивіти, кератити, екземи країв повік (блефарити) і інфільтрація рогівки. Також назначається при сикозі, себореї, дерматитах, піодерміях та інших шкірних ураженнях.

Замовити жовтий оксид ртуті

Тепер, коли ви знаєте, що таке жовтий окис ртуті (II), які його хімічні та фізичні властивості, як відбувається отримання, де актуальне застосування, які небезпеки при роботі можливі й як їх можна звести до нуля, залишилося, власне, оформити замовлення. Як? Одним із таких способів:

  • у телефонному режимі. Контактні номери телефонів вказані у розділі «Контакти». Можете зателефонувати нам у зручний для вас час. Ми працюємо і приймаємо дзвінки з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00;
  • через електронну пошту. E-mail знайдете там само, в розділі з контактами. Якщо захочете поставити запитання або уточнити якісь моменти таким чином, просто напишіть нам, і незабаром отримаєте відповідь;
  • онлайн. Тут все дуже просто. Вибираєте потрібну кількість товару, відправляєте заявку через кошик сайту нам і залишаєте контактні дані для зворотного зв’язку;
  • при відвідуванні компанії. Якщо будете мати можливість і бажання, приїжджайте до нас. Купити в Україні цю речовину зі складу аналогічно можна в робочий час. Попередньо бажано уточнити основні питання з менеджером телефоном.

Ціни від виробника

Що ж, як і де купити жовтий оксид ртуті з доставкою або самовивозом – тепер теж висвітлені питання. Наостанок хотілося б сказати про такий першочерговий аспект придбання, як ціна. Доступна вартість без шкоди якісній стороні та комфорту, надійності придбання дуже важлива. А хто подібне може запропонувати, якщо не виробник або прямий постачальник. Так ось, замовляючи у ПП «Система Оптимум», ви гарантовано заплатите розумну ціну – переплачувати з нами не доведеться.

Щоб оксид ртуті купити на найвигідніших умовах, звертайтеся до нас – забезпечимо всі зазначені вище вигоди співпраці в обов’язковому порядку!

Міжнародна назва mercury(II) oxide, mercuric oxide
Хімічна формула HgO
Назви-синоніми меркурій(II) оксид

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид ртуті (ІІ) жовтий за вигідною ціною, також замовити Оксид ртуті (ІІ) жовтий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.