Автоклави та парові стерилізатори

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Автоклави та парові стерилізатори

Автоклави призначені для стерилізації водяною насиченою парою під тиском при заданій температурі протягом заданого часу різноманітних матеріалів, інструментів і приладдя. У разі, якщо стерилізація проводиться при високій температурі, але без тиску, використовують термін стерилізатор або сушильна шафа. Конструкція та основні параметри автоклавів різноманітні. Ємність від декількох десятків см³ до сотень м³. Працюють автоклави під тиском до 150 МПа (1500 кгс/см ²) при температурі до 500 °C.

Види автоклав

Автоклави бувають підлогові і настільні (апарати меншого розміру, які можливо розмістити на столі). Автоклави та парові стерилізатори часто використовують в медичній практиці для стерилізації парою хірургічного і стоматологічного інструменту, лабораторного посуду, рукавичок, виробів медичного призначення. Також їх використовують у лікувально-профілактичних установах, наукових і дослідницьких лабораторіях, косметологічних і перукарських салонах, у харчовій і хімічній промисловості.

Робота з автоклавами

Керування автоклавами може бути автоматичне або напівавтоматичне. Парові автоклави для безпеки експлуатації обладнані світловою індикацією наявності електроживлення, подачі напруги на електронагрівач і досягнення в камері заданої температури. Автоклави автоматично контролюють різноманітні параметри за допомогою мікропроцесора. Вони мають функцію автоматичного виключення електроживлення і подають спеціальний звуковий сигнал при завершенні процесу стерилізації. Парові настільні стерилізатори компактні і економічні, зручні і прості в експлуатації, не вимагають підключення до водогону і каналізації, безпечні для навколишнього середовища. Для заправки стерилізаторів рекомендується дистильована або демінералізована вода. Використання водогінної води призведе до скорочення ресурсу стерилізатора внаслідок відкладення накипу усередині камери і на нагрівальному елементі, а також осідання накипу на інструменті, що стерилізується.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.