Ваги лабораторні

Купити лабораторні ваги може знадобитися для різних галузей. Без них не обходяться в медичній сфері, харчопромі, хімічному напрямку. Вони необхідні в ювелірних майстернях і науково-дослідних центрах. Скрізь, де потрібно точно зважувати малі обсяги речовин, де значення має точність вимірювань, цей вимірювальний пристрій незамінний.

В Україні такі ваги купити, загалом, нескладно. Але при купівлі обов’язково слід переконатися, що бездоганна точність вимірювань моделі поєднується з її простою експлуатацією. Висока якість функціонування приладу і мінімальні зусилля оператора в роботі – ось основні критерії, якими можна описати хороші лабораторні ваги.

Головні функції, які виконують ці портативні вимірювальні прилади:

  • відсоткове зважування. Незамінна опція, якщо зважувати доводиться багатокомпонентні матеріали. В такому випадку можна визначати масу кожного компонента в сукупності від її повної маси;
  • рахунковий режим. Оперативний підрахунок числа аналогічних предметів. Потрібні об’єкти зважуються і вказується їх кількість, а пристрій видає середню величину їхньої ваги. Зважуючи таку партію, визначити загальну масу і точну кількість нескладно;
  • контрольне зважування. Функція, характерна абсолютно всім моделям. Завдяки їй є можливість порівнювати фактичну вагу з заданим діапазоном маси. Якщо є які-небудь відхилення в той або інший бік – пристрій сигналізує про це;
  • усереднення. Має значення при нестабільності параметрів або неможливості зафіксувати об’єкт зважування.

Купити лабораторні ваги в Україні

Якщо вам знадобилися ваги високого класу точності, якщо хочете замовити функціональний та довговічний пристрій, якщо шукаєте компанію в Україні, яка пропонує доступні ціни та комфортні умови співпраці, ПП «Система Оптимум» – саме те, що вам потрібно!

Вибір лабораторних ваг на сучасному ринку дуже великий. Наш асортимент не відстає – чимало різнопланових варіантів, які якнайкраще підійдуть для тих чи інших напрямків діяльності та процесів.

Все розмаїття виробів вказаної категорії можна розділити на прецизійні ваги, мікроваги і ваги лабораторні аналітичні. Останні, мабуть, користуються найбільшим попитом, позаяк їх сьогодні можна зустріти в аптеках, медичних закладах, науково-дослідних лабораторіях, на ювелірних виробництвах, хімічних підприємствах і т.д. Секрет популярності простий – ці пристрої мають масу переваг:

  • реалізують високоточність вимірювань;
  • характеризуються мінімально допустимою похибкою;
  • володіють допоміжним функціоналом;
  • дозволяють здійснювати вимірювання у різних одиницях;
  • мають зручні РК екрани, що добре проглядаються завдяки підсвічуванню.

Взагалі аналітичні ваги можуть належати до одного з двох класів точності (I або II). Але вони обидва зараховані до найточніших, тож вимірювання за допомогою таких пристроїв дають максимально бажані результати. Оснащення новітньою електронікою – запорука бездоганної достовірності показань.

У низки аналітичних ваг, які можна замовити сьогодні, може бути внутрішнє автоматичне калібрування. З його допомогою реалізується можливість оцінювати, чи відповідають метрологічні характеристики і підсумки зважування фактичним значенням. Завдяки цьому відпадає потреба використовувати калібрувальну гирю. Також внутрішнє калібрування забезпечує додаткові гарантії в плані точності вимірювань, а ваги налаштовуються миттєво.

У деяких моделей може бути також вітрозахисний екран або вбудована акумуляторна батарея. Є варіанти, в яких вмонтований інтерфейс підключення до комп’ютера. Завдяки спеціальному ПЗ, дані зважування можна роздруковувати, зберігати, якщо дослідження проводяться багаторазово, якщо цифри (до і після) порівнюються з метою експерименту.

Точність, надійність і довговічність цих технічних виробів забезпечуються, оскільки їх конструкція не передбачає наявності будь-яких механічних елементів, які рухалися б, а через це швидко б зношувалися. Функція зважування – за датчиком, що здійснює трансляцію інформації про зважування на табло.

Застосування лабораторних ваг, наскільки б активним не було, вимагає щорічних повірок. І взагалі необхідно дотримуватися низки важливих вимог. Тримайте пристрій завжди в чистоті. Слідкуйте, щоб він стійко фіксувався на поверхні. Здійснюйте вимірювання при правильному температурному режимі. Нічого складного, а результат таких дій чудовий: тривала безперебійна експлуатація лабораторних ваг.

Ціни на електронні лабораторні ваги

Характеристики, які мають ваги лабораторні технічні, аналітичні, важливо враховувати при купівлі пристрою. Правильним буде звернути увагу на призначення техніки, лабораторні умови, в яких передбачається використання, точність вимірювань, додатковий функціонал та ін. Клієнт при покупці повинен отримати свідоцтво про здійснену повірку і гарантійний талон.

Ще один не менш значимий аспект – вартість, особливо, якщо мова йде про покупку оптом. Взагалі можна відштовхуватися від виділеного бюджету. Сучасні пропозиції представлені в такому широкому ціновому діапазоні, що підібрати відповідний варіант вдасться, напевно, на будь-яку суму. Але якщо особливих обмежень в плані ціни немає, а головне для вас – якість та функціоналізм вимірювального приладу, тоді можете вибирати, згідно із зазначеними параметрами.

Замовити з доставкою

Найкраще купити лабораторні ваги через інтернет. Так з усією необхідною інформацією можна ознайомитися легко і швидко. Так простіше порівняти різні моделі й підібрати найкращий варіант. Коли визначилися, просто оформляєте замовлення з доставкою – і незабаром отримуєте ваги в своє розпорядження. Якщо зупинитеся на пропозиціях від нашої компанії, доставку організуємо в лічені дні в будь-який населений пункт України зручним для вас способом.

Крім того, порадуємо ціновою політикою. Всі ваги з нашого асортименту (ТВЕ, AXIS серій A і AD, RADWAG серій PS.../C/1, PS.../C/2, PS.../Х/2, PS.../Y/2, WLC.../C/1 і WLC.../C/2) мають невисоку ціну. А при замовленні оптом можливі додаткові знижки в індивідуальному порядку.

Щоб отримати усі необхідні відомості про товари та їх придбання, зв’яжіться з нашим менеджером телефоном або через електронну пошту.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.