Сита лабораторні

Магазин
Товари з найвищим рейтингом

Лабораторні сита використовуються для просіювання і аналізу сипких і порошкоподібних матеріалів та сировини. При такому просіюванні визначається склад досліджуваної сировини на присутність сторонніх домішок та пошкодженості шкідниками. Найчастіше лабораторні сита застосовуються в харчовій, хімічній, гірничодобувній та будівельній галузях промисловості. Так, наприклад, сита широко використовуються у виробництві хліба та інших хлібобулочних виробів для визначення крупності та якості борошна. Окрім цього, сита знаходять своє застосування у науково-дослідних лабораторіях навчальних закладів.

Особливості лабораторних сит та їх використання

Процес просіювання сировини через лабораторні сита включає декілька етапів. Необхідна речовина засипається в сито. Після цього сито закривається кришкою, і вручну або за допомогою віброприводу піддається монотонним коливанням. Лабораторні сита, ціни на які представлені на нашому сайті, мають декілька суттєвих переваг. Кожен виріб виготовляється з якісних надійних матеріалів. Сита мають необмежений термін використання, оскільки виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, і дозволяють отримати достатньо точні результати просіювання матеріалу, з похибкою не більше 3-5%. Тому, якщо Ви шукаєте, де купити лабораторні сита – наша компанія «Система Оптимум» є оптимальним варіантом. Адже саме у нас Ви знайдете широкий вибір лабораторних сит усіх типів за доступними цінами та з доставкою по всій Україні. Шовкові сита, які Ви можете знайти на нашому сайті, представляють собою плоску поверхню з отворами різних форм і розмірів. Робоча поверхня сит цього типу виконується з шовкового полотна. Металоткане лабораторне сито виготовляється з дротяних латунних або нержавіючих сіток і широко застосовується для визначення гранулометричного складу досліджуваних матеріалів. Останнім типом сит, представлених на нашому сайті, є металопробивні сита. Вони виготовлені з перфорованого сталевого полотна з круглими отворами і застосовуються у промислових лабораторіях та на виробництві.

Купити сита лабораторні

Наша компанія «Система Оптимум» пропонує Вашій увазі широкий асортимент лабораторних сит для визначення якості сировини, ціна на які задовольнить усі Ваші запити і вимоги. Для вибору конкретного типу та моделі сит - дзвоніть нам за вказаними телефонами, і наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань ціни, характеристик і доставки товару. Ви можете купити і забрати товар в офісі магазину або ж замовити доставку по Львову, а також у будь-яке місто України.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.