Антрацит-фільтрант (антрацитова крихта)

27.90 грн (ціна за 1 кг)

Антрацит-фільтрант (антрацитна крихта, гідроантрацит) – це спеціальний фільтрувальний матеріал, застосовуваний для первинного очищення водяних мас і освітлення води, в системах приготування води для живлення котлоагрегатів теплових і електропідприємств, парових та водогрійних електрокотлів, зокрема, котлів парових низького тиску і водогрійних з малою t нагрівання води. Використовується в ФН доочистки стоків основних і додаткових цехів у металургії.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності антрацит-фільтрант. У нас можна купити антрацитову крихту за доступною ціною. Антрацит-фільтрант має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна антрацита-фільтранта Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку антрацитової крихти по всій території України.  При купівлі антрацитової крихти оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування, наприклад, з метою глибокого очищення біоочищених стоків, доочищених із задіянням щебеню, дає можливість мінімізувати кількість забруднень органічного походження і нафтових продуктів до вимог, які висуваються до якості стічних вод, що виводяться, зокрема, у водойми рибних господарств.

На вигляд це темна чорна крихта з характерним металевим блиском, що складається з зерен кубічної/наближеною до кубічної форми. У нейтральних середовищах, а також у кислотах і лугах цей промисловий продукт не розчиняється. Йому властиві значна сорбційна ємність, висока стійкість до стирання і роздроблення, хім. стійкість у процесі фільтрації.

Важливі особливості фільтровластивостей гідроантрациту:

  • - дозволяє підтримувати велику швидкість потоку в фільтраційному режимі та малу при зворотному промиванні;
  • - фізико-хімічне очищення стоків уможливлює зменшення кількості завислих часток у складі на 90-98 %, а органічного бруду – на 60-70 %;
  • - за умови використання цього матеріалу з розміром часток 0,5-5 мм для обробки стічних вод підприємств харчопрому дає можливість знизити вміст ВР на 97 %, органічних домішок – на 54 %, мастил – на 99 %;
  • - може застосовуватися в мультимедійних фільтрах, завдяки низькій густині.

Отримання антрацитової крихти

Цей продукт створюють шляхом сухого подрібнення вугілля, термообробки і фракційного поділу, не застосовуючи при цьому ніяких хім. речовин. Антрацит з цією метою беруть високоякісний, дуже міцний, з низькими показниками зольності (до 5 %) і незначним вмістом сірки (до 1 %). Сировина видобувається на території України. Її кристалічна гратка цілком підходить для виробництва технічних алмазів. Істинна густина дорівнює 1600-1750 кг/м³, насипна = 850-1000 кг/м³.

На сьогодні антрацитна крихта випускається і застосовується чотирьох фракцій:

  • - для ПШ систем водоочищення: 1 фракція з розміром частинок 1,5-3 мм, 2-5 мм, 2 фракція (3-10 мм, 5-20 мм), 3 фракція (1,6-4 мм), 4 фракція (2-6 мм);
  • - для ФЗ систем водоочищення: 1 фракція з розміром частинок 0,5-1,5 мм, 0,6-1,6 мм, 2 фракція (0,8-1,8 мм, 0,8-2 мм), 3 фракція (0,5-1,6 мм), 4 фракція (0,5-2 мм).

Антрацит-фільтрант і безпека

Цей матеріал абсолютно безпечний для людського організму. Будь-яких токсинів не утворює. Пожежонебезпечний, але небезпеки вибуху не становить.

Упакування і перевезення антрацитової крихти

Антрацит-фільтрант упаковують переважно в мішки з паперу, що складаються з 4-5 шарів і ПЕ вкладок. Також допустиме фасування в ПП мішки. Для транспортування підходять будь-які види критих ТЗ (виняток – повітряний транспорт).

Якщо Вам потрібно купити гуртом антрацит-фільтрант, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на антрацитову крихту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Антрацит-фільтрант (антрацитова крихта) за вигідною ціною, також замовити Антрацит-фільтрант (антрацитова крихта) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.