Рідке скло натрієве (метасилікат натрію)

40.80 грн (ціна за 1 кг)

Рідким склом називають метасилікат натрію Na2SiO3, цей матеріал доступний у водному розчині і в твердій формі. В чистому вигляді рідке скло безбарвне або біле, інколи має зеленуватий або синій відтінки завдяки наявності залізовмісних домішок.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності рідке скло  натрієве. У нас можна купити скло рідке натрієве оптом за доступною ціною. Скло рідке натрієве має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна скла рідкого натрієвого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку скла рідкого натрієвого по всій території України. Ціна скла рідкого натрієвого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі скла рідкого натрієвого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики метасилікату натрію

Рідким склом називають метасилікат натрію Na2SiO3, цей матеріал доступний у водному розчині і в твердій формі. В чистому вигляді рідке скло безбарвне або біле, інколи має зеленуватий або синій відтінки завдяки наявності залізовмісних домішок. Силікат натрію є стабільним у нейтральних і лужних розчинах. У кислих розчинах силікат-іон реагує з іонами водню з утворенням кремнієвої кислоти, яка при нагріванні утворює силікагель - жорстку, склоподібну речовину.

Рідке скло  натрієве – насичений водний лужний розчин натрієвих силікатів, силікатний клей у вигляді драглистої рідини. До складу цієї речовини входять оксид натрію, діоксид кремнію, колоїдна кремнієва кислота і модифіковані добавки. Колір варіюється: рідина може бути як безбарвною, так і світло-брунатною. Рідке скло пожежо- та вибухобезпечне, розчинне у воді. Його густина і в’язкість залежать від таких даних, як концентрація, температурні показники і пропорція кремнекислоти з лугом.

Основна характеристика хімічного складу силікатного клею – його силікатний модуль, який демонструє співвідношення оксидів силіцію і натрію, а також показує вихід діоксиду кремнію в розчин. Однак, величина цієї характеристики не є свідченням якості рідкого скла.

Рідкоскляні розчини не поєднуються з органічними речовинами (за винятком цукру, спирту і карбаміду). Контакт з рідкими синтетичними смолистими дисперсіями призводить до загущення як органічного колоїду, так і самого силікатного розчину. Спиртові, альдегідні, кетонові, аміачні та сольові розчини створюють ефект висолювання.

Вперше скло рідке натрієве було отримано в 1818 році Непомуком фон Фуксом при впливі лугів на метакремнієву кислоту. У наш час його отримання здійснюється обробкою кремнеземовмісного матеріалу концентрованими розчинами гідроксиду натрію або сплавлянням білого піску і соди в автоклаві. Ще один спосіб: пряме розчинення кременистої сировини в лужних розчинах при підвищеному тиску атмосфери і порівняно невисоких температурних показниках.

Застосування рідкого скла

рідке скло купити гуртРідким склом покривають різноманітні поверхні, щоб забезпечити надійний захист матеріалів від впливу навколишнього середовища. Воно не токсичне і може захистити практично будь-яку поверхню від негативного впливу таких факторів як вода, УФ-випромінювання, бруд, тепло і бактеріальні інфекції.

Рідким склом обробляють бетонні розчини, це дозволяє значно зменшити пористість у таких продуктах, як бетон та штукатурка. Силікат натрію реагує з надлишком гідроксиду кальцію, що присутній у бетоні, завдяки чому робить бетон набагато міцнішим і водовідпірним.

Рідке скло використовується як коагулянт і флокулянт у водоочисних установках. Силікат натрію часто використовується в бурових розчинах для стабілізації свердловин. Він застосовується в деяких мийних засобах. Рідке скло входить до складу силікатного клею.

Розчин силікату натрію використовується як фіксатор при фарбуванні барвниками, які вимагають високого рН для того, щоб взаємодіяти з текстильним волокном. Його застосовують при фарбуванні таких тканин, як бавовна, віскоза та шовк.

За допомогою рідкого скла можна виготовляти високотемпературні ізоляційні плити, які використовують для вогнетривів, пасивного протипожежного захисту.

Сфери, в яких застосовується рідке скло, дуже різноманітні. Передусім, це будівництво, де воно виступає присадкою і просоченням. З його допомогою виготовляють шпаклівки і штукатурку з антикорозійними властивостями і стійкістю до високих температур. Також його застосовують для гідроізоляції перекриттів, колодязів та підвальних приміщень, у вигляді добавки до цементу, що підвищує ізоляційні і міцнісні характеристики. Фарби, до складу яких входить силікатний клей, не горять, завдяки чому підходять для внутрішнього фарбування багатолюдних споруд і виготовлення завіс для театрів.

Як сполучний компонент, ця речовина активно використовується у якості клею для скляних, металевих, дерев’яних і паперових виробів. Добре відомий канцелярський силікатний клей також виробляється на її основі.

Хімічна промисловість використовує рідке скло при створенні силікагелю, метасилікату свинцю і кремнекислого натрію. Цей продукт застосовується і у випуску мийно-чистячих засобів, мила, автополіролів, текстилю і паперу, в зміцненні слабких ґрунтів, виготовленні електродів, очищенні мастил і олив (машинних і рослинних). У ливарному виробництві він є флотаційним реагентом, у чорній металургії – сполучним компонентом у приготуванні форм (використовується тандем зі спиртом і дуже дрібним піском).

Якщо Вам потрібно купити оптом рідке скло натрієве, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на рідке скло  натрієве, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.   

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Рідке скло натрієве (метасилікат натрію) за вигідною ціною, також замовити Рідке скло натрієве (метасилікат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.