Ацетат натрію (натрій оцтовокислий)

87.00 грн (ціна за 1 кг)

Ацетат натрію, CH3COONa, також скорочено NaOAc, натрієва сіль оцтової кислоти, природньої кислоти, яка присутня у більшості фруктів. Ацетат натрію – це продукт бактеріальної ферментації і, таким чином, присутній у всіх ферментованих продуктах. Промислово його виробляють бактеріальною ферментацією цукру, патоки чи спирту, або шляхом хімічного синтезу з ацетальдегіду. Молекулярна вага: 82,03. Це безбарвна органічна сіль, що має широкий спектр застосування

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ацетат натрію. У нас можна купити натрій оцтовокислий гуртом за доступною ціною. Натрій оцтовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ацетату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію оцтовокислого по всій території України. Ціна ацетату натрію також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі ацетату натрію гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики ацетату натрію

Натрій оцтовокислий (ацетат натрію, натрій ацетат, етаноат натрію, Е262) – неорганічна речовина, натрієва сіль оцтової кислоти у вигляді білої гігроскопічної порошкоподібної маси, що складається з безбарвних моноклінних кристалів. Запах характерний слабкий оцтовий, колір – від жовтуватого до брунатного (залежно від виду і кількості домішок). Не горючий, малотоксичний, загрози для людського організму не становить.

У воді розчиняється у співвідношенні 76 г/100 мл; в ефірах і спиртах розчинення незначне. Сильне нагрівання (понад 324 °C) приводить до розкладання на вуглекислий натрій і ацетон. Також ця речовина може бути використана для утворення складного ефіру (реакція з галогеналканами, наприклад, з бромистим етилом).

Ацетат натрію активно використовується як у безводному стані, так і у формі тригідрату.

Молярна маса безводної форми – 82,03 г/моль, тригідрату – 136,08 г/моль, густина – 1,45 г/см³, t плавлення – 58 °C, t розкладання – 324 °C. Формула – CH3COONa.

натрій оцтовокислий формула

Оцтовокислий натрій міститься в різних природних джерелах. Він входить до складу клітин тварин і рослин, присутній у багатьох фруктах, а також у кисломолочній продукції, оскільки виступає продуктом бактеріального бродіння.

Отримання цієї речовини в умовах лабораторії відбувається в результаті взаємодії етанової кислоти з кальцинованою/харчовою/каустичною содою за досить відомою реакцією «гасіння». 84 г бікарбонату натрію вступають у реакцію з 750 г 8 %-го винного оцту, на виході якої з’являється 82 г етаноату натрію в розчині. Подальше випарювання дозволяє отримати насичений розчин або чисту кристалічну форму. Якщо метою є тригідрат, у випаровуванні немає необхідності, потрібно змішати 84 г двовуглекислого натрію, 86 г 70 %-ої ацетатної кислоти і 10 г H2O.

Застосування оцтовокислого натрію

ацетат натрію гуртЦей продукт застосовується у різних галузях. Так, у текстильній з його допомогою нейтралізують відпрацьовану сульфатну кислоту в стоках і використовують в якості фоторезиста, якщо в технологічному процесі були задіяні анілінові барвники. Крім того, без ацетату натрію-протрави не обходиться дублення солями хрому, а його властивість уповільнювати вулканізацію хлорбутадієну важлива в гумовому виробництві.

У харчопромі ця речовина застосовується як добавка до їжі Е262, регулятор кислотності, ароматизатор і консервант. З метою зменшення смаку оцтової кислоти додається в харчові суміші при консервуванні фруктів та овочів. Разом з ацетатом кальцію вводиться до борошна для запобігання «картопляній хворобі» хлібобулочних виробів. В якості ароматизатора і підсилювача смаку знаходить застосування при виготовленні чіпсів.

Інші сфери, де використовують натрій ацетат:

- медицина (створення сечогінних медпрепаратів і хімічних грілок);

- будівництво (виготовлення протиморозних бетонів і залізобетонів);

- хімія (одержання різних хімічних сполук, як наприклад, ацетилацетат);

- біохімія (підтримка відносно постійного рівня pH розчинів);

- виробництво барвників, мила;

- фотосправа (виготовлення кислих закріплювачів);

- гальванотехнічне виробництво.

Натрій оцтовокислий застосовується у виробництві синтетичного каучуку, щоб запобігти вулканізації хлоропрену. При обробці бавовни, ацетат натрію використовується, щоб виключити накопичення статичної електрики.

Дана речовина, будучи екологічно безпечною і досить дешевою, використовується для зменшення негативного впливу води на бетон, виступаючи як герметик.

ацетат натрію купитиАцетат натрію може додаватися до їжі як харчова добавка. Його можуть додавати у вигляді чистого продукту, а також у суміші один до однієї десятої частини ацетату натрію і оцтової кислоти. Натрій оцтовокислий зареєстровано під номером E262. Ця харчова добавка використовується як консервант і буфер, а також для покращення смаку. Одним з найбільш частих прикладів використання цієї солі є надання специфічного смаку і аромату чіпсам.

Розчин ацетату натрію і оцтової кислоти може діяти як буфер для підтримки відносно постійного рівня рН. Його особливо часто використовують у тих випадках, коли біохімічні реакції залежать від рН , і відбувається в помірно кислій області (рН 4-6).

Ацетат натрію може застосовуватися у хімічних грілках завдяки властивості виділяти тепло при кристалізації.

Якщо Вам потрібно купити гуртом натрій оцтовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ацетат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium acetate
Хімічна формула CH3COONa
Назви-синоніми етаноат натрію

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ацетат натрію (натрій оцтовокислий) за вигідною ціною, також замовити Ацетат натрію (натрій оцтовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.