Алюмоамонійні квасці (алюмоамонійний галун)

60.00 грн (ціна за 1 кг)

Алюмоамонійний галун – це подвійна сіль з хімічною формулою NH4Al(SO4)2·12H2O, яка має широкий спектр застосування.

SKU: .

Галун алюмоамонійний

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності алюмоамонійний галун. У нас можна купити алюмоамонійні квасці оптом за доступною ціною. Алюмоамонійний галун має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна галуну алюмоамонійного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку алюмоамонійних квасців по всій території України. Ціна галуну алюмоамонійного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі галуну алюмоамонійного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Сфери використання алюмоамонійного галуну

Алюмоамонійний галун оптНайчастіше алюмоамонійний галун використовується для якісного очищення води. Завдяки унікальним фізичним властивостям цей реактив швидко та безпечно очищує воду та активно використовується у медичних цілях. Після додавання подвійних солей вода максимально швидко очищується, що робить такий препарат популярним та дієвим помічником у боротьбі з неякісною водою. Завдяки своїй безпечності саме алюмоамонійний галун  використовується у якості розпушувача при випіканні хлібо-булочних виробів. Дана речовина не має особливого смаку, а у поєднанні з борошном дає змогу досягти ефекту м’якого хліба після випікання. Алюмоамонійний галун застосовується не тільки для серійного виробництва хліба, але й у побуті. Завдяки своїй універсальності та безпечності у використанні алюмоамонійний галун залучають для швидкого дублення шкіри. Ця подвійна сіль забезпечує відмінний кінцевий результат при створенні нових колекцій шкіряного одягу або аксесуарів. За допомогою алюмоамонійного галуну шкіряні вироби не тільки швидко обробляються, але й тримають бажану форму. Крім того, алюмоамонійний галун використовується і для виготовлення вогнестійких тканин. Під час пошиття спеціалізованого екіпірування для працівників пожежної частини дана субстанція сприяє досягненню пожежної стійкості тканини. Знайти універсальний та дієвий алюмоамонійний галун Ви зможете у компанії Система Оптимум.

Галун алюмоамонійний купити

Якщо Вам потрібно купити оптом алюмоамонійний галун, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на алюмоамонійні квасці, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Алюмоамонійні квасці (алюмоамонійний галун) за вигідною ціною, також замовити Алюмоамонійні квасці (алюмоамонійний галун) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.