Ацетат амонію (амоній оцтовокислий)

69.00 грн (ціна за 1 кг)

Амоній оцтовокислий (ацетат амонію) – амонійна сіль оцтової кислоти (сіль слабкої кислоти і слабкої основи). Безбарвна неорганічна речовина з кристалічною структурою (голкоподібні кристали ромбічної сингонії, дуже гігроскопічні, білі або прозорі). Смак – слабо лужний.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ацетат амонію. У нас можна купити оцтовокислий амоній оптом за доступною ціною. Амоній оцтовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ацетату амонію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку амонію оцтовокислого по всій території України. Ціна амонію оцтовокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі ацетату амонію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. 

  • амоній оцтовокислий дуже легко розчиняється у воді;
  • може розчинятися в диетиловому ефірі, етиловому спирті;
  • в ацетоні розчиняється погано;

Отримання оцтовокислого амонію відбувається в ході взаємодії оцтової кислоти і аміаку/гідроксиду амонію/карбонату амонію. При температурі більше 144 ° С, реактив розкладається з утворенням ацетаміду: NH4CH3COO = CH3CONH2 + H2Oб Легко розчиняється у воді (58,6 % при 4 °С), розчинний в етиловому спирті.

Отримання ацетату амонію

амоній оцтовокислий купити гуртАцетат амонію (амоній оцтовокислий) - хімічна сполука з формулою NH4C2H3O2, може бути отримана приреакції оцтової кислоти з амонієм. У лабораторних умовах ацетат амонію можна отримати наступним чином: до 80 %-ної CH3COOH (оцтова кислота) при охолодженні водою і інтенсивному перемішуванні додають 10 %-ний розчин NH4OH (амоній гідроксид) доки рідина не стане сильно пахнути аміаком. При необхідності розчин фільтрують, і випарюють на водяній бані до появи плівки кристалів. Кристали (амоній оцтовокислий продаж) відсмоктують лійкою Бюхнера і зберігають в герметично закритому бутлі.

Застосування ацетату амонію

Завдяки своїй доступності та відносно низьким цінам, ацетат амонію широко застосовується в багатьох галузях з різною метою. Мабуть, однією з найголовніших сфер застосування є харчопром, де ця сполука представлена добавкою до їжі, консервантом. Оцтовокислий амоній належить до тієї групи консервантів, у функціональні обов'язки якої входить збереження якості їжі, перешкоджання розмноженню бактерій і хвороботворних грибків. Крім того, він може використовуватися в якості регулятора винного дозрівання і солі-плавника, пом'якшуючи надмірно кислий смак етанової кислоти. Інші сфери, де цей реактив застосовують більшою чи меншою мірою: - аналітична хімія; - органічний синтез (реакція Кневенагеля); - фармацевтика (входить до складу сечогінних ліків); - косметологія (є буфером у водних косметичних розчинах, стабілізує рівень pH, застосовується в колоїдах, у потрібний момент розкладаючись, не утворюючи іонів); - текстильне виробництво (виступає протравою при фарбуванні вовни). Ацетат амонію входить у різні суміші проти зледеніння як біорозкладальний компонент. При розчиненні в дистильованій воді перетворюється в коагулянт, який осаджує білки з розчину. Амоній ацетат (амоній оцтовокислий) легко доступний, відносно дешевий і має широке використання:

  • в аналітичній хімії;
  • в органічному синтезі;
  • як компонент буферних розчинів;
  • як протрава у фарбуванні вовни;
  • як лікарський засіб;
  • у харчовій промисловості, як консервант, харчова добавка та ін.

Роль амонію оцтовокислого для людського організму і правила безпеки

Примітно, що сам ацетат амонію повністю засвоюється організмом. У той же час, кислота, яка при реакції вивільняється, викликає певне подразнення. Яку кількість цієї речовини допустимо вживати всередину протягом доби? Якісь конкретні дози не регламентовані, тобто офіційних обмежень не існує. Що стосується умов роботи з цією субстанцією, то тут не можна забувати про те, що вона є хімічною сполукою. Маючи з нею справу, необхідно дотримуватися строгих правил безпеки. Аналогічно до багатьох інших хімреактивів, при попаданні на шкіру технічний амоній ацетат може викликати опіки і прояви алергійних реакцій. Остерігайтеся контакту цієї речовини зі шкірою, очима і органами дихання. Якщо раптом, все ж, таке станеться, змийте цей реактив великою кількістю води, при необхідності зверніться до лікаря.

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній оцтовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ацетат амонію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ацетат амонію (амоній оцтовокислий) за вигідною ціною, також замовити Ацетат амонію (амоній оцтовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.