Сірка мелена кормова

13050 грн
26.10 грн
(ціна за 1 кг)

Сірка мелена кормова – дрібний блідо-жовтий порошок, нерозчинний у воді, розчинний у деяких оліях при нагріванні на водяній бані.

Мінімальна сума замовлення - 1000 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сірка мелена кормова – це очищений натуральний продукт, найбільш часто використовуваний при створенні лікувальних матеріалів і кормосумішей. Знадобилася сірка мелена? Купити хочете, володіючи всією необхідною інформацією, за доступною вартістю й у надійного постачальника? Що ж, читайте далі!

Що таке сірка?

Сірка, або по-іншому сульфур (S) – це хім. елемент з порядковим № 16 в системі Менделєєва, класична кристалічна неметалева речовина з атомною масою 32,065. Виглядає як тверда сформована кристалами маса жовтого кольору (у деяких випадках – з сіруватим/зеленуватим відтінком). У воді розчиненню не піддається, а ось в органічних розчинниках (наприклад, у дисульфіді вуглецю і скипидарі) розчиняється добре. Формула – S (так просто і записується, оскільки навіть при наявності молекулярної структури виступає, по суті, сукупністю простих речовин, що мають різні молекули). У природному середовищі чиста сірка присутня в значних розмірах. Іноді – також у формі сульфідів важких металів. Деякі солі сірчаної кислоти чудово піддаються розчиненню, а тому динамічно беруть участь в різних процесах, що відбуваються в ґрунтових пластах. Що стосується отримання цієї речовини, то тут варто відштовхуватися від існуючих товарних форм: комова, рідка, формована, гранульована, мелена, колоїдна та високочиста. Замовник перед покупкою повинен визначитися, яку сірку придбати, і з’ясувати, де така продається. Позаяк мова йде про такий вид продукту, як сірка мелена кормова, то зупинимося саме на її отриманні. Основне джерело цього матеріалу – газовидобувний пром. напрямок, в якому сірка виступає побічним продуктом. Після обробки вона набуває форми грудок, а подальше розмелювання в мікронізаторі, власне, і приводить до формування меленого продукту. Ступінь подрібнення може варіюватися. Пропуск через дробарку, а потім через млин дозволяє створювати високодисперсний продукт, частинки якого мають розмір не більше 2 мкм.

Фізичні та хімічні властивості. Сірка здатна формувати стійкі атомні ланцюжки і цикли. У цьому полягає її суттєва відмінність, якщо порівнювати з киснем. Густина – 2,070 г/см³, молярний об’єм – 15,5 см³/моль. Термовластивості: t плавлення – 112,85 °С (зі збільшенням обсягу до 15 %), t кипіння – 444,67 °С. Розплав матеріалу має вигляд легкорухливої рідкої речовини жовтого кольору, яка при досягненні 160 °C стає сильно в’язкою темно-коричневою субстанцією. Коли t досягає показника 190 °C, спостерігаються максимальні показники в’язкості. З подальшим же підвищенням температури в’язкість йде на зменшення, а при 300 °C речовина знову стає рухомою. Також варто зазначити, що сірка – найпростіший приклад електрету. В процесі тертя вона набуває сильного негативного заряду. Перебуваючи на повітрі, цей матеріал горить з появою сірчистого ангідриду, що різко пахне. Проявляє відновні якості, реагуючи з іншими неметалами. Але при кімнатній t реакція відбувається лише зі фтором. При взаємодії сірчаного розплаву з хлором утворюються 2 нижчих хлориди: дихлорид сірки і дихлордисульфан. Також різні дихлориди формуються при сірконадлишку. Під час нагрівання ця сполука вступає в реакції з такими матеріалами, як фосфор, водень, вуглець, кремній і, загалом, різні метали.

Де застосовується сірка?

Природна і отримана синтетичним способом сірка знаходить застосування в таких напрямках:

  • хімія. В основному, з її допомогою здійснюють виробництво кислот, передусім сірчаної. Крім того, використовується для створення штучних волокон, барвників, пороху та ін. Без сірчаної кислоти, в свою чергу, в якості електроліту не обходиться робота свинцевих акумуляторів. Може бути задіяна як концентрованою, так і розведеною. У першому випадку, наприклад, для очищення нафтопродуктів від усіляких органічних сполук, у другому – для обробки дроту й листів перед лудінням/цинкуванням, для зняття окалини. Також нею нерідко обробляють метали перед тим, як нанести на них мідне, хромове, нікелеве або інше покриття. Взагалі половина всієї видобутої і виробленої промисловістю сірки йде саме на створення H2SO4;
  • медицина і фармацевтика. Очищена сірка – компонент унікальних у плані впливу на людський організм продуктів. Сірковмісні препарати допомагають при різноманітних захворюваннях, оскільки їм під силу збільшувати життєву активність та імунітет, ефективно боротися з втомою, зокрема із СХВ, виводити шлакові й токсичні продукти, формувати бар’єр для інфекційних і застудних факторів, сприяти засвоєнню корисних елементів. Ця субстанція нерідко вводиться до складу мазевих композицій, призначених для лікування грибкових хвороб, препаратів від гострого тонзиліту, стоматиту, запалення сечовипускального каналу, облігатного антропонозу, засобів для лікування гнійників, опіків та екзем. Якщо спостерігається її дефіцит, не є винятком погане кровозгортання, обстипація, негаразди з серцем, судинами і суглобами;
  • гумовиробництво. Ця речовина допомагає робити гуму з каучуку. Для цього здійснюють поєднання і нагрівання до потрібної t (виконують вулканізацію). Саме завдяки сірці, матеріал набуває таких надважливих якостей, як гнучкість та еластичність. Причому характеристики одержуваного продукту, а відтак і його призначення варіюються від обсягів застосовуваної S. Так, якщо до каучуку додають 0,5-5 % сірки, виходить гума більш м’якої структури, що підходить для створення автошин, м’ячів, труб та іншого. Якщо 30-50 % - на виході маємо жорсткий ебоніт, який не відрізняється еластичністю.
  • харчопром. Сірка мелена, ціна якої – в доступних межах, є джерелом популярного консерванту – сірчистого ангідриду. Його задіюють в м’ясопереробці, при заготівлі фруктів і овочів, у виготовленні сухофруктів, вина, пива, соків та інших напоїв. Крім того, цей продукт може виступати барвником і смаковим підсилювачем.

З інших напрямків залучення: текстильна галузь, кольорова металургія, нафтопереробка, видобуток корисних копалин, виготовлення поліграфічних фарб, ЦПП (відбілювання), будівництво (виготовлення сіркобетону, інноваційних асфальтопокриттів, сірчаного пінопласту), створення флуоресцентних та люмінесцентних фарб, сірників, синтетичних волокон, очищення стоків.

Застосування в сільському господарстві

Мега значима сірка мелена для сільського господарства. Перебуваючи в організмі тварини в зв’язаному вигляді, переважно в амінокарбонових кислотах – складових білків тканин і вовни, вона чудово збагачує їх цистином. Її введення до харчового режиму благотворно позначається на стані вовняного покриву (це, до речі, значимо і для собак), що, в свою чергу, мінімізує енерговитрати на теплорегуляційні процеси і допомагає знижувати кормовитрати до 12 % взимку і до 15 % влітку. Також вона інтенсифікує розвиток копитних тканин, сприяє формуванню білка, активізує процеси травлення і обмін поживних компонентів. Не переоцінити її значення в лактаційний період: кількість молока, завдяки їй, збільшується до 15 %. Молоко, до того ж, сірка робить більш жирним, а яйця – більш якісними. Та й, загалом, вона оздоровлює і зміцнює тваринні організми, будучи невід’ємним елементом повноцінного раціону. А згаданий вище діоксид сірки ще й захищає корми від бактеріального псування і попереджає їх окислення. Сірка мелена, купити яку ви можете у нас, в організмі худоби/птиці:сірка кормова

  • активізує енергопроцеси;
  • допомагає кровозсіданню;
  • бере участь в колагеносинтезі;
  • впливає на окислювальні процеси, будучи компонентом інсуліну й глутатіону;
  • благотворно позначається на формуванні кісток, копит і рогів;
  • покращує процес формування пір’я, протистоїть пір’яним паразитам;
  • сприяє продукуванню надважливих для різних хім. реакцій ферментів.

Тобто достатні обсяги сірки – запорука належного функціонування різних систем організму. І навпаки: при сіркодефіциті не є винятком суттєві порушення. Тож мега важливо стежити за раціоном харчування і своєчасно поповнювати нестачу сірки. Примітно, що ця кормова добавка не характеризується сенсибілізацією, ембріотоксичністю, тератогенним і мутагенним впливами. Вона безпечна і малотоксична для тварин (4-й клас небезпеки). Присутня в біотині й тіаміні. Більш того, вона нейтралізує токсичний вплив важких металів на печінку і нирки.

Сірка як мінеральне добриво

Сірка мелена для сільського господарства має значення і в ролі МД. Вона ефективно поповнює запаси цього елементу в ґрунті при поверхневому внесенні з розрахунку 140-210 кг/га (обсяг залежить від потреб певних культур) і з правильним компонуванням із поливальними заходами. І сама сірка, і вироблена з неї сірчана кислота – незамінні в с/г сегменті продукти. Вони виносяться разом з урожаєм, тому вкрай важливо своєчасно поповнювати запаси, запобігаючи тим самим сірчаному виснаженню ґрунту. Винятком є хіба що ґрунт, багатий на органіку. Тут потреба в сірковмісних добривах не така велика, оскільки сірка і так присутня в органічних сполуках (рослинних рештках та гумусі). Застосування сірки добре підвищує урожай, живить рослини. Завдяки їй, забезпечується повноцінне функціонування азоту. Використовуватися вона може для тех. насаджень-джерел кормів і с/г культур. Як акарофунгіцид бореться з попелицею і кліщами. З неї готують препаративні форми і сумішеві (з 2-ма і більше діючими речовинами) препарати, що далі застосовуються в ролі сірковмісних ґрунтових добавок. Не переоцінити її значення для лохини, винограду, фруктових дерев і кущів.

Що дає сірка рослинам?

Тут можна виділити 4 основні моменти:

  1. Участь в енергетичних і відновних процесах. Як наслідок – оптимальне клітинне ділення, стан і прогресування молодих тканин. Крім того, сірка здійснює регуляцію присутності в зеленій масі хлорофілу, стимулює утворення лігніну, який зміцнює рослинні тканини. Зокрема сірка, оскільки запобігає виникненню хлоротичних плям на листках, потрібна для лохини.
  2. Розвиток стійкості насаджень до хвороб і шкідників, у зв’язку з фунгіцидною дією. Підвищення якісно-кількісних параметрів білка і глютену в зерні, а відтак запобігання виляганню зернових, максимізація урожайності та удосконалення хлібопекарських показників сировинного матеріалу.
  3. Підвищення обсягу цукру в буряках, крохмалю – в картопляних бульбах, а також зменшення вмісту нітратів в овочах.
  4. Регулювання присутності та форм інших елементів (Р, К, Са, Mg і Fe) в рослинах. Наприклад, при впливі сірки фосфор з важкодоступного стає легкодоступним, а через це і легше засвоюється.

Купити сірку мелену в Україні

Знадобилася сірка мелена? Купити в Україні – 100 % правильне рішення! Таким чином, нівелюється необхідність довгий час чекати доставку, вирішувати питання, пов’язані з додатковим оформлення вантажу при імпорті. Та й ціна вітчизняної продукції – тільки на її користь!

Ціни на комову мелену сірку

Скільки коштує сірка мелена кормова? Все залежить від того, до якого постачальника ви звернетеся. Сучасний ринок хімічних реактивів різноманітний не тільки у видовому плані, але й стосовно вигод придбання. Якщо ви звернетеся до ПП «Система Оптимум», можете бути впевнені – отримаєте в своє розпорядження високоякісний продукт на найкращих умовах!

Замовити в Україні з доставкою

У нас на складах сірка завжди є в наявності в достатніх обсягах. Відповідно, яка б партія вам не знадобилася, вона буде комплектована і доставлена вам найближчим часом. Ціни залежать від обсягів замовлення: чим більше купуєте, тим дешевше обходиться кожен кілограм. Довідатися про точну вартість можна, зв’язавшись з нашими менеджерами за контактними номерами телефонів. На замітку: упаковується цей продукт в мішки по 30 кг або біг-беги по 1000 кг. Доставка в будь-який регіон країни можлива або транспортом компанії (чималий автопарк сприяє оперативності виконання кожного замовлення), або за допомогою перевізників. Крім того, доступний самовивіз.

Сірка недорого в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Купуючи у нас сірку недорого, ви можете не переживати з приводу її якісних параметрів. Товар супроводжується сертифікатом якості, має лабораторний висновок. Вся технічна інформація доступна для клієнта. Замовляйте сірку у підприємства «Система Оптимум» онлайн – її характеристики, як і умови придбання, порадують у всіх сенсах!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Сірка мелена

S



Кваліфікація

тех,  ДСТУ 2179-93

Виробник

Україна

Термін зберігання   

3 роки



Показники якості

Найменування показників

Вимоги ДСТУ 2179-93 (ГОСТ 127.4-93) для сорту 9990

Встановлено аналізом, випробуванням

1

Масова частка сірки (S), %

> 99,9

99,9

2

Вміст золи, %

< 0,05

0,044

3

Вміст кислоти в перерахунку на сірчану кислоту (H2SO4), %

< 0,004

0,0036

4

Вміст органічних речовин, %

< 0,06

0,053

5

Вміст миш'яку (As), %

0

0

6

Вміст селену (Se), %

0

0

7

Вміст заліза (Fe), %

< 0,02

0

8

Вміст марганцю (Mn), %

< 0,001

0

9

Вміст міді (Cu), %

< 0,001

0

10

Вміст вологи, %

< 0,05

0,05

11

Вміст механічних забруднень

Не допускається

Не встановлено

12

Гранулометричний склад:

Залишок на ситі 0,071 Н, %

Залишок на ситі 0,14 Нб %


< 3,0

0


3,0

0

                                Лабораторний висновок: сірка відповідає сорту 9990, клас «1» за ДСТУ 2179-93

Міжнародна назва sulfur
Хімічна формула S
Назви-синоніми добриво сірка, сірка мелена, сірка кормова
Країна Польща
Виробник Zakłady Chemiczne SIARKOPOL Sp. z o.o.

Вага

фасування 500 кг

фасування 30 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сірка мелена кормова за вигідною ціною, також замовити Сірка мелена кормова з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.