Ацетат свинцю (свинець оцтовокислий)

528.00 грн (ціна за 1 кг)

Ацетат свинцю, свинцевий цукор, свинець оцтовокислий – це хімічна сполука, що є сіллю оцтової кислоти.

  • це безбарвні прозорі кристали зі слабким оцтовим запахом;
  • розчинний у 2,5 частинах холодної води;
  • розчинний у 0,5 частин і киплячої води;
  • хімічна формула: Pb (CH3COO)2 · 3H2O;
  • має солодкий смак, проте він надзвичайно отруйний – його ні в якому разі не можна пробувати на смак.
  • зазвичай отримують з продукту реакції свинцю з водним розчином оцтової кислоти.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ацетат свинцю. У нас можна купити свинець оцтовокислий оптом за доступною ціною. Ацетат свинцю має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна свинецю оцтовокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ацетату свинцю по всій території України. Ціна ацетату свинцю також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі свинецю оцтовокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Свинець оцтовокислий (ацетат свинцю, свинцевий цукор) – тверда хімічна речовина, свинцева сіль етанової кислоти, яка утворює кристалогідрати. За звичайних умов виглядає як прозора кристалічна маса. Добре розчиняється в оцтовій кислоті, метиловому спирті та пропан-1,2,3-триолі; у воді різних температур розчинення різне: 29,3 при 10 °С, 55,2 при 25 °С, 221,0 при 50 °С. Тригідрат, кристалізований з водних розчинів, солодкуватий на смак і, подібно до інших свинцевих сполук, токсичний.

Молярна маса – 325,28 г/моль (379,33 г/моль – у тригідрату), густина – 3,25 г/см³ (2,55 г/см³ – у тригідрату). Термовластивості: t плавлення – 280 °C (з розкладанням на свинець, вуглекислий газ, воду і ацетон), ентальпія появи – -960,90 кДж/моль (-1848,6 кДж/моль – у тригідрату). Формула – Pb(CH3COO)2.

ацетат свинцю формула

Отримання цієї сполуки здійснюють шляхом взаємодії етанової кислоти та оксиду/карбонату свинцю (II). Ще один спосіб: розчинення свинцю в ацетатній кислоті при нагріванні та залученні кисню. Отримання, в свою чергу, кристалів тригідрату потребує випарювання розчину оцтовокислого свинцю. Упарювання для синтезу безводних кристалів потрібно виконувати при значному надлишку оцтової кислоти.

Свинець оцтовокислий та його застосування

На сьогодні цей продукт знаходить застосування в таких сферах: аналітична хімія, текстильне виробництво і медицина. Ним фарбують текстиль і наповнюють шовк. Бере участь у ситценабивних процесах і при синтезі інших сполук  плюмбуму.

Медицина застосовує ацетат свинцю зовнішньо для примочок в якості в’яжучого препарату (2 %-і водні розчини) при запаленнях шкіри та слизових. Також є мазі (свинцева і від пролежнів), до складу яких він входить.

Раніше ця субстанція активно використовувалася у виготовленні косметики, однак значна токсичність привела до її заборони в цьому сегменті.

На даний час цей реактив використовується в хімічному синтезі і як закріплювач для деяких барвників, у минулому широко застосовувався для лікування венеричних захворювань і як компонент косметичних засобів. Через високу токсичність вийшов з ужитку.

ацетат свинцю купитиНа сьогоднішній день оцтовокислий свинець знайшов своє застосування в медицині, аналітичній хімії, у виробництві різноманітних прикрас, для отримання інших свинцевих сполук, в якості наповнювача шовку. У медицині водний розчин свинцю оцтовокислого використовується як зовнішній в'яжучий і протизапальний засіб у вигляді водних розчинів (0,25 - 0,5 %), застосовується при запальних захворюваннях слизових оболонок і шкіри, а також ударах і синцях. Протипоказані людям, у яких спостерігається гіперчутливість, гострі та хронічні свинцеві інтоксикації. Може викликати алергійну реакцію.

Свинець оцтовокислий необхідно зберігати в критих складських приміщеннях в упаковці виробника. Якщо дотримані всі умови транспортування та зберігання даного продукту, то його гарантійний термін придатності становить 2 роки.

Токсичність оцтовокислого свинцю

Ця речовина вкрай отруйна, тому застосовуючи її і маючи з нею справу в робочих цілях необхідно бути дуже обережними. Концентрація не повинна перевищувати 0,01 мг/м³.

Першими ознаками отруєння можуть виступати металевий присмак у ротовій порожнині і посіріння ясен, біль у животі та головний, втрата сил і апетиту, а також нудота, блювота і діарея, агресія та апатія. При хронічному перебігу  інтоксикації можливі координаційні та менструальні порушення, болі в руках, ногах і суглобах, втрата або підвищення чутливості, параліч м’язів, олігурія, колапс, викидні та кома.

Зберігати цей реактив необхідно в щільно закритому упакуванні виробника, адже ацетат свинцю дуже чутливий до діоксиду вуглецю повітря. Після відбирання потрібної частини покришку треба максимально швидко закрити.

Свинець оцтовокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом ацетат свинцю, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на свинець оцтовокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва lead(II) acetate, lead(II) ethanoate, plumbous acetate, sugar of Lead
Хімічна формула Pb(C2H3O2)2
Назви-синоніми свинцевий цукор, свинець оцтовокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ацетат свинцю (свинець оцтовокислий) за вигідною ціною, також замовити Ацетат свинцю (свинець оцтовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.