Гідрокарбонат амонію (бікарбонат амонію, амоній вуглекислий кислий, сіль вуглеамонійна)

68.40 грн (ціна за 1 кг)

Сіль вуглеамонійна (амонію гідрокарбонат, вуглекислий кислий амоній, бікарбонат амонію, двовуглекислий амоній) – кисла сіль амонію і вугільної кислоти, неорганічна кристалічна біла речовина (безбарвні кристали мають ромбічну форму і не мають різкого запаху). Добре розчиняється у воді; в етанолі та ацетоні, навпаки, не розчиняється.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гідрокарбонат амонію. У нас можна купити сіль вуглеамонійну оптом за доступною ціною. Сіль вуглеамонійна має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна солі вуглеамонійної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гідрокарбонату амонію по всій території України. Ціна гідрокарбонату амонію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі солі вуглеамонійної оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.  

Сіль вуглеамонійна безбарвна тверда речовина, що легко розкладається. Гідрокарбонат амонію отримують шляхом взаємодії діоксиду вуглецю та аміаку. Він розчиняється у воді з отриманням слаболужного розчину. Сіль вуглеамонійна не розчинна вацетоні і спиртах. Гідрокарбонат амонію розкладається понад приблизно 36 °С до аміаку, діоксиду вуглецю і води, це ендотермічний процес і викликає падіння температури.

бікарбонат амонію формула

Застосування вуглеамонійної солі

Цю сполуку активно використовують у різних галузях:

 • харчопром. Виступає замість харчового вуглекислого амонію розпушувачем для випічки (хлібопекарська і кондитерська промисловість). Замість питної соди і дріжджів її додають до шоколаду й тортів, кексів та печива, булок і бубликів...;
 • виноробство. При виготовленні вина прискорює ферментацію;
 • фармацевтика. Бере участь у приготуванні сиропів від кашлю і нашатирю;
 • косметологія. Є компонентом декоративних косметичних засобів, що регулює насиченість і яскравість кольору;
 • виробництво вогнегасних сумішей.

Важливу роль амонію гідрокарбонат відіграє і в інших процесах. Так, за його допомогою здійснюють органічний синтез і фарбування, флотацію, нейтралізацію і вироблення хромових шкір, виготовляють хімічні реактиви. Окреме місце ця речовина посідає в сільському господарстві. Завдяки її застосуванню в агросекторі, можна:

 • збільшити врожайність наполовину;
 • прискорити на тиждень-два плодоношення;
 • знизити кількість нітратів у готовій продукції в 2-4 рази;
 • припинити гниття;
 • мінімізувати потребу рослин у фосфоровмісних добривах;
 • підвищити швидкість утворення гумусу.

Позакореневе підживлення гідрокарбонатом амонію сприяє боротьбі з цибулевою мухою, борошнистою росою, фузаріозом, бурою і жовтою плямистостями та іншими захворюваннями. Максимальна ефективність проглядається при застосуванні бікарбонату амонію для картоплі, овочів і кормових культур. До речі, вуглеамонійну сіль аграрії використовують не тільки як добриво, але і як кормовий консервант, що забезпечує бездоганне збереження поживних речовин, зниження рівня нітратів і активної кислотності кормів. Амоній вуглекислий кислий використовується в харчовій промисловості як розпушувач для багатьох хлібобулочних виробів, таких як печиво і крекери. Його також широко застосовують для випічки в домашніх умовах.

сіль вуглеамонійна купитиУ багатьох випадках він може бути заміщений содою або іншим розпушувачем. У порівнянні з харчовою содою, дана сіль має перевагу завдяки утворенню більшої кількості газу для тієї ж кількості агента, і при цьому не надає ніякого присмаку в готовому продукті, оскільки повністю розкладається до газоподібних речовин, які випаровуються під час випічки.Даний реактив широко використовується в якості недорогого азотного добрива. Цю сполуку застосовують як компонент у виробництві вогнегасних сумішей, фармацевтичних препаратів, барвників, пігментів.

Гідрокарбонат амонію досі знаходить застосування в пластмасовій і гумовій промисловості, у виробництві кераміки і для синтезу каталізаторів. Вуглеамонійна сіль також використовується для буферизації розчинів, наприклад, для високоефективної рідинної хроматографії. Гідрокарбонат амонію є ключовим компонентом відхаркувальних сиропів від кашлю. Амоній вуглекислий кислий є подразником для шкіри, очей і дихальних шляхів.

Гідрокарбонат амонію  купити

Якщо Вам потрібно купити оптом гідрокарбонат амонію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сіль вуглеамонійну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гідрокарбонат амонію (бікарбонат амонію, амоній вуглекислий кислий, сіль вуглеамонійна) за вигідною ціною, також замовити Гідрокарбонат амонію (бікарбонат амонію, амоній вуглекислий кислий, сіль вуглеамонійна) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.