Сіль кам'яна 1-го, 2-го, 3-го помолу

11.70 грн (ціна за 1 кг)

Кам’яна сіль (галіт, кухонна сіль, NaCl) – у чистому вигляді безбарвний мінерал, що кристалізується в кубічній системі. Має солоний смак, не має запаху.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сіль кам'яна 1-го, 2-го, 3-го помолу. У нас можна купити сіль кам'яну оптом за доступною ціною. Сіль кам'яна 1-го, 2-го, 3-го помолу має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна солі кам'яної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку солі кам'яної по всій території України. Ціна солі кам'яної також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі солі кам'яної 1-го, 2-го, 3-го помолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики

Кам'яна сіль (галіт, кухонна сіль, NaCl) – у чистому вигляді безбарвний мінерал, що кристалізується в кубічній системі. Має солоний смак, не має запаху. В меленому вигляді – порошок білого кольору. Сіль кам'яна добре розчинна у воді, при розчиненні поглинає тепло.

сіль хлорид натрію формула

У природі зазвичай зустрічається з домішками глини, органічних речовин, оксиду заліза і ін., що забарвлюють її в сірий, бурий, червоний і рожевий кольори. Густина 2173 кг/м3 , твердість за мінералогічною шкалою 2. Розчин та розплав кам’яної солі характеризується високою електропровідністю. Має певні антисептичні властивості. За способом добування сіль ділиться на кілька видів: кам’яну, самосадочну або озерну, садочну та виварювальну. Кам'яна сіль залягає в землі пластами та добувається гірничим способом.

Сіль харчову поділяють:

  1.  за якістю - екстра, вищого, першого та другого сортів;
  2.  за гранулометричним складом – помелів № 1, 2 та 3, а також немелену (крупну) сіль.

Кам'яну сіль застосовують у котельнях для хімічної очистки води тепломереж. Сіль є надзвичайно важливою харчовою добавкою. В середньому більше половини вироблюваної солі використовується у харчовій промисловості – при консервації та збереженні овочів та фруктів, усіх видів продуктів тваринного походження (риби, м'яса тощо), кормів для тваринництва та ін. Використовують кухонну сіль також у виробництві мийних і косметичних засобів та для інших цілей.

сіль кам'яна гуртомКам'яна сіль застосовується у фарбувальній справі, миловарінні та в багатьох інших виробництвах. Вона також служить сировиною для виробництва різноманітної хімічної продукції: хлору, отримання металевого натрію. Значні обсяги технічної кам'яної солі (до 30-35 %) використовуються у боротьбі з ожеледицею на дорогах, проте це негативно впливає на стан шкіряного взуття. Сіль застосовують для регенерації натрій-катіонітних фільтрів, що широко застосовуються в установках пом'якшення води при водопідготовці. У медицині застосовується як ізотонічний розчин (0,9 %) NaCl у воді. Використовують сіль кухонну як дезінтоксикаційний засіб, для корекції стану систем організму в разі зневоднення, як розчинник інших лікарських препаратів та ін. Кам’яна сіль вибухо- та пожежобезпечна, не токсична.

Хлорид натрію (NaCl), також відомий як кухонна або кам'яна сіль (природній мінерал – галіт), є безбарвною кристалічною твердою речовиною. Він розчинний у воді і дуже слабо розчинний у етанолі. Складається з одного атому натрію і одного атому хлору. Натрій хлористий є однією зі солей, що відповідають за солоність води в океані. В якості кухонної солі він використовується як приправа і консервант їжі.

Основні властивості хлориду натрію

Густина: 2,16 г/см3. Молярна маса: 58.44 г/моль. Точка плавлення: 801 °С. Точка кипіння: 1413 °С. При додаванні до розчину кам`яної солі нітрату срібла, нерозчинні хлориди випадають в осад. Під час електролізу водного розчину хлориду натрію утворюються гідроксид натрію, хлор (Cl2) і водень (Н2) Хімічно чистий хлористий натрій не гігроскопічний, та ,зазвичай, він вбирає вологу з повітря через домішки гігроскопічного хлориду магнію. За розмірами кристалів сіль кам'яна поділяється на сіль 1-го, 2-го і 3-го помолу.

  • помол 1: до 1,2 мм
  • помол 2: до 2,5 мм
  • помол 3: до 4,0 мм

Використання хлориду натрію

Крім додавання в їжу, сіль кам`яна 1-го, 2-го і 3-го помолу знаходить застосування у процесах виробництва целюлози та паперу, мийних засобів тощо. Будучи основним джерелом гідроксиду натрію і хлору, хлористий натрій використовується в багатьох галузях промисловості. Великі об`єми солі кам`яної 1-го, 2-го, 3-го помолу йдуть на виробництво пластмас, бетону. Широко використовується ця сіль у текстильній промисловості, зокрема, як засіб для фіксації кольору барвника.

Хлоридом натрію гасять пожежі, які викликані займанням таких металів як алюміній, магній і калій. Натрій хлористий генерує тепло при розчиненні у воді. Тому взимку під час ожеледиці ним обробляють дороги і тротуари.

Сіль кам'яну купити

Якщо Вам потрібно купити оптом сіль кам'яну, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сіль кам'яну, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва sodium chloride, rock salt, common salt
Хімічна формула NaCl
Назви-синоніми галіт, кухонна сіль

Вага

фасування 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сіль кам'яна 1-го, 2-го, 3-го помолу за вигідною ціною, також замовити Сіль кам'яна 1-го, 2-го, 3-го помолу з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.