Алюмінієва пудра ПАП-1

11520 грн
360.00 грн
(ціна за 1 кг)

Алюмінієва пудра - це порошок сріблясто-сірого кольору, частинки алюмінію в якому пластинчастої форми і покриті тонкою плівкою оксиду алюмінію та жировою плівкою.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності алюмінієва пудра. У нас можна купити алюмінієву пудру оптом за доступною ціною. Алюмінієва пудра має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна алюмінієвої пудри Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку алюмінієвої пудри по всій території України. Ціна алюмінієвої пудри також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі  алюмінієвої пудри оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики алюмінієвої пудри

алюмінієва пудра гуртАлюмінієва пудра - це порошок сріблясто-сірого кольору, частинки алюмінію в якому пластинчастої форми і покриті тонкою плівкою оксиду алюмінію та жировою плівкою. Алюмінієва пудра не містить сторонніх домішок, видимих неозброєним оком. Пудра легко намазується. Вміст активного алюмінію в пудрі - 85-93 %, її насипна густина приблизно 0,15-0,30 г/см³. Середня товщина пластинок алюмінію становить приблизно 0,25-0,50 мкм, а їхній середній лінійний розмір 20-30 мкм. Такі параметри, як вміст активного алюмінію, насипна густина пудри і середній розмір частинок алюмінію не регламентуються.

Алюмінієва пудра ПАП-1 (сріблянка) – неорганічна хімічна речовина, сріблястий пігментний порошкоподібний продукт шаруватої структури, без видимих сторонніх домішок. Для тонкоподрібнених частинок алюмінію характерні пластичність і наявність дуже тонкої оксидно-жирової плівки. Для речовини в цілому – поверхневі властивості дисперсних матеріалів. Так, серед основних її переваг: чудове поєднання з поверхнями зі сталі, висока хімічна активність, відбиття теплових променів і стійкість до корозії.

Насипна густина – 0,15-0,30 г/см³, вміст активного алюмінію – 85-93 %. Середня ширина частинок – 0,25-0,50 мкм, лінійний розмір – 20-30 мкм. Основні фізико-хімічні показники регламентує ДСТУ.

Алюмінієва пудра має особливі поверхневі властивості дисперсних матеріалів. Алюмінієві пудри широко використовуються в металургійній, гірничодобувній, хімічній, енергетичній та будівельній галузях. Вони також застосовуються у виробництві військової техніки.

Застосування алюмінієвої пудри ПАП-1

1. У лакофарбовій промисловості.

Алюмінієва пудра використовується здебільшого в лакофарбовій промисловості. Така хімічна продукція, як алюмінієва пудра, слугує барвником і захисним пігментом. Алюмінієву пудру додають до емалей, фарб, а також лаків, щоб надати їм сріблястий відтінок і захистити від негативного впливу навколишнього середовища. Дана речовина широко застосовується як компонент в пластиках на основі смол, пластмасах, входить до складу гуми тощо.

2. При виробництві кераміки.

Алюмінієвий порошок застосовується для зменшення зносу прес-форм при виготовленні кераміки і керамічних деталей (завдяки обволіканню гранул прес-порошку частками пудри).

3. У будівництві.

У будівельній промисловості алюмінієва пудра незамінна при виробництві таких будівельних матеріалів, як пористі бетони, в якості газоутворювача. Пористі бетони широко використовуються завдяки своїй високій термо- і звукоізоляційній здатності, легкості і хорошій міцності.

сріблянка алюмінієва пудра гуртомПігментна пудра ПАП-1, аналогічно до всіх інших порошків алюмінію, активно застосовується в різноманітних галузях: будівництво, енергетичний комплекс, військова техніка. Як високоенергетична добавка, знаходить своє місце в гірничовидобувній індустрії, чорній металургії, лакофарбовій, атомній, хімічній та інших галузях.

Основний споживач – ЛФ промисловість. Тут алюмінієва пудра виступає фарбувальним та захисним матеріалом, який додають до різних фарб, полив, лаків, клеїв, шпаклівок. Ефект від такого внесення проявляється наданням сріблястого відтінку, блискучості поверхні і захисних властивостей, стійкості до зовнішніх впливів. Таким чином, виробляються світловідбивальні, антикорозійні, термостійкі, декоративні та інші матеріали. Також нею наповнюють пластики на основі смол, вводять до складу гуми тощо.

У будівельній царині ПАП-1 застосовується в якості газоутворювача при виготовленні поширеного пористого бетону, відомого своєю легкістю, високою звукоізоляцією, міцністю та термостійкістю.

Не останню роль алюмінієва пудра відіграє в керамічному виробництві, а саме, у виготовленні технічних деталей (обволікання гранул прес-порошку). З такими деталями обладнання (прес-форми) менше зношується.

Використовують сріблянку і в сільському господарстві. Нею фарбують сховища і тваринницькі приміщення з метою запобігти появі корозії на поверхнях і захистити їх від атмосферних опадів.Також цією речовиною у поєднанні з йодом однохлористим виконують аерозольну обробку для запобігання розвитку респіраторних хвороб у тварин.

ПАП-1 і безпека. За нормативними документами сріблянка належить до 3-го класу небезпеки за дією на організми людей. Максимально допустима концентрація в повітрі робочого простору – 2 мг/м3. Вдихання алюмінієвого пилу може провокувати фіброгенну і слабо токсичну дію, подразнення слизових, виникнення алюмінієвого пневмоконіозу легень.

Алюмінієвий пил у вигляді аерозолю в повітрі вибухонебезпечний, а в насипному стані (аерогель) – пожежонебезпечний. Контакт з водою може призвести до самозаймання алюмінієвої пудри. Небезпека підвищується прямо пропорційно зростанню дисперсності. Тому, працюючи з ПАП-1, подбайте, щоб не було пилення і скупчення її насипів. Уникайте близькості джерел займання і вологості.

Упакування і зберігання

Упакування цієї речовини відбувається згідно з вимогами ДСТУ – в металеві абсолютно заповнені ємності (барабани), що закриваються герметично. Для запобігання корозії, барабани зовні фарбують.

Що стосується зберігання, то воно повинне здійснюватися в закритих приміщеннях, t – не більше 35 °С, відстань до приладів опалення – не менш, ніж 1 м. Гарантійний термін придатності – 18 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом алюмінієву пудру, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на алюмінієву пудру, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Алюмінієва пудра ПАП-1 за вигідною ціною, також замовити Алюмінієва пудра ПАП-1 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.