Ангідрон (магній хлорнокислий безводний)

9000.00 грн

Ангідрон (магній хлорнокислий б/в) широко застосовується у всіх сферах діяльності людини.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Магній хлорнокислий безводний

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ангідрон. У нас можна купити магній хлорнокислий безводний гуртом за доступною ціною. Ангідрон має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна ангідрону Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку магнію хлорнокислого безводного по всій території України. Ціна ангідрону також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі ангідрону гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики перхлорату магнію

Ангідрон (перхлорат магнію, магній хлорнокислий безводний) – специфічна біла маса пористої структури, утворена кристалічними частинками, які не мають кольору. Це гігроскопічна окислювальна речовина, що здатна активно поглинати вологу (до 60 % від своєї загальної ваги), при цьому утворюється кристалогідрат.

Добре розчиняється у воді (100 г/100 г при 25 °C); також розчинення відбувається в ацетоні (42,9 г/100 г при 25 °C), в етиловому (51,8 г/100 г при 25 °C) та метиловому (24 г/100 г при 25 °C) спиртах. Молярна маса – 223,21 г/моль, густина – 2,6 г/см3 (при 25 °C), t плавлення – 251 °C, t розкладання – 251 °C. Формула – Mg(ClO4)2.

перхлорат магнію формула

Застосування ангідрону

Цю речовину застосовують переважно в таких процесах:

ангідрон купити

  • глибоке осушення газів (СО2, СО, SO2, H2S, O2, H2 тощо), вилучення водних слідів у лабораторних умовах;
  • видалення вологи з повітряних мас і зразків, поміщених в ексикатори;
  • окислення середовищ;
  • створення хімічних струмових джерел за участю магнію (виступає електролітом);
  • виготовлення вибухівки з повільною детонацією.

Хімічні аналізи, які потребують зниження показника вологості, грунтуються на спаленні. Цей же принцип лежить в основі визначення фтору, вуглецю і водню за допомогою перхлорату магнію. Взаємодія з органічними рідкими речовинами небезпечна вибухом. 

Тому їх висушувати за допомогою магнію хлорнокислого б/в не рекомендовано. Якщо порівняти ангідрон з тригідратом, то час роботи з першим дещо триваліший, однак і термін служби його довший. Важливо: якщо необхідно заповнити кілька апаратів системи, можна використовувати або ангідрон, або тригідрат перхлорату магнію. ангідрон магній хлорнокислий гуртЧастину однією речовиною, а частину іншою заповнювати не можна, адже тоді тиск насиченої пари буде різним у різних місцях, а це неприпустимо. Перхлорат магнію, який поглинув вологу і потребує зневоднення, можна нагріти у вакуумному середовищі до t 200-250 °С. Після чого він стає придатним для повторного застосування.

Правила безпеки. Маючи справу з перхлоратом магнію, потрібно використовувати ЗІЗ і дотримуватися особистої гігієни. Робочі приміщення повинні бути оснащені як загальною припливно-витяжною вентиляційною системою, так і спеціальними витяжними шафами для виконання лабораторних аналізів.

Упакування, перевезення, зберігання

Фасують цю речовину, як правило, в ПЕ пакети або мішки по 1 кг або 25 кг. Перевозити її дозволено будь-якими ТЗ, згідно правил транспортування на кожному з них. Зберігати цю сполуку потрібно в тарі виробника в критих сухих складах.

Ангідрон купити

Якщо Вам потрібно купити гуртом магній хлорнокислий безводний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ангідрон, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ

Міжнародна назва magnesium perchlorate
Хімічна формула Mg(ClO4)2
Назви-синоніми перхлорат магнію, магній хлорнокислий безводний, ангідрон

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Ангідрон (магній хлорнокислий безводний) за вигідною ціною, також замовити Ангідрон (магній хлорнокислий безводний) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.